Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Niburdiama

Kicius zadzwonil, ze bedzie o 17.00

Polecane posty

Uwaza tez sama o sobie ze jest bardzo inteligentna wiec zasadniczo nie ma sensu nawet komwentowac ale skoro sie prosi to i otrzyma.

Otoz bardzo inteligentni ludzie znaja swoja wartosc i nie maja potrzeby udowadniac mniej inteligentnym swojej wartosci lub co gorsza nie uwazaja o sobie ze maja monopol na inteligencje oraz ze ich rozwiazania sa sluszne i nie perswaduja ich na sile mimo odmowy drugiej strony, poniewaz to sa wizjonerzy a z wizjonerow kazdy sam z siebie pragnie brac przyklad i niechcaco kopiuje ich pomysly lub nasladuje na przyklad powielajac emoty z wirujaca raczka 👋😎

Konkludujac Lolo jest zawistna. I hejtuje ale jakos im bardziej sie poci nad tym, tym bardziej splywa to mnie 👋😎😀 czy bardziej w jej stylu: beka XD

 

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Niburdiama napisał:

Lola jak sadze nie czytala lektur gdyz miala lepsze zajecia pt przebieranie w "facetach" jak w zyrandolach jak to opisywala Lola. I pragnac podbudowac - jak domniemuje z tresci jej wywodow - niska samoocene czyims kosztem chciala zablysnac intelektem sadzac iz wywrze jakiekolwiek wrazenie 👋😎 bez sukcesu podobnie jak zapewne w innych dziedzinach, bo nie od dzis wiadomo ze faceci nie chca kobiet co przebieraja👋😎😀 tak ze slabe to jak nick Lolo. 

Chodziło mi o szerszy kontekst, tj. Ty i ten cały Kitek - o co w tym chodzi? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Doktor Siurek napisał:

Chodziło mi o szerszy kontekst, tj. Ty i ten cały Kitek - o co w tym chodzi? 

Wizjonerzy w sensie snuja smiale plany, a ich zycie to projekty i ulepszanie, innowacje a nie uprawianie przyziemnego hejtu 👋😎

O to chodzi ze ja i Kitek jestesmy para, a Loli z zawisci gul skacze i glosno placze😀 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uzywajac do tego slabiutkiej manipulacji z cyklu, ze dobrze mi zyczy 👋😎 yeah right✋

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2020 o 07:14, Doktor Siurek napisał:

Chodziło mi o szerszy kontekst, tj. Ty i ten cały Kitek - o co w tym chodzi? 

Doktorze, chodzi o to ze autorce wydaje sie ze “jej milosc” ja “kocha” pomimo tego ze od kilku lat (!!!) czasem przychodzi pogadac (nie czesto) , czasem przyniosl kwiatka I czekoladki. Ale (!!) nigdy nie zaprosil: na kawe, cherbate, wode, na spacer, do kosciola, na wino...wedlog autorki on ja potajemnie kocha😁😁😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2020 o 07:12, Niburdiama napisał:

Uwaza tez sama o sobie ze jest bardzo inteligentna wiec zasadniczo nie ma sensu nawet komwentowac ale skoro sie prosi to i otrzyma.

Otoz bardzo inteligentni ludzie znaja swoja wartosc i nie maja potrzeby udowadniac mniej inteligentnym swojej wartosci lub co gorsza nie uwazaja o sobie ze maja monopol na inteligencje oraz ze ich rozwiazania sa sluszne i nie perswaduja ich na sile mimo odmowy drugiej strony, poniewaz to sa wizjonerzy a z wizjonerow kazdy sam z siebie pragnie brac przyklad i niechcaco kopiuje ich pomysly lub nasladuje na przyklad powielajac emoty z wirujaca raczka 👋😎

Konkludujac Lolo jest zawistna. I hejtuje ale jakos im bardziej sie poci nad tym, tym bardziej splywa to mnie 👋😎😀 czy bardziej w jej stylu: beka XD

 

Alez ty jestes glupia😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Lola14 napisał:

Doktorze, chodzi o to ze autorce wydaje sie ze “jej milosc” ja “kocha” pomimo tego ze od kilku lat (!!!) czasem przychodzi pogadac (nie czesto) , czasem przyniosl kwiatka I czekoladki. Ale (!!) nigdy nie zaprosil: na kawe, cherbate, wode, na spacer, do kosciola, na wino...wedlog autorki on ja potajemnie kocha😁😁😁

A na swój korzeń ją chociaż nadział? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Lola14 napisał:

