Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Unlan

Patrzcie co znalazłam.

Polecane posty

Nie wydaje się wam to dziwnie znajome? To tzw list do redakcji, co ciekawe nie na WP. 😄

.

„Czy naprawdę tylko ja nie mogę patrzeć na gołe dzieci, biegające po plaży?!” - list do redakcji

Od paru dni wypoczywam nad polskim morzem. Myślę, że muszę nawet podawać nazwy miejscowości, bo jestem pewna że w każdej wygląda to tak samo…

Dużo się mówi o zachowaniu Polaków na wakacjach. W zasadzie to co roku żartujemy sami z siebie - że się odgradzamy parawanami już od 5 rano, że za dużo pijemy, a jak pojedziemy za granicę to na all inclusive najadamy się tak, że trudno nam się ruszyć.

Niektóre części ciała są intymne i nie powinny być pokazywane wszystkim

Zastanawiam się, czemu tak mało wspomina się o jednym ważnym aspekcie - o dzieciach, które po plaży biegają całkiem nago. Nie jestem w stanie zrozumieć, co kieruje rodzicami, którzy w XXI wieku, kiedy nie ma żadnego problemu z zakupem kostiumu kąpielowego dla dziecka, pozwalają żeby najintymniejsze części ciała ich pociech, były wystawione na pokaz dla wszystkich plażowiczów.

OK., ja patrzę na gołe dzieci bez podtekstu seksualnego, ale czy na pewno dotyczy to wszystkich? Skąd wiadomo, że kilka metrów od nas nie opala się ktoś, kto ma nie do końca czyste intencje? Wydaje się, że rodzice są uświadamiani na każdym kroku. Ale ciągle wiele osób jest tak bezmyślnych!

Mam dwoje dzieci i od najmłodszych lat uczyłam je, że niektóre części ciała są intymne i nie powinny być pokazywane wszystkim. Czy te maluchy, które biegają gołe po plaży, mogą też siedzieć rozebrane w przedszkolu albo supermarkecie? Szacunku dla własnego działa trzeba uczyć już małe dzieci.

Już nawet pomijając kwestię intymności, co ze zwykłą wygodą? Czy siadanie gołą pupą na rozgrzanym piasku jest dla kogokolwiek komfortowe? To nie tylko wygoda, ale również higiena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Annn2020 napisał:

Wydaje, nawet bardzo🙂

W regulaminie tego forum owszem jest nasza zgoda do wykorzystywania naszych postów, ale przez WP, a nie redakcję wydającą dwutygodnik z opowiadaniami. 😄 Przejrzałam jeszcze kilka innych listów i są łudząco do siebie pod względem stylu podobne. Czyli to nie czytelniczka, a któraś z pań redaktorek kradnie WP teksty 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Unlan napisał:

W regulaminie tego forum owszem jest nasza zgoda do wykorzystywania naszych postów, ale przez WP, a nie redakcję wydającą dwutygodnik z opowiadaniami. 😄 Przejrzałam jeszcze kilka innych listów i są łudząco do siebie pod względem stylu podobne. Czyli to nie czytelniczka, a któraś z pań redaktorek kradnie WP teksty 😄

i nie dziw sie potem jak ktora napisze ze zarabia 10 tys! Swojego czasu pisalm tu z prawniczka :x 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, .Gość napisał:

i nie dziw sie potem jak ktora napisze ze zarabia 10 tys! Swojego czasu pisalm tu z prawniczka :x 

Ha ha ha faktycznie. Przynajmniej wiemy na czym tyle zarabia 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×