Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

1 godzinę temu, Naciales napisał:

Eh no jeszcze masz 6 dni to wiesz. Może się udało. Mój za to mowi ze jak nie leci okres to jest szansa. On już ma mnie dość bo ciegle mu gadam i  narzekam hahaa. 😂😂😂😂

Powiem ci że ja mam odwrotnie to on mi gada non stop o dzidziusiu i się dzień w dzień pyta kiedy powinnam dostać @ 😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Naciales napisał:

Oj no to współczuję. U mnie mialam się wczoraj pojawić miesiączka jeszcze jej nie ma. Ale nie nastawiam się może jutro dostane. Bo odkąd odstawiłam tab anty. Czasami mi sie tak przesuwa okres wiec narazie nie robie testu. Poczekam z 4 dni jak nie dostanę to w tedy sie wybiorę do apteki. 

I jak z @ dostałaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Śliweczka123 napisał:

I jak z @ dostałaś ?

Jeszcze nie dostałam. Oby nie przyszła 🤣🤣🤣 Ale nie mam żadnych objawów. Tylko ten brzuch mnie boli jak bym miala dostac tez zauważyłam ze sluz mi się pojawił ale kurde nie wiem nie przyglodałam się wcześniej jaki miałam przed miesiączką. A ty jak tam???  😀😀😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Naciales napisał:

Jeszcze nie dostałam. Oby nie przyszła 🤣🤣🤣 Ale nie mam żadnych objawów. Tylko ten brzuch mnie boli jak bym miala dostac tez zauważyłam ze sluz mi się pojawił ale kurde nie wiem nie przyglodałam się wcześniej jaki miałam przed miesiączką. A ty jak tam???  😀😀😀

Czytałam dużo na ten temat i niektóre kobiety wgle nie mają objawów żadnych. Albo pierwsze objawy pojawiają się 4 lub 5 tygodni od zapłodnienia 😆. I czytałam o tym śluzie jeśli jest sporo tego śluzu w czasie dni @ kiedy powinno się dostać to mogło dojść do zapłodnienia. A sprawdzałaś temperaturę? Ponoć w czasie @ powinna być obniżona tak słyszałam a kiedy podwyższona powyżej 37 i jak się utrzymuje to doszło do zapłodnienia. Ja narazie nie czuję nic dzisiaj rano pobolewał mnie brzuch jak na @ ale teraz to jest dobrze. Więc czuję w 100% że jednak nic z tego. Tak samo bolą mnie sutki jak przed @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Naciales napisał:

Jeszcze nie dostałam. Oby nie przyszła 🤣🤣🤣 Ale nie mam żadnych objawów. Tylko ten brzuch mnie boli jak bym miala dostac tez zauważyłam ze sluz mi się pojawił ale kurde nie wiem nie przyglodałam się wcześniej jaki miałam przed miesiączką. A ty jak tam???  😀😀😀

Tylko się zastanawiam nad jednym bo dostałam bardzo gęsty i to bardzo śluz biały a nigdy tak nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Śliweczka123 napisał:

Tylko się zastanawiam nad jednym bo dostałam bardzo gęsty i to bardzo śluz biały a nigdy tak nie miałam.

No ja wlasnie tez sie zastanawiam nad tym śluzem. Bo ja w tym cyklu tak mialam ze po owulacji mialam bialy gesty pozniej mialam sucho a teraz znowu mam bialy gesty ale nie ma go duzo. Korci mnie zeby zrobić testa ale chce jeszcze poczekac bo np mojej koleżance nie wykrył test i poszla do lekarza on mowi ze ze jest w ciazy w 6 tyg. Wiec wole naraziie poczekać. Wiesz co ja tez mialam czułe sutki ale chyba no owulacje bo teraz zupełnie nic. Dlatego nie nastawiam i staram się o tym nie myśleć. Ale tez bym chciał wiedzieć bo ja jestem strasznie nie cierpliwa. 😅😅😅Bylam juz nastawiona na ten okres a teraz go nie ma i chodze i sie troche zastanawiam 😏😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Naciales napisał:

No ja wlasnie tez sie zastanawiam nad tym śluzem. Bo ja w tym cyklu tak mialam ze po owulacji mialam bialy gesty pozniej mialam sucho a teraz znowu mam bialy gesty ale nie ma go duzo. Korci mnie zeby zrobić testa ale chce jeszcze poczekac bo np mojej koleżance nie wykrył test i poszla do lekarza on mowi ze ze jest w ciazy w 6 tyg. Wiec wole naraziie poczekać. Wiesz co ja tez mialam czułe sutki ale chyba no owulacje bo teraz zupełnie nic. Dlatego nie nastawiam i staram się o tym nie myśleć. Ale tez bym chciał wiedzieć bo ja jestem strasznie nie cierpliwa. 😅😅😅Bylam juz nastawiona na ten okres a teraz go nie ma i chodze i sie troche zastanawiam 😏😏

