Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Maja0013

Opieka nad dzieckiem

Polecane posty

Witam! 

Mój problem dotyczy opieki nad 4ro letnim synkiem. Od 3 lat nie jestem z ojcem dziecka, synek na stałe mieszka ze mną, ale z tatą spędza bardzo dużo czasu. Nie mieliśmy sądownie unormowanego podziału opieki nad dzieckiem, zawsze się dogadywaliśmy. Jedna to się zmieniło od kiedy mój nowy mąż dostał nową pracę oddaloną od naszego miejsca zamieszkania prawie 100km. Chcemy się przeprowadzić, a mój ex robi problemy, nie chce pozwolić na wyprowadzkę dziecka. Czy muszę mieć jego zgodę? Grozi mi, że wniesie do sądu o ustalenie praw i że odbierze mi dziecko. Czy ma jakieś na to szanse? Jestem chora, od roku walczę z rakiem. Czy to może być podstawą do odebrania mi dziecka? Proszę o pomoc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopóki nie wyprowadzasz sie za granicę twój były nie ma nic do gadania, także choroba nie jest powodem do odebrania Ci dziecka. Niemniej nie rozumiem dlaczego szukasz poady tutaj, gdzie każdy plecie trzy po trzy i nie ponosi odpowiedzialności za to co mówi. W sprawach istotnych należy udawać sie po poradę i pomoc do profesjonalisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×