Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Cześć dziewczyny! Dziś przypada dzień spodziewanej @. Jak na razie jeszcze nie przyszła. W sumie to czuje się bardzo dobrze. Prócz piersi, które z każdym dniem coraz bardziej odczuwam, a dziś mam wrażenie, że zaraz wybuchną. Pobolewają mnie jajniki. I tak od czasu do czasu ciągnie mnie w pachwinach. Nie nakręcam się. Jak okres się nie zjawi to zrobię w piątek test. Staram się być spokojna, ale chyba do piątku to jajo zniosę. 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niepotrzebnie tyle stresu i spinania. Przecież jak się okres pojawi, to nic się nie zaradzi. Oczywiście kibicuję, aby tak się nie stało. Ja z partnerem o pierwsze dziecko staraliśmy się dwa lata pod czujnym okiem ginekologa i domowego monitoringu na cyclotesterze, natomiast przy drugim dziecku pierwszy cykl i od razu się udało. Ciąża ciąży nierówna. Wszystkim starającym się życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 dni przed owulacja robilam test owulacyjny i w miare ciemna ta 2 kreska byla. Wspolzylismy z mezem. Dzis dzien owulacji. Test owulacyjny  w ogole 2 kreski nie pokazuje. Jest tylko jedna.. czy to mozliwe ze w tym miesiacu nie bedzie owulacjii skoro 2 dni wczesniej byla 2 kreska i to najciemniejsza jaka mialam od 4 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2020 o 12:05, Migotka95 napisał:

Cześć dziewczyny! Dziś przypada dzień spodziewanej @. Jak na razie jeszcze nie przyszła. W sumie to czuje się bardzo dobrze. Prócz piersi, które z każdym dniem coraz bardziej odczuwam, a dziś mam wrażenie, że zaraz wybuchną. Pobolewają mnie jajniki. I tak od czasu do czasu ciągnie mnie w pachwinach. Nie nakręcam się. Jak okres się nie zjawi to zrobię w piątek test. Staram się być spokojna, ale chyba do piątku to jajo zniosę. 😂

Migotka95 i jak u Ciebie?Listopad to byl u nas pierwszy cykl starań. 5listopad @ a 19 idealnie owu (sprawdzone testami plus czułam kłucie w jajniku) i CHYBA ZASKOCZYŁO! dziś jest 28dc i zrobiłam test i widziałam delikatną bladą kreskę. jestem w szoku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Luni napisał:

Migotka95 i jak u Ciebie?Listopad to byl u nas pierwszy cykl starań. 5listopad @ a 19 idealnie owu (sprawdzone testami plus czułam kłucie w jajniku) i CHYBA ZASKOCZYŁO! dziś jest 28dc i zrobiłam test i widziałam delikatną bladą kreskę. jestem w szoku!

U nas się nie udało, ale nie tracę nadzieji. W sumie to pierwszy cykl starań więc, mamy czas. Cieszę się bardzo, że u ciebie się udało. Trzymam kciuk, by maleństwo dobrze się rozwijało! I dużo zdrowia dla Ciebie oraz partnera. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My z partnerem staraliśmy się od zakończenia @ co 2 lub nawet codziennie ciekawe co z tego wyjdzie mam nadzieję że w tym miesiącu szczęście nam dopisze 😂😆 pozostało mi 9 dni do @ więc zobaczymy. Jak nie to już nie wiem bo to już 6 mies starań 😂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Gratkaa napisał:

My z partnerem staraliśmy się od zakończenia @ co 2 lub nawet codziennie ciekawe co z tego wyjdzie mam nadzieję że w tym miesiącu szczęście nam dopisze 😂😆 pozostało mi 9 dni do @ więc zobaczymy. Jak nie to już nie wiem bo to już 6 mies starań 😂

Trzymamy kciuki jak tak! a jak się w ogóle czujesz? 🙂 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Luni napisał:

Trzymamy kciuki jak tak! a jak się w ogóle czujesz? 🙂 

Powiem ci że db i dziwnie zarazem dzisiaj miałam mocne ukucie w podbrzuszu. Sutki mnie nie bolą a zazwyczaj zaczynały mnie boleć już 2 tygodnie przed @ lub nawet tydzień. A tak poza tym to db się czuję. I dlatego się martwię że tym razem też się nie udało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że tak pisze wieczorkiem ale normalnie już nwm o co chodzi wczoraj powinnam dostać @ lecz nadal jej nie ma, przed chwilą obudziłam się z bólem brzucha i myślałam że dostałam @ lecz zamiast tego sprawdzałam to miałam przezroczysty śluz lecz było go jak na lekarstwo nie na zewnątrz tylko w środku. I już ogłupiałam. 2 dni temu miałam mocne ukłucie w lewym jajniku że aż musiałam ukucnąć na podłogę bo się podnieść nie mogłam od tego czasu czasami pobolewa mnie brzuch delikatnie jak na @ ale większość czasu czuję się bardzo dobrze. Po południu chyba pojadę po test. Jak myślicie czy jest szansa że jednak w tym cyklu się udało? Bo mam taką cichą nadzieję by nie zapeszyć ani nie świrować i się nie nakręcać.😂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nadzieja jest i chyba spora! 🙂 Leć po test koniecznie, tylko polecam kupić Ci o czułości 10 bo najszybciej wykryje 🙂  Trzymam mocno kciuki w takim razie i czekam na info 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałam bóle tak jakby miesiączkowe przed @ a okres się nie pojawił 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że sytuacja teraz dla wielu ludzi jest bardzo ciężka, mi zawalił się świat poraz drugi w tym roku. Mam nadzieję, że przyszły będzie w końcu obfity w dobre wydarzenia i pozwoli nam już spokojnie żyć. Tym czasem bardzo proszę was o choć najmniejszą wpłatę, o pomoc, udostępnienie. Nasz los na te chwilę spoczywa w waszych rękach, tylko dzięki waszej pomocy może nam się udać... 😔 
Gdyby ktoś chciał mnie wesprzeć tu link do zrzutki. Zapraszam również na email który jest tam podany, chętnie porozmawiam. Zrzutka jest potwierdzona dokumentacją. 
Zrzutka.pl/lordoza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Luni napisał:

No nadzieja jest i chyba spora! 🙂 Leć po test koniecznie, tylko polecam kupić Ci o czułości 10 bo najszybciej wykryje 🙂  Trzymam mocno kciuki w takim razie i czekam na info 🙂 

Napewno dam znać 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hejka, witam wszystkie staraczaki. Mój mąż kupil mi komputer cyklu mySense używamy i czekamyy.... 😉

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, helena188 napisał:

hejka, witam wszystkie staraczaki. Mój mąż kupil mi komputer cyklu mySense używamy i czekamyy.... 😉

a dlugo juz sie staracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny mi się chyba udało zrobiłam test i wyszła bladą kreska ale widoczna gołym okiem. Jutro zrobię kolejny test oraz za 3 dni. 😆😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×