Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
zzz1

Czy istnieją kobiety 40-60 lat które by były gotowe na spotykanie się z 20 latkiem?

Polecane posty

Wiem że to dziwne pytanie ale ciekawi mnie czy są takie, czy jednak ta różnica wiekowa jest za duża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, zzz1 napisał:

Wiem że to dziwne pytanie ale ciekawi mnie czy są takie, czy jednak ta różnica wiekowa jest za duża?

Nie mam jeszcze czterdziestki, ale spotykanie się z mężczyzną o 20 lat młodszym mogłoby spowodowac u mnie dyskomfort i zbyt wiele myślenia o degrengoladzie mojego ciała. To już lepiej mieć mężczyznę starszego, dla którego relatywnie jestem jędrna młoda dupcia.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, PrawiczekPzn napisał:

Kurczę,
To mówią, że prawiczek nie da przyjemności kobiecie, bo się spuści zanim dotknie.

(Tak prawdę mówiąc chciałbym tak, ale zawsze mam stracha, że nie wyjdzie)

Ale wydaje mi się, że jakby facet właśnie się spuścił zanim by dotknął, albo właśnie szybko, można to zawsze uznać za komplement.

No mam coś wątpliwości czy w towarzystwie jego Erekcji też tak byś się czuła.

(No, chyba, żeby tą erekcję przy Tobie stracił)

 

Choć, tutaj, nie forum erotyczne, ale mam wątpliwości, że autor miał na myśli długoterminowe związki?
Jeśli autor jest romantykiem, to niech moderator skasuje mojego posta, ale nie moje konto.

Ty mówisz o czymś innym. Wiadomo, że entuzjastyczna reakcja jest super, a jakieś początkowe zbyt szybkie finaly nie są żadną wtopą, tylko właśnie komplementem (gorzej gdy takie numery robi wieloletni parter za każdym jednym razem). Brak doświadczenia też nadrabia się szybko (jeśli o to Ci chodziło).

Natomiast ja mówię o tym, że porównując swoje nadgryzione zębem czasu cialo z ciałem dwudziestoletniego mężczyzny, mogłabym czuć się niekomfortowo i mogłoby mi się wszystkiego odechcieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pewnie ze są,  kobiety znajdziesz różnego przekroju. Tylko ze taka 50 letnia babka nie wezmie sobie dwudziestoletniego golodupca! A mezczyzna juz odwrotnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, zzz1 napisał:

Wiem że to dziwne pytanie ale ciekawi mnie czy są takie, czy jednak ta różnica wiekowa jest za duża?

Nie wydaje mi się 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja żona ma 44 lata i lubi się zabawić z takim młokosem. Ale robi to zawsze tylko w mojej obecności, taką mamy umowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×