Doktorze, chodzi o to ze autorce wydaje sie ze “jej milosc” ja “kocha” pomimo tego ze od kilku lat (!!!) czasem przychodzi pogadac (nie czesto) , czasem przyniosl kwiatka I czekoladki. Ale (!!) nigdy nie zaprosil: na kawe, cherbate, wode, na spacer, do kosciola, na wino...wedlog autorki on ja potajemnie kocha😁😁😁

BTW. Powiem szczerze, że z kobietami, z którymi jestem tylko i wyłącznie na stopie koleżeńskiej mam czasem większą dynamikę relacji, a i tak to o niczym nie świadczy 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Doktor Siurek napisał:

BTW. Powiem szczerze, że z kobietami, z którymi jestem tylko i wyłącznie na stopie koleżeńskiej mam czasem większą dynamikę relacji, a i tak to o niczym nie świadczy 😉

I wlasnie o tym mowie. Mialam tylu fajnych kolegow, co I czekoladki przynosili, I na spacer zapraszali bez zadnej “dynamiki “. Pomiedzy zwiazkami chcielismy mec przyjaciol. Nie mialo znaczenia facet czy kobieta. Autorka na w glowce popiepszone. I jak na 30+ lat, jest strasznie infantylna (na pograniczu glupoty) Kto powazny by taka chcial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2020 o 07:14, Lola14 napisał:

Doktorze, chodzi o to ze autorce wydaje sie ze “jej milosc” ja “kocha” pomimo tego ze od kilku lat (!!!) czasem przychodzi pogadac (nie czesto) , czasem przyniosl kwiatka I czekoladki. Ale (!!) nigdy nie zaprosil: na kawe, cherbate, wode, na spacer, do kosciola, na wino...wedlog autorki on ja potajemnie kocha😁😁😁

Cherbate 😀

Naucz sie najpierw otrografii zanim sie wezmiesz za psychoanalize 👋😀

Ani jedno ani drugie to nie jest twa mocna strona niestety 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

Cherbate 😀

Naucz sie najpierw otrografii zanim sie wezmiesz za psychoanalize 👋😀

Ani jedno ani drugie to nie jest twa mocna strona niestety 👋

Ale na serio jesteś gościem w kilkuletnim "związku", który polega na tym, że on raz na ruski rok kupi Ci kwiaty? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2020 o 07:15, Lola14 napisał:

Alez ty jestes glupia😁

Nie wiem po co jeszcze sie produkujesz skoro juz cie splawilam. Nalezysz do tych osob co nie rozumieja slowa NIE i narzucasz sie swoim jedynym slusznym pogladem, ale juz ci napisalam kilka razy, ze nie obchodzisz mnie 👋😎

Stracilas kontakt z rzeczywistoscia i cos ci sie ciagle wydaje ale uswiadamiam cie ze masz prawo zyc w swoim swiecie ale twoj swiat jest mi obojetny 👋 nie odpowiadaj bo i tak mnie to nie obchodzi jak i cala ty i twoja zawisc nie wzrusza mnie. Mam ci powtorzyc to samo jeszcze 200 razy zebys pojela?

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Lola14 napisał:

I wlasnie o tym mowie. Mialam tylu fajnych kolegow, co I czekoladki przynosili, I na spacer zapraszali bez zadnej “dynamiki “. Pomiedzy zwiazkami chcielismy mec przyjaciol. Nie mialo znaczenia facet czy kobieta. Autorka na w glowce popiepszone. I jak na 30+ lat, jest strasznie infantylna (na pograniczu glupoty) Kto powazny by taka chcial?

Mowisz o swoich kolegach z gazety na zdjeciu lub z internetu z forum? Bo watpie ze ktos chce z narzucajaca sie i swoje jedyne sluszne poglady baba ktos chce miec cokolwiek wspolnego. A te bajeczki ze masz meza to opowiadaj do kolezanki ze zdjecia z gazety bo watpie ze masz jakakolwiek kolezanke 👋😎

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skonczylam juz z toba bezproduktywna dyskusje wiec Lolo nie pisz do mnie bo nie zycze sobie, idz do swojego wymyslonego meza i jemu praw te moraly. ✋

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2020 o 09:37, Doktor Siurek napisał:

A na swój korzeń ją chociaż nadział? 

Nie twoj interes ✋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Doktor Siurek napisał:

Ale na serio jesteś gościem w kilkuletnim "związku", który polega na tym, że on raz na ruski rok kupi Ci kwiaty? 

Uwazasz ze Lolo z internetu prawde ci powie? Ok to wierz Lolowi ✋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

Uwazasz ze Lolo z internetu prawde ci powie? Ok to wierz Lolowi ✋

Słuchaj, zawsze możesz przedstawić swoją wersję wydarzeń... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Doktor Siurek napisał:

Słuchaj, zawsze możesz przedstawić swoją wersję wydarzeń... 

