Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość SPLIT

Nudny klimat 😁

Polecane posty

Gość SPLIT

Przynajmniej sobie poslucha ten kto tu wejdzie,przy monotonii tematów tylko ten się dubluje 😁jednak co do sensu zakładania tego,nie mam usprawiedliwienia,

 

Miłego dnia ludziska i ci pozostali 😁

 

Edytowano przez SPLIT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spilt dziękuję, odsłucham w domu.  Ten pan z gitarą jakis taki niezbyt wyraźny 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, SPLIT napisał:

Weszłaś,to Witam 😊

No witaj, witaj. : -)

Ubrana jestem w jeansy dzisiaj i one mają kieszenie na pośladkach. Tam zwykle trzymam telefon w trybie wibrującym. Wibruje mi od Ciebie sms, niestety nie mogę rzetelnie odpowiedzieć. Melduję jedynie, że praca jest zającem i kiedy zając będzie pełny przyjdę.

A muza w pytkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, SPLIT napisał:

 

Dzięki. A powiedz jeszcze skoro mi dyktujesz pobyt na forum czy u Ciebie się siedzi czy stoi? Jak wolisz? ; -)

Nie podpuszczaj mnie z wiadomościami bo se przełożę telefon z przodu i dopiero będzie miło z każdą wibrującą myślą od Ciebie. W każdym razie to i tak moje myśli i mój scenariusz, prawda?

Dobra, spokojnego popołudnia i dobrej herbatki. : -)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, SPLIT napisał:

Cała przyjemność po mojej stronie 😊mam nadzieję że choć trochę skróciłem te męczarnie przy tym biurku 😁i fakt ,facet jest trochę jakby zjarany 😁ale muzyka rusza ,nawet gdy spiewa ją nie wyraźny facet🤪

Tak,, wiesz ze tak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba za burzliwie i pewnie dzis rano wstałam,  czuje teraz ze straciłam sporo energii i spac mi się chce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ani jedno ani drugie teraz nie jest możliwe,  więc chyba jedyne co mi zostało to wyjsc stąd pod" płaszczykiem "wyjścia do sklepu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, SPLIT napisał:

No to sprawa przegrana, choć sklep pewnie jest z dostępem do tlenu,to jego zawartość może skusić do wydania środków na rzeczy pokroju ciastko lub inne przedmioty uciech cielesnych😁😁

Nie daj się skusić,zamknij oczy ,a najlepiej płaszczyk tyłem do przodu ubierz,i tak cię tam znają,wiec bez problemu obsłużą 😁😁

Ja  ciacho zamieniam dzis na sałatę 🙂 cholera, płaszczyk jak płaszczyk sle maski chyba nie mam przy sobie,  zostawilam na grzejniku, katastrofa i z wyjscia nici. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, SPLIT napisał:

Golfik ubierz 😁zawsze to coś,a jak kto zapyta,to powiesz że to maska calosciowa,od pasa po usta😁i do tego szykowna 😊

Sałatka mówisz 🤔 czyli dbasz o to i o tamto, pochwalić, piękno wymaga poświęcenia 😉😊 ja to nie muszę,i tak wyglądam ja Shrek, chrapię jak Osioł,ale gdy o coś proszę to mam oczy tego kota 😁😁

 

Przed chwilą, SPLIT napisał:

Moderator to już chyba się tak nudzi że nawet mi posta zablokował bez powodu,to pewnie za tą róże co ją ci przesłałem na końcu 🤣😁

Więc dubel,

Milego dzionka 🌹🌹

Dziękuję,bardzo miło z Twojej strony 🙂 Meżczyzni , ach mężczyźni wiecie jak kobiecie sprawic przyjemność;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, SPLIT napisał:

Ciiii,bo się zaraz posypią posty że tu kogoś podrywam 😁 

Dlaczego od razu tak ? Kwiatek świadczy o szarmanckim zachowaniu;) Co innego to czekolada zostawiona na przednim siedzeniu  pasażera 😉 wtedy to może świadczyć, że ktos ma ochotę kogos zjesc na przykład;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, SPLIT napisał:

Od wczoraj 😉cholera ,a ja myślałem że nikt mnie nie zauważy w tym tłumie 😁

A tak serio,czym imponuje,nic nie zrobiłem , jestem jednym z wielu, niczym się nie wyróżniam,no może poza czasem gdy robię kocie oczy 😁ale tego tu nie widać 😜 i nic się nie zmieniło,a przynajmniej we mnie ,nadal jestem sobą i nie mam zamiaru być kimś innym.🙂

