Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

55 minut temu, Śliweczka123 napisał:

Ja niestety jestem już chyba pewna w 100% że też nic z tego chodź to już mój 2 cykl starań 😔

Nie martw się  uda się napewno. A byłas u lekarza na podstawowe badania. Ja ci powiem ze bylam dzis tak ze stresowana tym wszystkim ze jak wszyłam to sie poryczałam. Nawet nie wiem dalego nie nastawiałam sie na ciaze wszystko praktyczniej ok . Narazie czekam jeszcze kilka dni moze miesiaczka sie sama zjawi nie chce brać tych tab ale no jak będzie to wezmę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Naciales napisał:

Nie martw się  uda się napewno. A byłas u lekarza na podstawowe badania. Ja ci powiem ze bylam dzis tak ze stresowana tym wszystkim ze jak wszyłam to sie poryczałam. Nawet nie wiem dalego nie nastawiałam sie na ciaze wszystko praktyczniej ok . Narazie czekam jeszcze kilka dni moze miesiaczka sie sama zjawi nie chce brać tych tab ale no jak będzie to wezmę. 

Nie byłam na badaniach ale powiem ci tak żadnych objawów nie mam nic nie boli oprócz tych bolących sutków jak ich dotknę ale to chyba na @ i mam to głębokie przeczucie że nie jestem. 

Edytowano przez Śliweczka123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Naciales napisał:

Nie martw się  uda się napewno. A byłas u lekarza na podstawowe badania. Ja ci powiem ze bylam dzis tak ze stresowana tym wszystkim ze jak wszyłam to sie poryczałam. Nawet nie wiem dalego nie nastawiałam sie na ciaze wszystko praktyczniej ok . Narazie czekam jeszcze kilka dni moze miesiaczka sie sama zjawi nie chce brać tych tab ale no jak będzie to wezmę. 

Wiesz jak to jest kiedy chce się być w ciąży mieć dziecko. A tu nici i czekać i się starać kolejny miesiąc. To jest masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Śliweczka123 napisał:

Wiesz jak to jest kiedy chce się być w ciąży mieć dziecko. A tu nici i czekać i się starać kolejny miesiąc. To jest masakra.

Oj wiem mi sama teraz przez to przechodze więc rozumiem cie. Będziemy działać po okresie i uda się w końcu.  Ja wlasnie plamienie dostałam haha no nie wierze musiala isc do ginekologa 😂😂😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Naciales napisał:

Oj wiem mi sama teraz przez to przechodze więc rozumiem cie. Będziemy działać po okresie i uda się w końcu.  Ja wlasnie plamienie dostałam haha no nie wierze musiala isc do ginekologa 😂😂😂😂😂

Plamienie czy @ 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Śliweczka123 napisał:

Plamienie czy @ 😂

Narazie jest po prostu śluz brązowy ale ja czasami tak mam przed @😂😂😂😂 ale no nie wierze w to po prostu hahah. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Naciales napisał:

Narazie jest po prostu śluz brązowy ale ja czasami tak mam przed @😂😂😂😂 ale no nie wierze w to po prostu hahah. 

Ha to przeszło samo siebie teraz 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Naciales napisał:

Narazie jest po prostu śluz brązowy ale ja czasami tak mam przed @😂😂😂😂 ale no nie wierze w to po prostu hahah. 

W takim razie daj znać jutro czy dostałaś czy nie 😂🤔

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Śliweczka123 napisał:

W takim razie daj znać jutro czy dostałaś czy nie 😂🤔

 

Dam dam. Najwidoczniej tak miało być. Hahah jak narazie brzuch mnie nie boli. Ale no zobaczymy jutro jak to bedzie. Obym nie zdychała jak zawsze 😂😂😂😂😂. Ale ci powiem ze z jeden strony spadl mi kamień z serca hahaha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Naciales napisał:

Dam dam. Najwidoczniej tak miało być. Hahah jak narazie brzuch mnie nie boli. Ale no zobaczymy jutro jak to bedzie. Obym nie zdychała jak zawsze 😂😂😂😂😂. Ale ci powiem ze z jeden strony spadl mi kamień z serca hahaha 

Hehe  😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Naciales napisał:

No a ty jak tam? 🤣🤣

Za 2 dni @ 😂 więc o czym by tu pisać ehhh czuję że będę zdychać z bólu jak zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Śliweczka123 napisał:

Za 2 dni @ 😂 więc o czym by tu pisać ehhh czuję że będę zdychać z bólu jak zawsze

No ja dziś zdycham. Tak mnie brzuch boli. Ale krwawienia nie mam tylko plamienie caly czas 😱 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Naciales napisał:

No ja dziś zdycham. Tak mnie brzuch boli. Ale krwawienia nie mam tylko plamienie caly czas 😱 

Ej a wiesz że jest plamienie implantacyjne tak zwane czyli jak tylko plamienie żeby nie było że jednak ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Śliweczka123 napisał:

Ej a wiesz że jest plamienie implantacyjne tak zwane czyli jak tylko plamienie żeby nie było że jednak ciąża

