Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Allina

Tabletki antykoncepcyjne

Polecane posty

Wzięłam tabletke antykoncepcyjną tak zwaną placebo lecz wcześniej nie zażywałam pozostałych różowych tabletek i współżyłam.  Czy ta tabletka chroni przed ciążą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tabletki brałam i nie zaszłam ale teraz chciałabym założyć spirale, działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.09.2020 o 17:46, Allina napisał:

Wzięłam tabletke antykoncepcyjną tak zwaną placebo lecz wcześniej nie zażywałam pozostałych różowych tabletek i współżyłam.  Czy ta tabletka chroni przed ciążą ?

Skoro to placebo to jak ma zabezpieczać przed ciążą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli mówisz o blistrze, gdzie masz 21 tabletek z hormonami oraz 7 placebo (aby pamietac o codziennym łykaniu) to te placebo bierzesz na koniec cyklu... kiedy powinnaś mieć plamienie z odstawienia... jesli wzielas ją jako pierwszą to oczywiscie nie bylas w zaden sposob zabezpieczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej. Od razu proszę o zrozumienie i brak głupich komentarzy. Od ponad roku przyjmuje tabletki anty vixpo. Zapomniałam wziąć czwartej tabletki, której nie przyjęłam wcale. Następnego dnia rano współżyłam, narzeczony skończył we mnie. Przez natłok obowiązków, pracę..zapomniałam przyjąć kolejnej tabletki. Czyli piątej, o tym dowiedziałam się dopiero na drugi dzień. Przyjęłam normalnie już szósta tabletkę z blistra, nie przyjmując tamtych poprzednich. Dziś mam wziąć 7 tabletkę...Ja wiem, że ryzyko jest duże...ale czy to naprawdę możliwe? Miala ktoras z Pan podobnie? Jak się to skończyło? Nie boje się ciąży, ale to jednak nie jest ten moment. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×