Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Marcin866

Potrzebuję pomocy

Polecane posty

34 minuty temu, Lili_96 napisał:

Za słodko tu, wychodze

A ja podbiję klimat 😉

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Sandi napisał:

a mnie tu coś śmierdzi...

Chętnie wysłucham twojego zdania 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siedzisz tydzień zagranicą. Pracujesz. Tęsknisz - zrozumiałe.

Chcesz RZEKOMO dla swojej dziewczyny jak najlepiej, ale wolisz, żeby nosiła firmową torebkę niż zasypiała u boku ukochanego - gdzie sms ( o ile był prawdziwy) pokazuje, że chce abyś wrócił... 

NIBY boisz się, że ją stracisz, ale zwiałeś zagranicę by RZEKOMO dać jej lepsze życie.

Mówisz, że ma mamę, która musi się opiekować - myślisz, że ona wieczorami też nie ryczy z bezsilności? I zamiast się przytulić wygadać to zostaje jej tylko telefon i sms do Ciebie... 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żebyś się nie zdziwił jak z czasem ktoś się koło niej zakręci i po prostu będzie blisko, na wyciągnięcie reki wtedy kiedy Ciebie nie będzie bo PRACUJESZ RZEKOMO DLA NIEJ.

a jest młodziutka, więc potrzebę miłości ma na pewno ogromna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Sandi napisał:

Żebyś się nie zdziwił jak z czasem ktoś się koło niej zakręci i po prostu będzie blisko, na wyciągnięcie reki wtedy kiedy Ciebie nie będzie bo PRACUJESZ RZEKOMO DLA NIEJ.

a jest młodziutka, więc potrzebę miłości ma na pewno ogromna.

Tylko trzeba za coś żyć nie uważasz :)  a jjesli sobie znajdzie kogoś innego to znaczy że kłamie że mnie kocha i jest nic nie warta. 

16 minut temu, Sandi napisał:

a mnie tu coś śmierdzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale na standardowe życie wyżyjecie w Polsce, a mieszkając jeszcze z rodzicami (skoro ona mieszka z mamą) to już w ogóle.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Sandi napisał:

Ale na standardowe życie wyżyjecie w Polsce, a mieszkając jeszcze z rodzicami (skoro ona mieszka z mamą) to już w ogóle.

Ona ma mamę tylko i ja tak samo. Mieszkamy osobno, ale mamy swoje lata i chcemy uciekać na swoje a nie mamy za co, przy zarobkach w kraju potrwa to X lat 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rób jak uważasz. Ale po cho'l'erę radzisz się na forum, jak i tak wiesz najlepiej? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Marcin866 napisał:

przy zarobkach w kraju potrwa to X lat 

Nie zgodzę się z Toba. Zarobki w Polsce nie powalają, ale naprawdę są zawody dobrze płatne. Nie trzeba mieć wyższego wykształcenia by zarabiać godne pieniądze. Poszukaj sobie jakiegoś kursu lub szkolenia które pozwoli Ci się ukierunkować. Polecam Ci poczytać o kursach cnc, kursie dla spawaczy albo o prawie jazdy kategorii c lub c+e. Kursy cnc są drogie, ale często urzędy pracy organizują i finansują, na c i c+e też można się załapać w urzędzie pracy, zadzwoń do urzędu pod który podlega Twoja miejscowość i spytaj, zawsze coś ci doradzą. Jest masa kursów i nie trwają one długo i co najważniejsze, za udział w nim jeszcze Ci zapłacą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, NM. napisał:

Nie zgodzę się z Toba. Zarobki w Polsce nie powalają, ale naprawdę są zawody dobrze płatne. Nie trzeba mieć wyższego wykształcenia by zarabiać godne pieniądze. Poszukaj sobie jakiegoś kursu lub szkolenia które pozwoli Ci się ukierunkować. Polecam Ci poczytać o kursach cnc, kursie dla spawaczy albo o prawie jazdy kategorii c lub c+e. Kursy cnc są drogie, ale często urzędy pracy organizują i finansują, na c i c+e też można się załapać w urzędzie pracy, zadzwoń do urzędu pod który podlega Twoja miejscowość i spytaj, zawsze coś ci doradzą. Jest masa kursów i nie trwają one długo i co najważniejsze, za udział w nim jeszcze Ci zapłacą. 

Zdecydowanie.