 Jak sie poznalismy bylismy zajeci wiec sila rzeczy musialo byc to kolezenstwo. Przynajmniej ja bylam zajeta a On wiedzial o tym. Ale z czasem ktorego niewiele mielismy na rozmowy narodzila sie jakas wiez psychologiczna. Ja sie wymiksowalam z tamtej relacji i tak z biegiem czasu od czasu do czasu byla okazja na rozmowe. Az po ilus latach nadszedl ten moment ze wyznal co czuje i jestesmy razem.

A tu wchodzi jakas Lola i uwaza sie za mojego suflera i opowiada chyba swoja historie zycia ze nikt jej powaznie nie traktuje i do mnie ma pretensje ze mi sie udalo cos stworzyc bo jej nie udalo sie najwyrazniej i sapie po forum swoja agresja i zawiscia bo nie moze sie pogodzic ze ktos ma lepiej od niej. Ale powiedzmy szczerze kto by traktowal serio kogos o nicku Lola 14 ? Nie chce mi sie nawet z kims takim dyskutowac bo to jest rzucanie grochem o sciane. Nic do niej nie dociera. 

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze Lolo daje jakies smieszne rady zeby przebierac w facetach jak to pisala w ulegalkach. Tak, na pewno ktokolwiek ja zechcial z takim zachowaniem bo kazdy facet marzy zeby miec dziewczyne ktora przed nim przebierala w facetach jak w ulegalkach i uwaza sie za bardzo inteligetna. Jej inteligencja robi piorunujace wrazenie. Tak ze dziekuje juz tej pani za wypowiedzi ale juz nie musi sie dalej kompromitowac.

Edytowano przez Niburdiama
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Doktor Siurek napisał:

Nie obraź się, ale pytałem o Ciebie, nie o Lolę 😉

Ja tez jej nie pytalam o rade a ona sama z siebie uczepila sie jak rzep 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe😁😁 zeby internetowe potyczki robily takie wrazenie😁. Czyli Jesli to prawda ze kitek wyznal ci swoje uczucie, to moze sie mylilam 🤔. Wydaje mi sie ze troche klamczuszysz z tym jego wyznaniami..😁🤔. Jak facet pare lat taki niezdecydowany I nie napalony to raczej nic z tego nigdy nie wychodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Doktor Siurek napisał:

Nie obraź się, ale pytałem o Ciebie, nie o Lolę 😉

Jej historie czytalam przy okazji tematow Imtheone o “kici “. Wyjatkowo naiwne dziewcze😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Lola14 napisał:

Hehe😁😁 zeby internetowe potyczki robily takie wrazenie😁. Czyli Jesli to prawda ze kitek wyznal ci swoje uczucie, to moze sie mylilam 🤔. Wydaje mi sie ze troche klamczuszysz z tym jego wyznaniami..😁🤔. Jak facet pare lat taki niezdecydowany I nie napalony to raczej nic z tego nigdy nie wychodzi...

W twoim przypadku to z pewnoscia nikt nie jest zainteresowany dlatego trudno ci w to uwierzyc. Troche wiary w siebie i popracuj nad soba. Moze tez ktos ci sie trafi. Powodzenia. Wiecej szukaj w realu a nie "rob wrazenie" na kafe to moze kiedys ci sie uda.

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Lola14 napisał:

Jej historie czytalam przy okazji tematow Imtheone o “kici “. Wyjatkowo naiwne dziewcze😁

Wyjatkowo naiwne jest myslec iz moge byc wyjatkowo naiwna ale to twoj problem ✋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Niburdiama napisał:

Wyjatkowo naiwne jest myslec iz moge byc wyjatkowo naiwna ale to twoj problem ✋

Hehe.. wkurzasz sie na to co pisze, a to swiadczy o tym ze sama wiesz ze to prawda😁. Widzisz, jak chlopakowi zalezy to ciezko mu lapy trzymac z daleka przez miesiac. I czegos nie probowac. Twoj trzyma lapy z daleka od kilku lat..wnioski nasuwaja sie same 😁😁..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, Lola14 napisał:

Hehe.. wkurzasz sie na to co pisze, a to swiadczy o tym ze sama wiesz ze to prawda😁. Widzisz, jak chlopakowi zalezy to ciezko mu lapy trzymac z daleka przez miesiac. I czegos nie probowac. Twoj trzyma lapy z daleka od kilku lat..wnioski nasuwaja sie same 😁😁..

Niech pomysle...zjadlam kolacje, napilam sie soku, wykapalam i weszlam na forum sie posmiac a tu znowu ty po raz 100. Kto wiec ma tu nerwy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze ty juz po miesiacu lubisz lub oczekujesz ze sie dobierze, nie wnikam ✋ale ludzie sa rozni. 

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×