Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Ono

Czy profesjonalizm polega na tym, żeby nie nawiązywać bliższych relacji z ludźmi poznanymi w pracy?

Polecane posty

Jeśli tak, to w takim razie gdzie poznawać znajomych, przyjaciół, partnerów kiedy się pracuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wy poznajecie ludzi w pracy? czy wszyscy wasi znajomi i sprzyjaciele są poznani jeszcze w czasach studiów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z reguły tak, ale to też kwestia zawodu. Emocje jednak należy trzymać na wodzy, Chodzi o zdrowy dystans emocjonalny między klientem, a usługodawcą z grubsza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Ono napisał:

A wy poznajecie ludzi w pracy? czy wszyscy wasi znajomi i sprzyjaciele są poznani jeszcze w czasach studiów?

Znajomych i przyjaciół poznawalem przez całe życie czyli od podstawówki. Wielu fajnych ludzi poznałem w pracy. Partnerkę życiową poznałem podczas studiów. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Roletka napisał:

W pracy nie ma przyjaźni. A już w szczególności między dwiema kobietami. Zawsze będzie zgrzyt. Najlepiej to nie gadać za dużo, kobiety mają to do siebie, że w najmniej spodziewanym momencie wyciągają Asa z rękawa. 

A gdzie poznawać ludzi? Najfajniejsze osoby poznałam przypadkiem. Mojego najlepszego kumpla poznałam tylko dlatego, że miałam warunek warunku na studiach. I dobrze się złożyło, było trochę stresu, ale zyskałam naprawdę super osobę w otoczeniu. Dobrą koleżankę poznałam dzięki koledze, to jego siostra. 

W pracy można pośmieszkować, to ważne by atmosfera była luźna, ale nie ma się co spoufalać. 

To gdzie poznać partnera jeśli się już pracuje, a znajomych ma się mało i przez nich nie poznaje się nowych osób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Dobry mezczyzna napisał:

dobre pytanie, jestem w podobnej sytuacji, chyba pozostaje badoo

Ciągle poszukujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Dobry mezczyzna napisał:

jak zrzucę 16kg, zlikwiduję stan przedcukrzycowy, kupię lepsze ciuchy, wtedy będę realnie podrywać...  teraz bardziej dyskutuję, niż poszukuję

Powodzenia 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×