Tym bardziej, że zapewne w Belgii nie pracuje lekko. Podejrzewam, że albo jakaś budowlanka albo hurtownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lekko nie pracuje ale gdybym pracował to w miesiąc tyle co w Polsce w trzy miesiące..ale jestem p*** i tutaj nie wytrzymam psychiczniw 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Marcin866 napisał:

Lekko nie pracuje ale gdybym pracował to w miesiąc tyle co w Polsce w trzy miesiące..ale jestem p*** i tutaj nie wytrzymam psychiczniw 

To czemu nie zrobisz czegoś żeby zarabiać dobrze w Polsce? Powiem Ci z własnego doświadczenia, że mając odpowiednie kwalifikacje zarobisz wszędzie. Poczytaj kursach które wymieniłam Ci wcześniej(cnc, spawacz, ewentualnie prawko na kat c lub c+e) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, NM. napisał:

To czemu nie zrobisz czegoś żeby zarabiać dobrze w Polsce? Powiem Ci z własnego doświadczenia, że mając odpowiednie kwalifikacje zarobisz wszędzie. Poczytaj kursach które wymieniłam Ci wcześniej(cnc, spawacz, ewentualnie prawko na kat c lub c+e) 

czytając Jego wypowiedzi nie zdziwię się, jak i tak znów napisze ALE W POLSCE I TAK TYLE NIE ZAROBIĘ....:classic_rolleyes:

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Sandi napisał:

czytając Jego wypowiedzi nie zdziwię się, jak i tak znów napisze ALE W POLSCE I TAK TYLE NIE ZAROBIĘ....:classic_rolleyes:

Edytowano przez NM.
Musi spróbować, sam się przekona czy można ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pracowałem w Polsce dwa lata, na ręce wychodziło jakoś 2200 zł, rachunki, paliwo, życie i pomyślcie sobie ile można odłożyć. 

Dzięki za miłe słowa! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Sandi napisał:

Twoja dziewczyna studiuje? pracuje?

Studiuje, ale obecnie nie wiemy jak to będzie bo jej mama wymaga całodobowej opieki. Chciał bym jej dać wszystko a nie moge bo nie mam nic...rozmawiamy sobie często kiedy pojedziemy na piękne wakacje do Hiszpanii, tylko ciekawe za co mam ją tam zabrać...mówi że ona chce mnie a nie pieniądze, że może ze mną nawet bordowac całe życie, byle razem...ale czuję że jednak gdzieś tam z tyłu głowy wie że obecnie nas nie stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marcin z jakiego województwa jesteś jeśli można spytać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, NM. napisał:

Marcin z jakiego województwa jesteś jeśli można spytać? 

Podkarpackiego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Marcin866 napisał:

Podkarpackiego 

Szkoda, że nie z Lubelskiego, wtedy mogłabym pomóc Ci znaleźć pracę w dobrej firmie. W dalszym ciągu proponuję Ci poszukać kursów na obrabiarki numeryczne (cnc) albo na spawacza, to są mega fajne zawody. Musisz uwierzyć że nie trzeba tyrać jak wół 12h za granicą, żeby było Cię stać na dom czy wycieczki. Spróbuj, a nie pożałujesz 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, NM. napisał:

Szkoda, że nie z Lubelskiego, wtedy mogłabym pomóc Ci znaleźć pracę w dobrej firmie. W dalszym ciągu proponuję Ci poszukać kursów na obrabiarki numeryczne (cnc) albo na spawacza, to są mega fajne zawody. Musisz uwierzyć że nie trzeba tyrać jak wół 12h za granicą, żeby było Cię stać na dom czy wycieczki. Spróbuj, a nie pożałujesz 😉

Lubelskie nie daleko, jeśli byś mogła pomóc znaleźć jakąś pracę dobrze płatną było by super. Ja się nie boje żadnej pracy, mogę robić wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wróć do Polski i leć do urzędu pracy pytać o kurs cnc albo o kurs na spawacza, wtedy masz robotę murowaną. Mój mąż na cnc zarabia 7 tysięcy po 5 latach w zawodzie.Myślę że to sporo jak na polskie warunki 😉 pamiętaj, że im dłuższy staż pracy tym więcej płacą. Przez pierwszy rok zarobisz np. 3 tys a potem z czasem coraz więcej 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latarenka
7 godzin temu, Marcin866 napisał:

Właśnie z nią rozmawiałem. Napisałem jej w skrócie sms.

Odpisała mi tak 

"Kochanie...wracaj w tej chwili, Jezu dlaczego nie mówiłeś że się tak męczysz?? Odpisz szybko bo się martwię" 

 

Co myślicie? 

 

Szeroko się uśmiechnęłam 😄 no i widzisz. Pakuj się, pozałatwiaj tam co masz załatwić i w drogę do kraju, i do dziewczyny. Powodzenia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latarenka
6 godzin temu, Marcin866 napisał:

Oj nie macie czego, to że sie o mnie martwi to nic nie znaczy bo ona o każdego się martwi...

 

🤨

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×