Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MartaKaryna

Jestem mloda matka, a czuje sie staro

Polecane posty

Hej, mam 23 lata a czuje sie jakbym miala conajmnjej 40 😕 w lutym urodzilam synkz, ktory jest dla mnie calym światem i kocham go nad zycie. Czuje niestety ze kilogramy ktore zostaly po ciazy o ograniczone pole manewru w wyjsciu gdziekolwiek  sprawiają ze mam coraz to wieksze kompleksy..najgorzej gdy widze  jak koleżanki rowiesniczki promienieja 😕sobie z tym poradzic? Nie chce czuc sie staro jak.wiem.ze zycie dopiero przede mna 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, MartaKaryna napisał:

Hej, mam 23 lata a czuje sie jakbym miala conajmnjej 40 😕 w lutym urodzilam synkz, ktory jest dla mnie calym światem i kocham go nad zycie. Czuje niestety ze kilogramy ktore zostaly po ciazy o ograniczone pole manewru w wyjsciu gdziekolwiek  sprawiają ze mam coraz to wieksze kompleksy..najgorzej gdy widze  jak koleżanki rowiesniczki promienieja 😕sobie z tym poradzic? Nie chce czuc sie staro jak.wiem.ze zycie dopiero przede mna 😕

no to zaczynaj dietę, pij soki owocowe, truskawkowe, malinowe, porzeczkowe itp. dużo owoców warzyw, ogranicz cukier może gdy twój chłopak czy tam mąż zostanie z synkiem, ty idź sobie pobiegać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam podobnie ale jestem starsza od ciebie. Ostatnio nic mi się nie chce. Ogarniam wszystko na szybko byle znowu rzucić się na kanapę i nic nie robić ewentualnie spać. Chyba niedługo klub leniucha założę😉

A tak serio na takie zamulenie mi najbardziej właśnie ruch pomaga. Jazda na rowerze, parę ćwiczeń czy nawet domowe porządki przy muzyce. Soki owocowe to dobry pomysł nie dość że pyszne to jeszcze mają dużo witamin które dobrze wpływają na organizm. Zapisz się może na jakies zajęcia ruchowe zumbe może czy fitness. Nie dość że się poruszasz to jeszcze wyjdziesz do ludzi. Poza tym to że ważysz za dużo nie oznacza masz w domu siedzieć. Teraz można się ładnie ubrać w każdym rozmiarze. Umów się z koleżankami na drinka czy z mężem do kina.

Dziecko wymaga opieki ale na pewno znajdziesz pół godzinki dziennie na zrobienie czegoś dla siebie. Człowiek czuje się lepiej jak robi coś co mu sprawia przyjemność. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziecko nie jest kotwicą. Z dzieckiem też da się wyjść. Wiem bo urodziłam mając 19 lat. Teraz moja córka ma roczek, ja 20 i dalej wychodzę z dzieckiem. Jeśli siedzisz w domu z synem to to jest właśnie ten czas kiedy możesz zadbać o siebie. Poćwiczyć, znaleźć jakąś dietę dla siebie. 

Oczywiście, dziecko jest wymagające. Niektóre mniej niektóre bardziej ale w większości przypadkach to same tworzymy sobie problem nawet o tym nie wiedząc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też miałam taki moment. Co prawda nie jestem jakoś super młoda bo mam 33 lata, ale faktycznie czułam się jak dziadówa. Pomogło wychodzenie z domu. Wpadłam w taki zamknięty krąg, nie chciało mi się wychodzić z domu, więc byłam zła, że dziadzieję 😕 W końcu zaczęłam na siłę wychodzić i jakoś się odbiłam od tego dołka. Umów się z kumpelami, wystrój się, pójdźcie w fajne miejsce, zrób z tego rytuał i powinno być lepiej. Głowa do góry! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mnie bawią takie tematy 😁 Mam 41 lat i czuję się super. Twoje marne samopoczucie, to nie to, co bedziesz czuła będąc w moim wieku. Polecam ruch, wygospodarowanie (przy pomocy ojca dziecka) czasu dla siebie. Dziecko trochę utrudnia niektóre sprawy, ale nie wyklucza ich całkowicie. Zacznij wychodzić, baw się i ciesz młodością. Tez urodziłam pierwsze dziecko mając 23 lata. Studiowałam dziennie, bylo Ok. A teraz jest super. Dzieciaki samodzielne, a ja nadal czuję się młoda i mogę robić to, na co mam ochotę. Moje koleżanki, które urodziły po 30 i mają teraz maluchy, są zmęczone. Będzie dobrze. Pozdrawiam.
 

Edytowano przez Ambra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×