Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
AutorTematu30

Czy brzydki chłopak spotka tu przyjaźń?

Polecane posty

Hej,jestem 30 letnim,wysokim i bardzo wrażliwym mężczyzna,osoba,która bardzo wiele przeszła w swoim życiu,wiem,jak los potrafi się czasem obejść z nami okrutnie..Te złe doświadczenia spowodowały, że stałem się introwertykiem, zamkniętym w sobie człowiekiem,dla którego nawet wyjście na ulicę wywołuje stres,przed komentarzami czy pogardliwymi spojrzeniami kobiet..Wiem,że jestem nieatrakcyjny,ale jak każdy mam uczucia..Potrzebę bliskości..Uśmiechu drugiej osoby..Dotyku.. Jestem osobą nieglupia, posiadająca swoje poglądy i wartości,bronie ich bez względu na relacje innych,opiekuńczy i odpowiedzialny facet,który zawsze wysłucha,uwielbiam być potrzebny,moc komuś pomoc.. Kogo szukam?Przyjaciółki,która rozumie a nie ocenia..Wrażliwej istoty, która tj ja szuka odrobiny akceptacji i ciepła w tym oschlym, nieczulym świecie,dla którego ktoś brzydki zasługuje tylko ma samotność i gorzkie łzy.. W gronie ludzi, którzy mnie akceptują jestem osobą wygadana lubiąca rozsmieszac innych.. Bywa jednak tak,że czasem czyjeś negatywne spojrzenie, odwrócenie wzroku powoduje u mnie dołek i wręcz fizyczny ból..Wiesz, o czym mówię?Masz podobnie?Napisz

Edytowano przez AutorTematu30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brzydki -a  to pojęcie względne jednej sie podobasz drugiej nie. Takie życie i dzięki Ci panie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O przyjaźn w tych czasach to raczej trudno ale próbuj może Tobie się poszczęści. 

W necie szukasz przyjaźni, a dlaczego nie w życiu realnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.09.2020 o 17:17, TwojaMuuza napisał:

Brzydki -a  to pojęcie względne jednej sie podobasz drugiej nie. Takie życie i dzięki Ci panie. 

Mądry lachon z ciebie był 

 

2 godziny temu, Bawidamek z Szczywilka napisał:

co to wgl znaczy że jesteś brzydki ? nie da się tego naprawić ?

Nie da się jądro systemu postrzegania siebie jest budowane we wczesnych latach dzieciństwa gdy karmi matka papkami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×