Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Życiowy pecj

Prezerwatywa w środku

Polecane posty

Wczoraj uprawiałam seks w prezerwatywie z moim chłopakiem wyszedł we mnie wcześniej z minutę i spuścił się na pościel   jednak prezerwatywy nie było wyszło że została we mnie.Nie wiem co mam teraz robić kalendarz pokazuje że miałam owulacje.Tabletki po nie mogę nigdzie dostać ani sobie załatwić.Co mam dalej robić denerwuje się strasznie nie spałam całą noc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie mam 18 lat.Nie spuścił się we mnie czytałam że jeśli się nie spyscil nie ma co dawać organizmowi bomby po za tym po tych tabletkach człowiek słabo się czuje.Moja koleżanka wzięła i zemdlała 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Życiowy pecj napisał:

nie mam 18 lat.Nie spuścił się we mnie czytałam że jeśli się nie spyscil nie ma co dawać organizmowi bomby po za tym po tych tabletkach człowiek słabo się czuje.Moja koleżanka wzięła i zemdlała 

nie musisz miec 18 lat

kazdy organizm jest inny

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, MarlenaB napisał:

nie musisz miec 18 lat

kazdy organizm jest inny

 

Nie wprowadzaj w błąd. Lekarz nie wypisze nic jeśli nie jest pełnoletnia, a na SORze tym bardziej jej nie przyjmą bez rodzica. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziecko drogie jeśli nie jesteś prowokatorem to wyjmij to co w Tobie zostało i idź  do lekarza  choćby na sor.  Lepsze krzywe spojrzenia pań z obsługi niż nastoletnie macierzyństwo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×