Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Witajcie kobietki. Mam problem. Nie daje mi to spokoju codziennie od prawie tygodnia zamęczam się tym. Ostatnią miesiączkę miałam 23 lipca , uprawiałam seks z zabezpieczeniem ,pod koniec dni płodnych ,ale nie w dzień owulacji. Nic sie nie stalo ,moj facet doszedł poza mną ,jak zwykle . prezerwatywe pompuję po kazdym stosunku zeby upewnić sie ,ze niggdzie nie jest pęknięta. Czasem mam chore urojenia i mysle ,ze cos moglo wyciec u podstawy prezerwatywy ,bo gdy sie kochalismy w zbiorniczku pojawiła sie odrobina spermy . przez to od tego czasu martwilam sie czy przyjdzie miesiaczka , nieststy nie przyszla a jest 28 sierpnia. moj cykl to zwykle 28,29,31 dni . strasznie sie boje o to i myślę ze moze przesunąć sie od ciągłego stresu ,bardzo mnie to męczy mysle o tym ciągle i wszędzie . ponadto ten mieisac byl dla mnie barszo aktywny sportowo 2 razy w tygodniu cwiczylam bardzo intensywnie. Do tego jeszcze przyszlo przeziębienie czuje sie okropnie i do tego jeszcze zamęczam sie myslami ze to moze ciąża. Zrobilam test z 15,16 dni po stosunku . wyszedl negatywnie, lecz pozniej znowu naczytalam sie w internecie ze test moze byc niewiarygodny i znowu zaczelam sie denerwować. Objawy mam jak na okres czasem pobolewa mnie brzuch ,piersi ,plecy ale do tego tez jest przeziebienie wiec bole stawów katar kaszel. Sluzu jest bardzo malo . proszę wypowiedzcie sie ,moze uspokoicie mnie swoim doświadczeniem . oczekuje powaznych komentarzy,naprawde to przezywam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie masz na imię Maryja, to możesz być raczej spokojna 😉

Guma nie pękła, w środku nieumundurowany nie buszował, testy negatywne...

Skoro jesteś przeziębiona, stres do tego to samo już wystarczy do przesunięcia @

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem tu nowa . 7 dni przed spodziewanym okresem zrobilam bobo test ciążowy,  wyszła słaba kreska . Czy która kolwiek z was miała podobnie i nie była w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Angelika94 napisał:

Witam. Jestem tu nowa . 7 dni przed spodziewanym okresem zrobilam bobo test ciążowy,  wyszła słaba kreska . Czy która kolwiek z was miała podobnie i nie była w ciąży?

Kurde nie wiem jak dodać tu zdjęcie testu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Angelika druga kreska oznacza ciążę. A jest słaba bo test wykonany bardzo wcześnie. Z każdym dniem będzie coraz ciemniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to jak się tak obawiasz ciąży to zmień antykoncepcję, diafragma dopochwowa ja ją używałam po pigułkach i całkiem dobrze się sprawdzała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×