Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kinga0004

Co mu odpisać

Polecane posty

Cześć dziewczyny, 

Pisałam z chłopakiem który mi się podoba i poznałam go dosłownie kilka dni temu, mieliśmy kilka dni ciszy nagłej z jego strony, ale jakoś nie mogłam odpuścić i dziś zaprosiłam go na drinka stwierdził, ze jeśli nie wyjedzie do Wrocławia to czemu nie. Trochę przykro mi się zrobiło ale z drugiej strony to niczego nie oczekuje od niego miło się rozmawiało. 

Jak myślicie co mu odpisać na taką wiadomość? 

Proszę pomóżcie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Kinga0004 napisał:

Cześć dziewczyny, 

Pisałam z chłopakiem który mi się podoba i poznałam go dosłownie kilka dni temu, mieliśmy kilka dni ciszy nagłej z jego strony, ale jakoś nie mogłam odpuścić i dziś zaprosiłam go na drinka stwierdził, ze jeśli nie wyjedzie do Wrocławia to czemu nie. Trochę przykro mi się zrobiło ale z drugiej strony to niczego nie oczekuje od niego miło się rozmawiało. 

Jak myślicie co mu odpisać na taką wiadomość? 

Proszę pomóżcie 

A dowód masz że mówisz o drinkach 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni ciszy na początku znajomości oznacza jedno, jesteś opcją. Inaczej mówiąc - ma kogoś na stałe lub obrabia kilka jednocześnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Laurittka napisał:

Kilka dni ciszy na początku znajomości oznacza jedno, jesteś opcją. Inaczej mówiąc - ma kogoś na stałe lub obrabia kilka jednocześnie 

Otoz to. A czy z jego strony padła juz jakąś propozycja spotkania? Chyba nie skoro nic tu o tym nie wspomnialas. Facet Cie olewa kilka dni, hmm niby na poczatku to jeszcze nie wielka zbrodnia bo nie bylo zadnych deklaracji ale powinnas nabrać dystansu i odpisywać mu ewentualnie kiedy juz on sie znowu odezwie ale bez jakiś propozycji,.poczekać na jego ruch a Ty pokazalas ze spanikowalas ze sie nie odzywa, ze nie chcesz go stracić wiec od razu cos proponujesz. Pokazalas ze Tobie bardziej zalezy, on to widzi i moge się założyć ze nic poważnego z tego nie będzie. Najwyżej sie raz czy kilka razy z Toba spotka licząc na seks i dalej bedziesz opcja. Pamiętaj, jak facet sie dystansuje to Ty tym bardziej powinnas sie zdystansować a nie robić krój do przodu. Psychologia...faceci to zdobywcy w wiekszosci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Malutka92 napisał:

Pokazalas ze Tobie bardziej zalezy, on to widzi i moge się założyć ze nic poważnego z tego nie będzie

Te zagrywki na początku to jest coś tak zyebanego, że głowa mała. Nie dziwota, że moje randki powstawały z dłuższych znajomości bez tych wszystkich sprdolin, bo ja się do tego zwyczajnie nie nadaje. Mam setę na wadze, daleko mi do uciekającego króliczka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpisz tak: Super, że wyjeżdzasz do Wrocławia. A gdybyś został to napisz do mnie wiadomość gdzie, o której i w co mam się ubrać na drinka. ; -)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, G ość napisał:

Odpisz tak: Super, że wyjeżdzasz do Wrocławia. A gdybyś został to napisz do mnie wiadomość gdzie, o której i w co mam się ubrać na drinka. ; -)

 

No co Ty🥴 teraz jego ruch, bez skamlania, szanujmy się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, G ość napisał:

w co mam się ubrać

Byłam ostatnio na shoppingu. Przebieralnia. Dobiega mnie męski głos "I jak Kasiu? Pokaż się" A ja pytam gdzie się tacy rodzą? 😜 Każda chce się podobać swojemu facetowi, ale w takiej sytuacji namawiasz do samosponiewierania😎

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Electra napisał:

No co Ty🥴 teraz jego ruch, bez skamlania, szanujmy się. 

No ja. Jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Electra napisał:

Te zagrywki na początku to jest coś tak zyebanego, że głowa mała. Nie dziwota, że moje randki powstawały z dłuższych znajomości bez tych wszystkich sprdolin, bo ja się do tego zwyczajnie nie nadaje. Mam setę na wadze, daleko mi do uciekającego króliczka. 

Rozumiem, ale moje doswiadczenie pokazuje ze z facetami trzeba pogrywac, oni sami stosują gierki i żeby utrzymać ich zainteresowanie trzeba być czasem choć trochę niedostępna i a pewno nie narzucac sie bo wtedy prawie każdy ucieknie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Kinga0004 napisał:

Cześć dziewczyny, 

Pisałam z chłopakiem który mi się podoba i poznałam go dosłownie kilka dni temu, mieliśmy kilka dni ciszy nagłej z jego strony, ale jakoś nie mogłam odpuścić i dziś zaprosiłam go na drinka stwierdził, ze jeśli nie wyjedzie do Wrocławia to czemu nie. Trochę przykro mi się zrobiło ale z drugiej strony to niczego nie oczekuje od niego miło się rozmawiało. 

