Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
AmidaButsu

Pode mną mieszka fajna loszka i dziwne że sama.. chyba nieśmiała

Polecane posty

9 minut temu, AmidaButsu napisał:

A panienka ma kote i sama jak kotek wygląda, taki prześliczny 😈🤩🤩🤩

To czego się z nią nie spotkasz:) realnie, tylko tu nabijasz? Wszystkim pewnie tak gadasz;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, 1gosc.gosc napisał:

Pięknie siebie opisałaś, cała wieczorna z pretensjami do świata, uzależniona od netu i niezrównoważona. 

Ha, ha, ha...I odbiło dziecko piłeczkę... Lżej? Mniej boli? Demony opuściły? Mamusia już kocha? Jak już tak diagnozujesz przez internety, to zdiagnozuj siebie. I się nie przeraź. A ja w swojej dobroci już ci współczuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Cisza napisał:

To czego się z nią nie spotkasz:) realnie, tylko tu nabijasz? Wszystkim pewnie tak gadasz;) 

Nie wiem czy ze mną wróci i by było fajnie.. nie chcę ale muszęm się przekonać to też biorę pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to nie chce ale.musze to strefa komfortu która gdzieś lśni a tu jest ciemno.

Ale bywa tak że i to żadna różnica. Jaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, AmidaButsu napisał:

Nie wiem czy ze mną wróci i by było fajnie.. nie chcę ale muszęm się przekonać to też biorę pod uwagę.

Tak odrobinę jaśniej? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, 1gosc.gosc napisał:

Hahaha co za wściekły babsztyl, nawet nie chce mi się tego komentować 😄  Pilnuj swoich demonów i weź na uspokojenie wariatko. 

A dlaczego mam pilnować swoich jak twoje są ciekawsze? Tobie się może nie chce, ale ja mam frajdę. Marzy mi się ZOO z trollic takich jak ty.  Pukałabym do ciebie przez szybę 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, 1gosc.gosc napisał:

To dziwne, wpisałam się w 2 tematach, za to niejaka Anitella łazi za mną jak opętana. No chore babsko. Pms czy menopauza? 

Robię rozpoznanie. Ciekawa jestem czy ewoluujesz...Bo jestem niepoprawną optymistką 😄 Ale nie łażę za tobą. Po prostu wdepnęłam, jak w g...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Tonzler napisał:

Warto na początek wykreślić ze swojego słownika loszki, kicie, panienki, w ogóle zamknąć dupę i przestać sobie prać beret jakimiś buddyjskimi, sekciarskimi wysrywami. Koleś, hindusi srają na ulicy. 

Albo rozpostrzyj nad nią swój niewątpliwy czar, proponuję zagaić. Hej loszka, pokaż pierożka np. 

To tylko iluzja kojarzenie starożytnych ved jako hinduizm. Buddyzm to też hinduizm bazujący na vedach nic innego troszkę skupiający się na tym czym jest działanie zmiana uczestnik i seiadej solidny w tym czym być nie musi?

Mamy wolną wolę? Nie.

Choć niewiedza nie usprawiedliwia nawet.

Bo kto musi być zbawiony jest.

Amidewa🏖️♿

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Tonzler napisał:

Warto na początek wykreślić ze swojego słownika loszki, kicie, panienki, w ogóle zamknąć dupę i przestać sobie prać beret jakimiś buddyjskimi, sekciarskimi wysrywami. Koleś, hindusi srają na ulicy. 

Albo rozpostrzyj nad nią swój niewątpliwy czar, proponuję zagaić. Hej loszka, pokaż pierożka np. 

To jest to.

😎 Wezmę to pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×