Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
gocha_95

Czy on jest nieśmiały?

Polecane posty

Niedawno byłam na Wesley i poznalam tam bardzo w porządku chłopaka! Tnczylam z nim prawie cala imprezę!Na koniec jak juz DJ się zbierał to wiedzieliśmy sobie przy stole i zaczęła mu jeździć ręką po udach a on w odpowiedzi zrobił to samo na koniec się poprzytulalismy i tyle.. Pksalam do niego chwilę podpisywał a później juz nie, zastanawiał się czy on jest niesmialy czy nie zainteresowany? Ale sam mnie do tańca porywał przytulal.. 🤷🏽

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście ze nie jest nieśmiały bo nie przytulalby sie z Toba, przecież zachowywał sie na imprezie dość odważnie wzgledem Ciebie ale nie jest zainteresowany skoro urwał kontakt, widocznie była tylko chwilowa rozrywka i być może juz podrywa inna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może być nieśmiały ! Ja jestem a sie przytulam z kobietami - gorzej pozniej w relacji sam na sam rozmowa. 

Moze on specjalnie tak teraz gra z tobą żebyś zaczela myslec o nim intensywnie a on zgrywa niedostepnego - co widać mu wychodzi bo piszesz z nim. 😉 Spokojnie nie mysl tyle o nim, popiszcie, spotkajcie sie. Wszystko na luuzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A myślisz ze jak przystaje podpisywać czy to juz jest nieśmiałość czy brak zainteresowania? Nie chce być nachalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×