Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Naaatalia213

On nie ma dla mnie czasu

Polecane posty

Cześć , 

od ponad miesiąca nie widuje się z chłopakiem , co jakiś czas proponuje spotkania ale on odmawia twierdząc ze nke ma czasu . Jakiś czas temu napisałam mu ze mi się to nie podoba i mam tego dość . Odpisał ze mnie bardzo lubi ale ciężko mu znaleść czas na spotkania ze mną . Boli mnie to ze znajduje czas na znajomych ale dla mnie już nie ://  jak powinnam zachować się w tej sytuacji ? Chciałabym pogadac z nim o tym w cztery oczy , ale nie daje mi na to możliwości ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli facetowi zależy to choćby miał dobę naciągnąć jak gumę to znajdzie dla Ciebie czas. Odpal wrotki, olej typa. Przykro mi to stwierdzić, ale tu nie ma o czym rozmawiać... 

Edytowano przez Electra
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Naaatalia213 napisał:

Cześć , 

od ponad miesiąca nie widuje się z chłopakiem , co jakiś czas proponuje spotkania ale on odmawia twierdząc ze nke ma czasu . Jakiś czas temu napisałam mu ze mi się to nie podoba i mam tego dość . Odpisał ze mnie bardzo lubi ale ciężko mu znaleść czas na spotkania ze mną . Boli mnie to ze znajduje czas na znajomych ale dla mnie już nie ://  jak powinnam zachować się w tej sytuacji ? Chciałabym pogadac z nim o tym w cztery oczy , ale nie daje mi na to możliwości ...

No to masz odpowiedz. Pytanie dlaczego nie chce? Nie macie sie gdzie spotykac? Moze go znudzily te wasze spotkania? Moze go meczysz ? Kazesz sie tlumaczyc. Dla mnie to jest juz po zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tu się nasuwa jedno podstawowe pytanie...czy on wie, że jest Twoim chłopakiem????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×