I powiedz mi jak tu nie myśleć kiedy z całych sił się tego pragnie i czeka na to no jaaaak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Naciales napisał:

No ja wlasnie tez sie zastanawiam nad tym śluzem. Bo ja w tym cyklu tak mialam ze po owulacji mialam bialy gesty pozniej mialam sucho a teraz znowu mam bialy gesty ale nie ma go duzo. Korci mnie zeby zrobić testa ale chce jeszcze poczekac bo np mojej koleżance nie wykrył test i poszla do lekarza on mowi ze ze jest w ciazy w 6 tyg. Wiec wole naraziie poczekać. Wiesz co ja tez mialam czułe sutki ale chyba no owulacje bo teraz zupełnie nic. Dlatego nie nastawiam i staram się o tym nie myśleć. Ale tez bym chciał wiedzieć bo ja jestem strasznie nie cierpliwa. 😅😅😅Bylam juz nastawiona na ten okres a teraz go nie ma i chodze i sie troche zastanawiam 😏😏

W dodatku zauważyłam jasną dziwną rzecz przebierałam się bo nie przespałam nocy bo zasnąć nie mogłam więc leżałam w piżamce i tak się przebieram i patrzę i mam tą otoczkę wokół sutków większą a miesiąc temu przed mięs miałam taką nwm jak to opisać 😂 mniejszą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Śliweczka123 napisał:

W dodatku zauważyłam jasną dziwną rzecz przebierałam się bo nie przespałam nocy bo zasnąć nie mogłam więc leżałam w piżamce i tak się przebieram i patrzę i mam tą otoczkę wokół sutków większą a miesiąc temu przed mięs miałam taką nwm jak to opisać 😂 mniejszą. 

Hahah wiesz ze ja mam to samo jak by mi się sutki troszke powiększyły i mam widoczne na sutkach żyłki 😂😂😂😂 albo po prostu juz sobie wmawiamy i widzimy to co chcemy widzieć 😅😅😅😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Naciales napisał:

Hahah wiesz ze ja mam to samo jak by mi się sutki troszke powiększyły i mam widoczne na sutkach żyłki 😂😂😂😂 albo po prostu juz sobie wmawiamy i widzimy to co chcemy widzieć 😅😅😅😅

Oj a może tak jest jak mówisz hm kurczę 😂 jedynie czekać muszę do @ ale to jeszcze tak długo 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Śliweczka123 napisał:

Oj a może tak jest jak mówisz hm kurczę 😂 jedynie czekać muszę do @ ale to jeszcze tak długo 😂😂😂

Ja tez czekam tylko ciekawe czy się doczekam. 🤣🤣🤣🤣 i czy ty się doczekasz o to jest pytanie 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Naciales napisał:

Ja tez czekam tylko ciekawe czy się doczekam. 🤣🤣🤣🤣 i czy ty się doczekasz o to jest pytanie 😂😂😂

Będzie ciężko z tym zwładcza że jesteśmy niezbyt cierpliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Śliweczka123 napisał:

Będzie ciężko z tym zwładcza że jesteśmy niezbyt cierpliwe

Damy radę.😀😀😀 Ja myślę że jak do jutra nie dostanę @ to polecę po pracy do apteki i kupię. I w czwartek rano zrobię. No chyba ze @ bedzie szybciej 😅😅😅😅. A ty ile jeszcze dni do @ 🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Naciales napisał:

Damy radę.😀😀😀 Ja myślę że jak do jutra nie dostanę @ to polecę po pracy do apteki i kupię. I w czwartek rano zrobię. No chyba ze @ bedzie szybciej 😅😅😅😅. A ty ile jeszcze dni do @ 🤣🤣🤣

Ja jeszcze mam 5 dni do @ 😂 kurcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Śliweczka123 napisał:

Ja jeszcze mam 5 dni do @ 😂 kurcze.

Szybko zleci mowie ci. Mnie wlasnie brzuch zaczal i to nawet moco bolec i co chwilę latam do łazienki i patrze czy jest hahaha nie normalna jestem 🤭🤭🤭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Naciales napisał:

Szybko zleci mowie ci. Mnie wlasnie brzuch zaczal i to nawet moco bolec i co chwilę latam do łazienki i patrze czy jest hahaha nie normalna jestem 🤭🤭🤭

Hehehe oby jednak tak dalej i jej nie było 😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Naciales napisał:

Szybko zleci mowie ci. Mnie wlasnie brzuch zaczal i to nawet moco bolec i co chwilę latam do łazienki i patrze czy jest hahaha nie normalna jestem 🤭🤭🤭