Spoko juz krwawienie przyszło. Czyli sie nie udało. No trudno. Nie podaje się będziemy działać po okresie. Chodz jest mi smutno troszke. Ale może sama sobie ta miesiączkę opozniłam 😂😂😂😂😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Naciales napisał:

Spoko juz krwawienie przyszło. Czyli sie nie udało. No trudno. Nie podaje się będziemy działać po okresie. Chodz jest mi smutno troszke. Ale może sama sobie ta miesiączkę opozniłam 😂😂😂😂😂😂😂

Ej ale wiesz że plamienie implantacyjne może trwać kilka godzin lub 2, 3 dni zależy to od kobiety. Moja koleżanka miała tylko kilka godzin a po czasie się okazało że zaszła. To że już przeszło nie oznacza że nie jesteś

Edytowano przez Śliweczka123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Śliweczka123 napisał:

Ej ale wiesz że plamienie implantacyjne może trwać kilka godzin lub 2, 3 dni zależy to od kobiety. Moja koleżanka miała tylko kilka godzin a po czasie się okazało że zaszła. To że już przeszło nie oznacza że nie jesteś

Czy Ty czytasz co piszesz? Dlaczego robisz jej nadzieję? Dziewczyna dostała okres, nie jest w ciąży. Takie podpuszczanie jest naprawdę szkodliwe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Śliweczka123 napisał:

Ej ale wiesz że plamienie implantacyjne może trwać kilka godzin lub 2, 3 dni zależy to od kobiety. Moja koleżanka miała tylko kilka godzin a po czasie się okazało że zaszła. To że już przeszło nie oznacza że nie jesteś

Ale no u mnie jest na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Kendal napisał:

Jak tam kuuuurwo kolejna ciaza z 500 plus ktora to juz ? 10?

Słucham. Po pierwsze prosze mnie nie obrażać to raz. A nawet jeżeli 10 to ... ci do tego. Pozdrawiam bez odbioru 😉

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Kendal napisał:

Mam cie nie obrazac kuuurwo 🤣. Do tego mi kuuurwo ze wystawiasz ciiiipsko w bramach a potem ja musze placic na bachorska

hahaha no hit dnia fajnie wiedzieć dzięki za przypomnienie hahaha a teraz żegnam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Kendal napisał:

Mam cie nie obrazac kuuurwo 🤣. Do tego mi kuuurwo ze wystawiasz ciiiipsko w bramach a potem ja musze placic na bachorska

A po za tym chyba coś Ci się pomyliło wiec gdzie inndziej szukaj swojej koleżanki 😅😅🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kendal napisał:

ty dziffffko

hahaha widze kolego czy tam kolezanko ... cie tam wie ze szukasz atencji ale tutaj nie znajdziesz wiec wypierrrdaj z tad. Widać tylko brak szacunku i nic więcej ile masz lat 15. Po prostu brak szacunku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Śliweczka123 napisał:

Łoł co tu się dzieje wegle

a nie mam pojęcia hahaha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Kendal napisał:

Co kuuurwo kiedy oddasz kase za kuurwienie sie po bramach

Dziecko ostatni raz napiszę idz komus innemu zawracać dupe. Pamiętaj w internecie nie jesteś anonimowy wiec radze ci zastanów się 10 raz co komu napiszesz widzę że nie tylko mi zawracasz dupe. Naprawdę jest to żałosne. Wiec jak ci odp bez odbioru żegnam 

Edytowano przez Naciales

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Naciales napisał:

Dziecko ostatni raz napiszę idz komus innemu zawracać dupe. Pamiętaj w internecie nie jesteś anonimowy wiec radze ci zastanów się 10 raz co komu napiszesz widzę że nie tylko mi zawracasz dupe. Naprawdę jest to żałosne. Wiec jak ci odp bez odbioru żegnam 

On nie tylko tu się tak sra do nas ale wszędzie widzę. Jakie to żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Śliweczka123 napisał:

On nie tylko tu się tak sra do nas ale wszędzie widzę. Jakie to żałosne

no tak. Jakiś gowniaz siedzi przed komputerem i sprawia mu frajdę. Ah nie odp mu juz bo to bez sensu a on sie jeszcze bardzej jara 🤣😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Naciales napisał:

no tak. Jakiś gowniaz siedzi przed komputerem i sprawia mu frajdę. Ah nie odp mu juz bo to bez sensu a on sie jeszcze bardzej jara 🤣😂😂😂

Masz rację 😂 jak ma z tym problem że ktoś chce dziecko i się sra do każdego. To niech się sra do swojej matki dlaczego go urodziła, bo przecież po co. Sory ale musiałam 😂

Edytowano przez Śliweczka123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Śliweczka123 napisał:

Masz rację 😂 jak ma z tym problem że ktoś chce dziecko i się sra do każdego. To niech się sra do swojej matki dlaczego go urodziła, bo przecież po co. Sory ale musiałam 😂

Hahaha dobre to bylo. Powiem ci ze w punkt.  Dobra koniec tematu o nim bo szkoda gadać 🤣🤣🤣🤣😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Naciales napisał:

Hahaha dobre to bylo. Powiem ci ze w punkt.  Dobra koniec tematu o nim bo szkoda gadać 🤣🤣🤣🤣😂

Dobra. Hahaha 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×