Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
zuzannke

Ominęło mnie

Polecane posty

Mozliwe, że na własne zyczenie. Komunii jeszcze chciałam. Wyprawilam. Ze ślubem nie zdążyłam. Na poczatku wydawalo mi się, ze nie trzeba, że koszty, ze po co, że to bezsensowny wydatek i niczemu to nie służy. Dziś nie mam już nawet za kogo wychodzić.

Przegapiłam moment.

 

Apel do was dziewczyny: nie czekajcie, zawsze mozna sie rozwieźć.

Slub w wieku 40-stu lat, to juz nie to samo co w wieku 18-stu, 25-ciu. Poza tym  nie ma juz czasu na powtórki i inna mentalność wiekowa wkracza. Czego nie zrobisz w wieku 22, to w wieku 44 nie będzie to to samo. Nie warto czekać na lepsze jutro, bo albo go nie będzie albo my będziemy inne. Bierzcie wystawne śluby w kościołach, kaplicach i Rzymach. Nie odmawiajcie sobie na miłość boską! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale po co brać ślub? Raczej wychodzę z założenia, że jeżeli jest się ze sobą, to dobrze, gdy związek trwa bez odgórnego przymusu - bardzo bolesny jest widok MASY grubych ludzi, którzy są ze sobą z przyzwyczajenia, są zaniedbani i nieszczęśliwi.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja sobie odmawiam i naprawdę wątpię że w wieku 40 lat aż tak się zmienię że nagle zauważę sens w wydawaniu fortuny po to żeby potem wziąć rozwód...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Branie ślubu w  wieku 18-stu, 25-ciu. to czysta loteria.

Większość osób w tym wieku  to jeszcze dorosłe dzieci które bawią się w rodzinę.

Z ślubu jedynie pozostają dzieci  mama po rozwodzie  idzie na łowy i  łapie kolejnych naiwnych facetów.

A facet poluje na mądre kobiety wpadając po raz kolejny w sidła rozwódek i matek z dziećmi.

Zastanawiam się czego  niedojrzały facet oczekuje od małżeństwa  biorąc ślub w wieku dwudziestu paru lat 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×