 

no widzisz przeoczenie z mojej strony moze znaczyć że wiele straciłam,  ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło,  nie? Kolego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, SPLIT napisał:

szczerze powiem że mam nieodparte wrażenie że mnie z kimś mylisz,i choć z jednej strony to miłe,to z drugiej trochę przerażające, ponieważ nie chciałbym w niczym być kością niezgodny,a tym bardziej gdy nijak nie mam argumentów obronnych potwierdzajacych moją tożsamość 🙂

 

Ludzie są tak do siebie podobni,  że aż nie byłoby dziwne gdyby to okazalo sie prawda. Jednak chcialabym, zeby ten o ktorym mysle tu był...no trudno, szkoda ze nie jestem wróżką. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SPLIT
2 minuty temu, TwojaMuuza napisał:

Ludzie są tak do siebie podobni,  że aż nie byłoby dziwne gdyby to okazalo sie prawda. Jednak chcialabym, zeby ten o ktorym mysle tu był...no trudno, szkoda ze nie jestem wróżką. 

Rozumiem, miałaś bratnią duszę,i teraz w każdym szukasz podobieństw,no cóż,nie chciałem wprowadzać wątpliwości ,dlatego przykro mi,lecz nie jestem tym kogo chciałabyś tu widzieć.Niemniej , mogę czasami umilić ci pobyt , przynajmniej na moich tematach 😊😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, SPLIT napisał:

Rozumiem, miałaś bratnią duszę,i teraz w każdym szukasz podobieństw,no cóż,nie chciałem wprowadzać wątpliwości ,dlatego przykro mi,lecz nie jestem tym kogo chciałabyś tu widzieć.Niemniej , mogę czasami umilić ci pobyt , przynajmniej na moich tematach 😊😊

Za to Ci dziękuję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SPLIT
4 minuty temu, TwojaMuuza napisał:

Za to Ci dziękuję;)

🌹😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SPLIT

Dzień dobry 😁

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SPLIT

Kto rano wstaje,temu kawę przychodzi robić innym😁🤣

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Zeszłam na psy i gonię swój cień. Zaraz coś Ci pokażę jak już się obudzę bo ledwo żyję.... Co tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SPLIT
4 minuty temu, G ość napisał:

Cześć. Zeszłam na psy i gonię swój cień. Zaraz coś Ci pokażę jak już się obudzę bo ledwo żyję.... Co tam?

Witaj 😊

Cieniowi daj spokój, już się nachodził za Tobą 😁 

Budź się wolno ,zaczekam 😉

Tam to nie wiem,ale tu nowy dzień,i już kilkoro go wita 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SPLIT
4 minuty temu, Mała Syrena napisał:

Hejka 🙂

Fajną muzę wstawiasz, mój gust!!

Dziękuję 😊 wszystko dozwolne,wstawiaj co chcesz,kiedy chcesz ,lub słuchaj co lubisz😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hihi, dzięki.Milo z twojej strony.Jak się zadomowie to coś podrzucę,teraz to raczej czytam co ludzie piszą.Dlugo już tu jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z ta kawą to wyczuwam mocną aluzje do konkretnego członka albo członkini tejże forumowej rodziny;) haha- No coz , podobno zrobiona przez kogoś smakuje lepiej , ale jsk sie okazalo tylko czasami,  wiec u nas zaczęliśmy sobie robic sami w sensie ,że każdy sam sobie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, SPLIT napisał:

Dziękuję 😊 wszystko dozwolne,wstawiaj co chcesz,kiedy chcesz ,lub słuchaj co lubisz😁

Split!!,   zaczynam się robić zazdrosna.  Dla każdej kobiety jestes taaki do rany przyłóż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Mała Syrena napisał:

Hihi, dzięki.Milo z twojej strony.Jak się zadomowie to coś podrzucę,teraz to raczej czytam co ludzie piszą.Dlugo już tu jesteś?

Mala syrenko, skądś ty się tu wzięlaa , z jakiego morza zes wypłynęła? oby nie ze zmąconej  słonej wody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SPLIT
Przed chwilą, TwojaMuuza napisał:

Split!!,   zaczynam się robić zazdrosna.  Dla każdej kobiety jestes taaki do rany przyłóż?

Witaj 😊🌹

Jestem sobą,takie mam podejście,raczej nie wynika to z chęci wywołania zazdrości u kogokolwiek 😁 choć czasami może to wyglądać inaczej niż chciałbym 🤔 

Ehhh,czasami się zastanawiam po co tu jestem 🙂 prędzej czy później skończy się to dla mnie źle 😁

Jak się czujesz dziś,nadal afera biurkowa 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×