Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Werka1703

Prowadzenie ciąży

Polecane posty

Witam mam pytanie obecnie jestem w 3 miesiącu ciąży , z ważnych powodów nie mogłam wrócić z zagranicy wcześniej niż dopiero teraz - w kraju którym byłam ciąża nie jest prowadzona tak jak u nas w Polsce zostało mi zrobione tylko jedno badanie , oraz jedna wizyta położnej która tylko przeprowadziła wywiad , jedyne badanie jakie miałam robione oraz wyniki krwi zostały w tamtej klinice . Moje pytanie umówiłam się do ginekologa w Polsce na środę czy lekarz bez problemu przyjmie mnie bez żadnych badań oraz założy nowa kartę ciąży , dodam ze nie chodzi o becikowe ani inne rzeczy , Za zbędne komentarze dziękuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A zabrałaś ze sobą jakieś kopie tych badań, karty pacjenta? Dobrze byłoby mieć.

Jako kobiecie w ciąży nie mogą Ci w Polsce odmówić opieki zdrowotnej. Jeśli nie masz, kartę ciąży też Ci założą. Jak trafisz na średnio przyjemnych lekarzy i położne, to mogą coś pod nosem komentować, ale ja bym nie zwracała uwagi. Od teraz po prostu na bieżąco będziesz miała prowadzoną ciążę zgodnie z krajowymi wytycznymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam żadnych kopi całkiem nie pomyślałam aby zrobić kopie badań , jutro pójdę zrobię potrzebne badania aby wziac cokolwiek ze sobą w środę do lekarza i myśle ze będzie Ok 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×