Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
EwelinaMałpa

Co o tym myślicie?

Polecane posty

Dzień dobry. 18 sierpnia uprawiałam seks przerywany, (mój pierwszy raz) dokładnie 1 dzień przed spodziewanym okresem (19 sierpnia). Mam nieregularne miesiączki ok 30-32 dni. Po stosunku spóźnił mi się przez 2 tygodnie i wystąpił 2 września. Dodatkowo zrobiłam test strumieniowy 1 września (13 dni po stosunku) i był negatywny a żadnej mało widocznej kreski nie było. Jestem też pewna że nie doszedł we mnie. Czuje się dobrze, nie wymiotuje,nie mam mdłości ani żadnych innych dolegliwości. Czy pomimo negatywnego testu i wystąpienia okresu (co prawda po 2 tygodniach ale jednak) mogę być w ciąży? Myślę że okres mógł się spóźniać też przez duży stres związany z tą sytuacją i wystąpił dopiero po zrobieniu testu ciążowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobieństwo, że jesteś w ciąży jest niewielkie. Dostałaś krwawienia miesiączkowego i nie masz charakterystycznych objawów dla kobiety ciężarnej, lecz staraj się unikać stosunków przerywanych (łatwo o wpadkę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie mam teraz komplikacje. Dzisiaj zaczął mnie boleć brzuch przez cały dzień i cały czas wymiotuję. Wcześniej jak pisałam tych objawów nie było, a dzisiaj takie coś. Proszę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jak wyrostek, to się wyjaśniło. Ale musisz pamiętać o zabezpieczeniu. Może to być prezerwatywa, kapturek czy diafragma dopochwowa z żelem. Na spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambu

Stosunek przerywany to nie jest metoda antykoncepcji. Życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×