Mnie sutki bolą że aż dotknąć ich nie mogę 😂 chyba se wmawiam już 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Śliweczka123 napisał:

Mnie sutki bolą że aż dotknąć ich nie mogę 😂 chyba se wmawiam już 😂

Hahaha oby dwie juz sobie wmawiamy. 😂😂😂. Chyba pierwszy raz jak taka pokrecona latam 😂😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Śliweczka123 napisał:

Mnie sutki bolą że aż dotknąć ich nie mogę 😂 chyba se wmawiam już 😂

Właśnie moj przyjechał i kupił mi testa i nie wytrzymałam i go zrobiłam. Niestety jedna kreseczka 😏😏 no to czekamy na ten okres. Eh wiedziałam 😐😐😐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Naciales napisał:

Hahaha oby dwie juz sobie wmawiamy. 😂😂😂. Chyba pierwszy raz jak taka pokrecona latam 😂😂😂😂

Ja już 2 miesiąc tak latam wmawiam sobie hahahaha masakra 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2020 o 10:16, 34wiosen napisał:

Hej, jestem nowa, może któraś miała podobny przypadek.. 6 sierpnia miałam ostatnia miesiączkę, powinnam 5.09 dostać okres, dziś mija 37dc a ja wciąż nie mam okresu. Zrobiłam dziś rano test - nagatywny. Jestem zmęczona, senna, ciągle mnie bolą krzyże i brzuch, mam poranne mdłości.. Myslalam, że zaciazylam.. Ale test wyszedł negatywny.. 6dni po terminie miesiączki powinien już chyba wyjść wiarygodnie..  Pytanie więc moje czy mając test negatywny po terminie miesiączki okazało się że jesteście w ciąży...?

Ciekawa jestem czy ktoś był w podobnej sytuacji.. 

Jeśli dalej nie przyjdzie zrobię betę ale z ciekawości pytam czy jest to prawdopodobne..

Leć na beta HCG i jeśli jest dodatnie, to po 48 h zrób ponownie i możesz iść do lekarza 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Naciales napisał:

Właśnie moj przyjechał i kupił mi testa i nie wytrzymałam i go zrobiłam. Niestety jedna kreseczka 😏😏 no to czekamy na ten okres. Eh wiedziałam 😐😐😐

Ojeju 😔 moja siostra miała 1 kreseczkę 11 od @ którą nie dostała, za mało progesteronu miała, ale wiedziała że jest w ciąży ponieważ poszła na betę więc poszła no gina i on powiedział że tak czasami jest. Ale jeszcze nie wiadomo poczekaj zawsze jest szansa a jak nie teraz to trzeba porządnie się postarać w następnym, ale tym razem na luzie może to coś da nie myśleć o ciąży i współżyć jak najwięcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Śliweczka123 napisał:

Ojeju 😔 moja siostra miała 1 kreseczkę 11 od @ którą nie dostała, za mało progesteronu miała, ale wiedziała że jest w ciąży ponieważ poszła na betę więc poszła no gina i on powiedział że tak czasami jest. Ale jeszcze nie wiadomo poczekaj zawsze jest szansa a jak nie teraz to trzeba porządnie się postarać w następnym, ale tym razem na luzie może to coś da nie myśleć o ciąży i współżyć jak najwięcej

No poczekam. Ale tak jak pisałam czuje ze będzie @ bo w sumie od momentu odstawienia tab miałam miare regularnie czasami mi sie przesuwało o 1 dzień max 2. Wiec ja się pytam gdzie moj @ . Ale tak myślę że jak już dostane to musze iść do lekarza bo nie badałam się ponad rok. A tym bardzej powinnam isc bo odstawiłam tab anty czy wszystko jest prawidłowo. No oby się tobie udało w tym cyklu Trzymam mocno kciuki 😀😀😀😀😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Naciales napisał:

No poczekam. Ale tak jak pisałam czuje ze będzie @ bo w sumie od momentu odstawienia tab miałam miare regularnie czasami mi sie przesuwało o 1 dzień max 2. Wiec ja się pytam gdzie moj @ . Ale tak myślę że jak już dostane to musze iść do lekarza bo nie badałam się ponad rok. A tym bardzej powinnam isc bo odstawiłam tab anty czy wszystko jest prawidłowo. No oby się tobie udało w tym cyklu Trzymam mocno kciuki 😀😀😀😀😀

A dziękuję 😆 mnie chyba 3 razy w tej chwili zakuła macica jak by ktoś mnie kół szpilką a akurat zapatrzyła mi się na tv😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Naciales napisał:

No poczekam. Ale tak jak pisałam czuje ze będzie @ bo w sumie od momentu odstawienia tab miałam miare regularnie czasami mi sie przesuwało o 1 dzień max 2. Wiec ja się pytam gdzie moj @ . Ale tak myślę że jak już dostane to musze iść do lekarza bo nie badałam się ponad rok. A tym bardzej powinnam isc bo odstawiłam tab anty czy wszystko jest prawidłowo. No oby się tobie udało w tym cyklu Trzymam mocno kciuki 😀😀😀😀😀

Zawsze jak nie przyjdzie jutro można się wybrać na betę bo to nigdy nie wiadomo a jak nic nie wyjdzie z bety to pójść zobaczyć czy jest wszystko ok takie jest moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Śliweczka123 napisał:

A dziękuję 😆 mnie chyba 3 razy w tej chwili zakuła macica jak by ktoś mnie kół szpilką a akurat zapatrzyła mi się na tv😂

haha oby to było to. 😅😅😅😅 A mnie właśnie przestał boleć brzuch. Boze co sie ze mną dzieje. Haloo a co najgorsze okresu nie ma ciazy chyba też. To jak ja mam się starać o tego bombelka 😂😂😂😂😂 no w tym tygodniu to napewno nie dam rady isc chyba ze w sobotę mam wolne a u mnie ten punkt pobrań jest chyba czynne jak dobrze pamiętam. Bo niestety pracuje od rana do 14 a nie pamiętam do której jest to otwarte chyba do 14 wlasnie albo do 15 bym musiala sie zorientować. Ale i tak myślę że raczej nic z tego ... 😒😒

Edytowano przez Naciales

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Naciales napisał:

haha oby to było to. 😅😅😅😅 A mnie właśnie przestał boleć brzuch. Boze co sie ze mną dzieje. Haloo a co najgorsze okresu nie ma ciazy chyba też. To jak ja mam się starać o tego bombelka 😂😂😂😂😂 no w tym tygodniu to napewno nie dam rady isc chyba ze w sobotę mam wolne a u mnie ten punkt pobrań jest chyba czynne jak dobrze pamiętam. Bo niestety pracuje od rana do 14 a nie pamiętam do której jest to otwarte chyba do 14 wlasnie albo do 15 bym musiala sie zorientować. Ale i tak myślę że raczej nic z tego ... 😒😒

Słuchaj jak nie teraz to na następny raz 😔 czytałam na forach że najczęściej do 3 lub 4 cykli powinno się udać ale jednak kobietki czasami rok lub więcej nie mogą zajść a są całkiem zdrowi. Niby coś tam też przepisują na wspomaganie zajścia w ciążę nwm. A ty ile się już starasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To mój pierwszy cykl gdzie się zaczęliśmy starać o dzidzie. Dlatego sie nie załamuję. Ale moj facet ma juz jedno dziecko z poprzedniego związku. I odrazu zaszła ta dziewczyna po jednym razie. Dlatego głupia myślałam że nam tez sie uda. Eh no cóż dlatego wlasnie nie chciałam się nastawiać. Ale szczerze mówiąc jak nie dostałam w niedziele okresu to nie powiem nadzieję miała ze może jednak ale no cóż dzis test pokazał 1 kreskę. 😏😏😏😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Śliweczka123 napisał:

Słuchaj jak nie teraz to na następny raz 😔 czytałam na forach że najczęściej do 3 lub 4 cykli powinno się udać ale jednak kobietki czasami rok lub więcej nie mogą zajść a są całkiem zdrowi. Niby coś tam też przepisują na wspomaganie zajścia w ciążę nwm. A ty ile się już starasz?

Na mam nadzieje ze jak nie ciaza to zaraz okres dostanę. Ja tez nie wiem czy moj problem to może być od tego bo jestem chudniutka i to bardzo. I niestety nie mogę przytyć a jem ile wlezie ale nie wiem czy to masz tez jakiś wypływ na to badania ostatnio robiłam  z krwi mofrologia i tarczyca ale jest wszytko porządku. Bo chciałam sprawidzic tarczyce wlasnie dlatego ze jestem taka szuplutka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Naciales napisał:

Na mam nadzieje ze jak nie ciaza to zaraz okres dostanę. Ja tez nie wiem czy moj problem to może być od tego bo jestem chudniutka i to bardzo. I niestety nie mogę przytyć a jem ile wlezie ale nie wiem czy to masz tez jakiś wypływ na to badania ostatnio robiłam  z krwi mofrologia i tarczyca ale jest wszytko porządku. Bo chciałam sprawidzic tarczyce wlasnie dlatego ze jestem taka szuplutka. 

Niekiedy mówią że na zajście w ciążę kiedyś wszystko jest okej to w psychice nie myśleć o ciąży a szybko się zajdzie. Tak naprawdę to z opuznieniami itd wszystko może działać choroba psychika stres i tym podobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×