Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AmidaButsu

Udało mi się zrobić zdjęcie orbom 😎

Polecane posty

Gość BennieAndTheJets1

Orba to Ty masz nie powiem gdzie. Teraz pytanie, miałeś może skłonności do schizofrenii, a przez nadużywanie substancji psychoaktywnych rozpier;doliłeś sobie mózg do cna? To nie ma być uszczypliwe, zwykła, ludzka ciekawość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, BennieAndTheJets1 napisał:

Orba to Ty masz nie powiem gdzie. Teraz pytanie, miałeś może skłonności do schizofrenii, a przez nadużywanie substancji psychoaktywnych rozpier;doliłeś sobie mózg do cna? To nie ma być uszczypliwe, zwykła, ludzka ciekawość. 

Nie wiem, może miałem. A łeb do cna sobie rozwaliłem ale mi to w niczym nie przeszkadza 

Nawet mam większą beke z takich jak BBB starej lambadziary co wypomina mi divy w temacie orb.

No jakim cudem można Orbe pomylić z divą. Nie czaje.🙁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BennieAndTheJets1
5 minut temu, AmidaButsu napisał:

Nie wiem, może miałem. A łeb do cna sobie rozwaliłem ale mi to w niczym nie przeszkadza 

Nawet mam większą beke z takich jak BBB starej lambadziary co wypomina mi divy w temacie orb.

No jakim cudem można Orbe pomylić z divą. Nie czaje.🙁

Kochany to nie są orby : ( 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orby się tylko wyjątkowym ludziom  ujawniaja to duchowy wymiar.

I potężne istoty gdy się zjawiają oznacza to wyjątkowy dar z Nieba.

Przed ich pojawieniem laptop komorka i TV dziwnie jednocześnie bzyczec zaczęły taki pogłos iskrzenia energii która przenika wszystko co elektryczne

.🙃

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba postaram się z nimi zaprzyjaźnić.. może i jutro tez mi się uda im zdjęcia zrobić, ale póki co od 3h próbuje i nie ma już.....😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wytrzep pościel i zrób zdjęcie z lampą błyskową, będziesz mieć całą kolekcję orbów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, przegość napisał:

Wytrzep pościel i zrób zdjęcie z lampą błyskową, będziesz mieć całą kolekcję orbów.

To nie jest kurz takiego efektu nie uzyskasz. Ani plamkami na obiektywie nic z tych rzeczy.

Orby moje są prawdziwe 😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wierzę w paranormalne stany, które tak naprawdę się nie wydarzyły i ich nie ma. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, AmidaButsu napisał:

Orby się tylko wyjątkowym ludziom  ujawniaja to duchowy wymiar.

I potężne istoty gdy się zjawiają oznacza to wyjątkowy dar z Nieba.

Przed ich pojawieniem laptop komorka i TV dziwnie jednocześnie bzyczec zaczęły taki pogłos iskrzenia energii która przenika wszystko co elektryczne

.🙃

 

Odstaw trawkę, to szczera rada z dobroci serca 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie da się przy pomocy kurzu zrobić takich zdjęć. Niby był program w lamaczch mitów xd

I nie udało się tego efektu powtórzyć a jak się wam uda przy pomocy kurzu czy kropli wody to chce to zobaczyć 🙂

Mhm. Panienka tez ma swoje Orby. Jej też jedynej się to udało 🙃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×