Jak myślicie co mu odpisać na taką wiadomość? 

Proszę pomóżcie 

wg mnie... super że odpisał i postawił sprawę jasno.. bo widac ma jakieś tam plany, a skoro nie znacie się za dlugo to tez nie może mieć żadnych zobowiazań do ciebie.

powiedz że ma się okresli konkretnie że nie bedziesz czekać cały dzień, że możesz czekać max do 12 na jego telefon czy ma czas czy nie.. i tyle. 

a jeśli nie dziś to moze innym razem. do nastepnego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, G ość napisał:

No ja. Jak się czujesz?

Dziękuję, dobrze. A Ty? 

14 minut temu, Malutka92 napisał:

trzeba pogrywac

Najgłupsza rzecz jaką można zrobić. 

13 minut temu, G ość napisał:

Aha. 

No co Ty🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Electra napisał:

Dziękuję, dobrze. A Ty? 

No co Ty🤦‍♀️

To wspaniale. Ja wiedząc, że Ty czujesz się dobrze, czuję się lepiej. 

Nie Kasieńka? Niestety, od teraz nią jesteś. Nie gniewasz się? ; -)

Czymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, G ość napisał:

To wspaniale. Ja wiedząc, że Ty czujesz się dobrze, czuję się lepiej. 

Nie Kasieńka? Niestety, od teraz nią jesteś. Nie gniewasz się? ; -)

Czymaj się.

Na potrzeby chwili mogę być Kasieńką🤷‍♀️

I Ty też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
15 godzin temu, Kinga0004 napisał:

Cześć dziewczyny, 

Pisałam z chłopakiem który mi się podoba i poznałam go dosłownie kilka dni temu, mieliśmy kilka dni ciszy nagłej z jego strony, ale jakoś nie mogłam odpuścić i dziś zaprosiłam go na drinka stwierdził, ze jeśli nie wyjedzie do Wrocławia to czemu nie. Trochę przykro mi się zrobiło ale z drugiej strony to niczego nie oczekuje od niego miło się rozmawiało. 

Jak myślicie co mu odpisać na taką wiadomość? 

Proszę pomóżcie 

Takie pisanie, to nic nie znaczy. Konkrety! Jak już piszesz o drinku to konkretnie: np. mam wolny wieczór w sobotę lub piątek po 20 i zapraszam, i wtedy on też okresla się czy mu pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

1 godzinę temu, Malutka92 napisał:

Rozumiem, ale moje doswiadczenie pokazuje ze z facetami trzeba pogrywac, oni sami stosują gierki i żeby utrzymać ich zainteresowanie trzeba być czasem choć trochę niedostępna i a pewno nie narzucac sie bo wtedy prawie każdy ucieknie. 

Musicie nieźle pogrywac, bo kiedy jednemu napisałam, że cieszę się na spotkanie to nie uwierzył, a jak już poprawiłam, że mi zależy to pozamiatałam.

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
7 minut temu, Electra napisał:

 

 

Musicie nieźle pogrywac, bo kiedy jednemu napisałam, że cieszę się na spotkanie to nie uwierzył, a jak już poprawiłam, że mi zależy to pozamiatałam.

To straszne co tu się pisze, jakieś gierki. I po co to? Na siłę nikogo się nie zatrzyma. Piszę tak ogólnie, to nie do ciebie Electra🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, pari napisał:

To straszne co tu się pisze, jakieś gierki. I po co to? Na siłę nikogo się nie zatrzyma. Piszę tak ogólnie, to nie do ciebie Electra🙂

Nie warto być szczerym i mówić od serca, bo możesz nie nadążać z łykaniem łez. Coś pomiędzy gierkami, a olewaniem, czyli zdrowy dystans. 

41 minut temu, Electra napisał:

 

 

 

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Electra napisał:

Nie warto być szczerym i mówić od serca, bo możesz nie nadążać z łykaniem łez. Coś pomiędzy gierkami, a olewaniem, czyli zdrowy dystans. 

 

Ala, ugryzłam się w język 😣

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Electra napisał:

 

 

Musicie nieźle pogrywac, bo kiedy jednemu napisałam, że cieszę się na spotkanie to nie uwierzył, a jak już poprawiłam, że mi zależy to pozamiatałam.

Jak powiedzialas ze Ci na nim zależy to co on na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Malutka92 napisał:

Jak powiedzialas ze Ci na nim zależy to co on na to?

Za dobry dziś dzień na lipne tematy😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Electra napisał:

Za dobry dziś dzień na lipne tematy😉

No sama widzisz ze taka szczerość nie poplaca, kobieta nie powinna pierwsza tego mówic, powinna zaczekać aż facet sam pierwszy powie ze mu zależy, ze się zaangażował albo ze sie zakochał i wtedy kobieta odpowiada ,,ja tez". To lepiej wychodzi...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Malutka92 napisał:

No sama widzisz ze taka szczerość nie poplaca, kobieta nie powinna pierwsza tego mówic, powinna zaczekać aż facet sam pierwszy powie ze mu zależy, ze się zaangażował albo ze sie zakochał i wtedy kobieta odpowiada ,,ja tez". To lepiej wychodzi...

Racja. 

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×