Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
manet.m

Śmiechu warte! Najpierw dali my Ukraińcom a teraz damy Białorusinom...

Polecane posty

Granice otwarte, napływ taniości do roboty trwaaa!

Przed 2013 rokiem zarabiałem na stanowisku speca od mebli (produkcja) 19zł netto/h z umową. Dzisiaj wyżebrać choćby 12 graniczy z cudem. Po 2015 roku byłem aż 4 razy na bezrobociu bo na moje miejsce zawsze znalazł się jakiś robol ze wschodu. Sądzę także że ze względu na wiek i chęć zarabiania... za dwa lata będę musiał (naprawdę!) wyjechać z Polski!

Niech przyjedzie tu teraz dodatkowe 1.000.000 białorusinów i obstawi największe miasta stawkami typowo ukraińskimi i wiecie co? Jedyną godną pensją w Polsce może okazać się w przyszłości pińcet plus!

Śmiech na sali Panie Prezydencie Duda, Polska i Polacy zawsze nadstawiali du...yyy, nam nikt granic po 1989 nie otworzył, zapomniał Pan??

Polacy masowo wracali z miskami w paszportach i masowo odmawiało się wiz, zapomnieli my już ... prawda?

Jeszcze niespełna lat 6,7 temu w Warszawie w gastronomii (szef kuchni, kucharz główny) zarobić 5000 na sucho było pestką!  Stawki oscylowały na poziomie 16-19zł netto wtedy a dziś? A dziś jak masz robotę za 15zł/h to drugi cud.

To co?

Chętni jacyś 40+ ryzykować i dajemy nogę wspólnie w paczce? Ja mam plan na połowę 2021 ... dać dyla ale jeszcze nie wiem gdzie. Najprawdopodobniej północne części skandynawii, jeszcze nie wiem. 

U mojej siostry na Bemowie w bloku 10 piętrowym jest 30 mieszkań w klatce. Wszyscy znają się i wiecie co? 80% mieszkań wynajete i w 70% tychże mieszkań sami bezrobotni żyjący właśnie z pińcet plus hehehhe. 

Na dno płyniemy panie kapitanie, na dno...

ale ja wysiadam, podziękuję, dość mam, poleczka wszystkim rozdawała i rozdaje ale nie swoim a kupić patologię wyborczą to każduy głupi potrafi.

Za te pińcet plus ludzie z pracy porezygnowali a na ich miejsce jest wschód za prawdziwe 12zł/h ... czyli stawki uniemożliwiające życie.

PS. W następnych wyborach moja cała rodzina i już większość znajomych będzie głosowała na największych złodziei i kanciarzy jacy tylko do żłoba się dorwą.

Obiecujemy że pomożemyyyy... zatopić ten wrak szybciej, przynajmniej złudzenia i nadzieja przeminą...

1000 euro dla każdego polaka ... hahhaha

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×