Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Amadeusz Szowin

50 twarzy Graya i wszystkie związane z tym opowieści

Polecane posty

Jest to opowieść o psychopacie który czerpie przyjemność z znęcania sie nad innymi. I o kobiecie zaburzonej, też z chorobą psychiczna która lubi czuć bul, być poniżana i ma zachowania autodestrukcyjne.

Najbardziej toksyczny związek o którym słyszałem, dwoje psychopatów najbardziej jak sie da zdemoralizowanych.

Czy kobiety maja inne zdanie na temat tej historii?

Edytowano przez Amadeusz Szowin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AntyBazyl

Bul 😢 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Amadeusz Szowin napisał:

Jest to opowieść o psychopacie który czerpie przyjemność z znęcania sie nad innymi. I o kobiecie zaburzonej, też z chorobą psychiczna która lubi czuć ból   *dzięki AntyBazyl*   , być poniżana i ma zachowania autodestrukcyjne.

Najbardziej toksyczny związek o którym słyszałem, dwoje psychopatów najbardziej jak sie da zdemoralizowanych.

Czy kobiety maja inne zdanie na temat tej historii?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Amadeusz Szowin napisał:

Jest to opowieść o psychopacie który czerpie przyjemność z znęcania sie nad innymi. I o kobiecie zaburzonej, też z chorobą psychiczna która lubi czuć bul, być poniżana i ma zachowania autodestrukcyjne.

Najbardziej toksyczny związek o którym słyszałem, dwoje psychopatów najbardziej jak sie da zdemoralizowanych.

Czy kobiety maja inne zdanie na temat tej historii?

przecież Karyna  poleciała na hajs, pracowała za najniższą, on miał własny helikopter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, *Piotr* napisał:

przecież Karyna  poleciała na hajs, pracowała za najniższą, on miał własny helikopter

Ale ona też była chora psychicznie. Może własnie ten psychopata szukał chorej psychicznie kobiety do swoich celów, myslisz że kobiety zgodziły by sie na takie poniżanie za kase?

 

w sumie zapomiałem o histori z polkami i szejkami arabskimi, sraniem na klate.

Edytowano przez Amadeusz Szowin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Amadeusz Szowin napisał:

Ale ona też była chora psychicznie. Może własnie ten psychopata szukał chorej psychicznie kobiety do swoich celów, myslisz że kobiety zgodziły by sie na takie poniżanie za kase?

 

w sumie zapomiałem o histori z polkami i szejkami arabskimi, sraniem na klate.

niektóre dają za darmo, rożnie jest 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Amadeusz Szowin napisał:

Jest to opowieść o psychopacie który czerpie przyjemność z znęcania sie nad innymi. I o kobiecie zaburzonej, też z chorobą psychiczna która lubi czuć bul, być poniżana i ma zachowania autodestrukcyjne.

Najbardziej toksyczny związek o którym słyszałem, dwoje psychopatów najbardziej jak sie da zdemoralizowanych.

Czy kobiety maja inne zdanie na temat tej historii?

Tyle lat myslales o tej historii i dopiero teraz wymyśliłeś;) sam czytałeś, przyznaj się,  haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, *Piotr* napisał:

niektóre dają za darmo, rożnie jest 🙂

Musza być naprawdę zafascynowane,  ze tak za darmo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, TwojaMuuza napisał:

Musza być naprawdę zafascynowane,  ze tak za darmo. 

Podniecone 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, TwojaMuuza napisał:

Tyle lat myslales o tej historii i dopiero teraz wymyśliłeś;) sam czytałeś, przyznaj się,  haha

Oglądałem film i potraktowałem go jako dramat, o naprawde tragedii ludzkiej. Jednak wiem że ten film jest traktowany jak romans. Teraz chce zobaczyć film 365 dni czy jakos tak. Podobna tematyka i podobno tez traktowany jako romans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Amadeusz Szowin napisał:

Oglądałem film i potraktowałem go jako dramat, o naprawde tragedii ludzkiej. Jednak wiem że ten film jest traktowany jak romans. Teraz chce zobaczyć film 365 dni czy jakos tak. Podobna tematyka i podobno tez traktowany jako romans.

Bogaczem był na biednego raczej słabo wyglądało nie uwierzyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, *Piotr* napisał:

Podniecone 😂

To tez, i nie ma się z czego śmiać.  Ty wiesz jakie to fajne uczucie,  kiedy kobieta drży na dotyk mężczyzny. Tego sie nie da  opisać slowami, są rzeczy lub emocje nienazwane, one  są najlepsze. A najgorsze jest w tym wszystkim to, ze z upływem lat ten dotyk przestaje być taki magiczny , przestaje sprawiać, że pod  jego wplywem ciało sie pręży a skóra sprawia wrażenie " gęsiej". ... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, TwojaMuuza napisał:

To tez, i nie ma się z czego śmiać.  Ty wiesz jakie to fajne uczucie,  kiedy kobieta drży na dotyk mężczyzny. Tego sie nie da  opisać slowami, są rzeczy lub emocje nienazwane, one  są najlepsze. A najgorsze jest w tym wszystkim to, ze z upływem lat ten dotyk przestaje być taki magiczny , przestaje sprawiać, że pod  jego wplywem ciało sie pręży a skóra sprawia wrażenie " gęsiej". ... 

Na tyle silne są te kobiece emocje żeby pozwalać sie bić i poniżać? Podobno Polacy to przemocowcy a kobiety na nich  nas narzekają.

Polacy są uważani w europie za najbardziej agresywnych facetów, więc czemu są tak krytycznie oceniani przed Polki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, TwojaMuuza napisał:

To tez, i nie ma się z czego śmiać.  Ty wiesz jakie to fajne uczucie,  kiedy kobieta drży na dotyk mężczyzny. Tego sie nie da  opisać slowami, są rzeczy lub emocje nienazwane, one  są najlepsze. A najgorsze jest w tym wszystkim to, ze z upływem lat ten dotyk przestaje być taki magiczny , przestaje sprawiać, że pod  jego wplywem ciało sie pręży a skóra sprawia wrażenie " gęsiej". ... 

nie każda ma taki zaszczyt emocji 😉 niektóre są ozięble albo byle jakie, aby było, może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Amadeusz Szowin napisał:

Oglądałem film i potraktowałem go jako dramat, o naprawde tragedii ludzkiej. Jednak wiem że ten film jest traktowany jak romans. Teraz chce zobaczyć film 365 dni czy jakos tak. Podobna tematyka i podobno tez traktowany jako romans.

Obie książki rewelacja, potrafią czytelnika tak wciągnąć i zzangazować jakby to on był jej bohaterem.  Przeżywa sie kazda scenę namiętności, romantyzmu ale tez bólu psychicznego.Natomiast oba filmy kompletna klapa, nie polecam. Film nie odda toczących się zdarzeń w taki sam sposób jak książka. Oglądasz film i już nic nie możesz sobie dopowiedzieć bo robia to za ciebie aktorzy. Czytasz książkę i stajesz się jej głównym bohaterem,  odczuwasz wszystko w taki sposób jak ty chcesz  a autor tylko nakreśla ci drogę. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Amadeusz Szowin napisał:

Na tyle silne są te kobiece emocje żeby pozwalać sie bić i poniżać? Podobno Polacy to przemocowcy a kobiety na nich  nas narzekają.

Polacy są uważani w europie za najbardziej agresywnych facetów, więc czemu są tak krytycznie oceniani przed Polki?

nie żadne bicie nie rozumiesz tego filmu z punktu kobiety,  facet ma być twardy męski  przy tym nieziemsko czuły 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Amadeusz Szowin napisał:

Na tyle silne są te kobiece emocje żeby pozwalać sie bić i poniżać? Podobno Polacy to przemocowcy a kobiety na nich  nas narzekają.

Polacy są uważani w europie za najbardziej agresywnych facetów, więc czemu są tak krytycznie oceniani przed Polki?

ale ja wcale nie pisałam o agresji ja nawet nie pomyslalam o niej, to chyba kazdemu z nas chodzi o co innego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, *Piotr* napisał:

nie każda ma taki zaszczyt emocji 😉 niektóre są ozięble albo byle jakie, aby było, może być.

no właśnie,  moze tak jak napisałam pod wplywem lat ten dotyk wyblakł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, TwojaMuuza napisał:

no właśnie,  moze tak jak napisałam pod wplywem lat ten dotyk wyblakł?

wadliwy egzemplarz zepsuł i spalił mosty,  uczucie o ile nie niszczy nie przemija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, TwojaMuuza napisał:

ale ja wcale nie pisałam o agresji ja nawet nie pomyslalam o niej, to chyba kazdemu z nas chodzi o co innego. 

Właśnie chce sie dowiedzieć w jaki sposob kobiety patrzą na ta historie.

 

3 minuty temu, *Piotr* napisał:

nie żadne bicie nie rozumiesz tego filmu z punktu kobiety,  facet ma być twardy męski  przy tym nieziemsko czuł

Jak dla mnie przemoc i agresja nie jest ani męska ani czuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Amadeusz Szowin napisał:

Oglądałem film i potraktowałem go jako dramat, o naprawde tragedii ludzkiej. Jednak wiem że ten film jest traktowany jak romans. Teraz chce zobaczyć film 365 dni czy jakos tak. Podobna tematyka i podobno tez traktowany jako romans.

w książce nie odczuwasz tego jako cos złego,  a raczej jedt to nawet podniecające.  Jednak kiedy xobaczylam film,  bylam wściekła,  że zupelnie inaczej przedstawił się w mojej wyobrazni i inaczej przez aktorkę która te rolę odgrywała.  Chciałam wyjść ze złości,  pamiętam,  hahaha.  Znow zawód,  nawet moje emocje  zawodzą-pomyslalam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, BoniBluBalbina napisał:

Jeśli to jest dla ciebie rewelacja to mniemam ze nigdy nic ambitniejszego w rękach nie miałaś. Przerażające to jest ze  się wciska ludziom jakieś zenki i inny chłam a oni to łykają jak pelikany. Ja rozumiem zeby się odmozdzyc ale dla niektórych to jest coś czym się jaraja jako swoją podstawa. 

ojj czytałam czytałam,  ale czasem fajnie jest sie przenieść na literaturę " lekką " aby się zrelaksować chociażby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie przeczytał bym czegoś co propaguje przemoc i agresje wobec kobiet, w taki sposób w jaki zostało to przedstawione w filmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, BoniBluBalbina napisał:

Jeśli to jest dla ciebie rewelacja to mniemam ze nigdy nic ambitniejszego w rękach nie miałaś. Przerażające to jest ze  się wciska ludziom jakieś zenki i inny chłam a oni to łykają jak pelikany. Ja rozumiem zeby się odmozdzyc ale dla niektórych to jest coś czym się jaraja jako swoją podstawa. 

nigdy prawdziwej miłości nie miałaś, jesteś już przez tyle lat  zdegenerowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, Amadeusz Szowin napisał:

Jest to opowieść o psychopacie który czerpie przyjemność z znęcania sie nad innymi. I o kobiecie zaburzonej, też z chorobą psychiczna która lubi czuć bul, być poniżana i ma zachowania autodestrukcyjne.

Najbardziej toksyczny związek o którym słyszałem, dwoje psychopatów najbardziej jak sie da zdemoralizowanych.

Czy kobiety maja inne zdanie na temat tej historii?

Dla mnie, zarówno książka, jak i film to takie trochę skandalizowanie dla przedwojennych pensjonarek 😛

Po prostu jakoś nie widzę dojrzałych, świadomych swojej kobiecości i seksualności niewiast biorących to na poważnie 😉

Edytowano przez Doktor Siurek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Doktor Siurek napisał:

Dla mnie, zarówno książka, jak i film to takie trochę skandalizowanie dla przedwojennych pensjonarek 😛

Naprawdę tak myślisz,  nawet mnie nie znasz, nawet nie widziałeś,  myślę, że gdybys mial tska szanse, zmieniłbyś zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, BoniBluBalbina napisał:

Możesz sobie darować takie teksty gdyż nie robią na mnie żadnego wrażenia. Brzydzisz mnie. Wszystkie trolle mnie brzydzą ale ty i twoja pisanina macie coś odpychającego. Masz choojowa aurę i wyprdalaj stad. Ignor 

nie muszę używać słownictwa a radość mam nieziemską 🤣 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, TwojaMuuza napisał:

Naprawdę tak myślisz,  nawet mnie nie znasz, nawet nie widziałeś,  myślę, że gdybys mial tska szanse, zmieniłbyś zdanie.

No przepraszam, nie chciałem Cię osobiście obrazić, ale większość znanych mi kobiet to ostro śmieszkowała z tego "dzieła", mówiąc że jest naiwne i infantylne 😉 Jak przeczytałem (z trudem) i obejrzałem, to pozostało mi się tylko z nimi zgodzić... 

Edytowano przez Doktor Siurek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Doktor Siurek napisał:

No przepraszam, nie chciałem Cie osobiście obrazić, ale większość znanych mi kobiet to ostro smieszkowała z tego "dzieła", mówiąc że jest naiwne i infantylne 😉 Jak przeczytałem (z trudem) i obejrzałem, to pozostało mi się z nimi zgodzić... 

no tak , ja tez powtarzam i potwierdzam swoje słowa.  Książka tak, film nie!  A ten 365 dni to juz byla porażka porażek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×