Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Izabelinka

Co o tym myśleć? Dać sobie spokój?

Polecane posty

Co mam o tym myśleć? Nawiązując do mojego wcześniejszego tematu, pisałam z tym 26 latkiem jak do tej pory wrażenia były okej fajnie. Ale dzos z Nienacka napisał,,  niestety muszę ci powiedzieć że musimy zakończyć naszą znajomość , jesteś fajną dziewczyną życzę ci powodzenia trzymaj się 😘

Więc ja? Daczego? Coś się stało?

A on na to? Od dłuższego czasu podoba mi się pewna dziewczyna , ciągle o niej myślę więc chcę na nią zaczekać . Myślałem że do Ciebie też to poczuję , ale tak nie jest. 

Chamsko trochę, bo myślalam ze zarówno ja do niego jak on do mnie czuje chemię. 

Chciał się zobaczyć znów jeszcze wczoraj a dziś piszę takie coś. 

Kurde no? Czy szukanie drugiej połówki przez internet naprawę trzeba sobie wybić z głowy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potraktował Cię jak "zatkajdziurę". Nie było nic innego na oku to wybrał Ciebie. Szuka dziewczyny na której widok serce mu drgnie i się nią zauroczy. Każdy facet tego chce. Mnie też to kiedyś dopadło. A mówienie, że kobieta jest ładna nic nie znaczy. Jest mnóstwo ładnych kobiet z twarzą bez wyrazu, takich pospolitych które owszem można ze dwa razy "puknąć" i olać. Ja tak miałem wiele razy że spodobała mi się kobieta ale była nijaka z zachowania i się nią znudziłem po dwóch lub trzech tygodniach. Tak to widzę.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Fidodido napisał:

można ze dwa razy "puknąć" i olać. Ja tak miałem wiele razy że spodobała mi się kobieta ale była nijaka z zachowania i się nią znudziłem po dwóch lub trzech tygodniach. Tak to widzę.. 

Dwa razy pukłam to się właśnie w czoło 🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Izabelinka napisał:

Co mam o tym myśleć? Nawiązując do mojego wcześniejszego tematu, pisałam z tym 26 latkiem jak do tej pory wrażenia były okej fajnie. Ale dzos z Nienacka napisał,,  niestety muszę ci powiedzieć że musimy zakończyć naszą znajomość , jesteś fajną dziewczyną życzę ci powodzenia trzymaj się 😘

Więc ja? Daczego? Coś się stało?

A on na to? Od dłuższego czasu podoba mi się pewna dziewczyna , ciągle o niej myślę więc chcę na nią zaczekać . Myślałem że do Ciebie też to poczuję , ale tak nie jest. 

Chamsko trochę, bo myślalam ze zarówno ja do niego jak on do mnie czuje chemię. 

Chciał się zobaczyć znów jeszcze wczoraj a dziś piszę takie coś. 

Kurde no? Czy szukanie drugiej połówki przez internet naprawę trzeba sobie wybić z głowy? 

Poszukując drugiej połówki nigdy nie możesz się poddawać mimo wielu nieudanych prób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Solero napisał:

Poszukując drugiej połówki nigdy nie możesz się poddawać mimo wielu nieudanych prób.

Jak nie szukasz to minimalizujesz ryzyko porażki 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Electra napisał:

Jak nie szukasz to minimalizujesz ryzyko porażki 😛 

Ale i pozbawiasz siebie szczęścia. Nie od dzisiaj wiadomo że o szczęście trzeba walczyć 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Solero napisał:

Ale i pozbawiasz siebie szczęścia. Nie od dzisiaj wiadomo że o szczęście trzeba walczyć 😉

Chyba żartujesz. Desperackich poszukiwań nie traktuje jako pozbawianie siebie szczęścia. Chociaż może dziś wbiję na jakiś portal z wyliczanką 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Fidodido napisał:

Potraktował Cię jak "zatkajdziurę". Nie było nic innego na oku to wybrał Ciebie. Szuka dziewczyny na której widok serce mu drgnie i się nią zauroczy. Każdy facet tego chce. Mnie też to kiedyś dopadło. A mówienie, że kobieta jest ładna nic nie znaczy. Jest mnóstwo ładnych kobiet z twarzą bez wyrazu, takich pospolitych które owszem można ze dwa razy "puknąć" i olać. Ja tak miałem wiele razy że spodobała mi się kobieta ale była nijaka z zachowania i się nią znudziłem po dwóch lub trzech tygodniach. Tak to widzę.. 

To dlaczego nie powie tego wprost, skoro twierdził ze podobam mu się taka, spokojna, że nie szuka przebojowej 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Electra napisał:

Chyba żartujesz. Desperackich poszukiwań nie traktuje jako pozbawianie siebie szczęścia. Chociaż może dziś wbiję na jakiś portal z wyliczanką 😄 

Dlaczego desperackich, przecież to normalne mamy 21 wiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Qwerty82 napisał:

Ciesz sie ze cokolwiek wyjasnil bo często znikaja bez slowa i wtedy tylko domysly zostaja

Ale skąd taka nagła zmiana jego decyzji? Skąd? Mówił że podobam mu się taka jaka jestem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Izabelinka napisał:

Ale skąd taka nagła zmiana jego decyzji? Skąd? Mówił że podobam mu się taka jaka jestem. 

Szkoda zadręczać się domysłami. Czasem lepiej nie wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Solero napisał:

Dlaczego desperackich, przecież to normalne mamy 21 wiek.

Co mają czasy do szukania miłości? Pewnie mnie czytałeś wcześniej, wiesz co myślę o poszukiwaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo chciał Cię wziąć na przetrzymanie. Potraktował Cię jak zatkajdziure bo nie miał nikogo innego. A powiedział Ci to specjalnie bo wiedział, że chcesz to usłyszeć. Facet zawsze mówi to co kobieta chce wiedzieć... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Electra napisał:

Szkoda zadręczać się domysłami. Czasem lepiej nie wiedzieć.

Aż się popłaczę, kurde no, nie mam szczęścia w miłości, jak w innych sprawach mam, tak w tych kurde nic. Charakteru nie zmienię, ale całe życie nie chce być sama 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Izabelinka napisał:

Charakteru nie zmienię

Nie? Nad wszystkim można pracować.

Przed chwilą, Izabelinka napisał:

całe życie nie chce być sama

Kto chce...

1 minutę temu, Izabelinka napisał:

nie mam szczęścia w miłości

Jesteś w większości, pocieszające?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Fidodido napisał:

Bo chciał Cię wziąć na przetrzymanie. Potraktował Cię jak zatkajdziure bo nie miał nikogo innego. A powiedział Ci to specjalnie bo wiedział, że chcesz to usłyszeć. Facet zawsze mówi to co kobieta chce wiedzieć... 

Faceci to jednak chami, lekko mówiac, a może miał dość moich odmów.... Bo znając się tydzień i widząc się na żywo raz, chciał mnie zaprosić do siebie do domu, na pizze, nawet na wypad do innego miasta... Może szukał łatwej.... Nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Fidodido napisał:

A ile masz lat dziewczyno, że tak rozpaczasz nad swoim losem? 

23 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jesteś jeszcze młodziutka. Nie ma się co śpieszyć i denerwować. Fajnych facetów nie brakuje. Unikaj jedynaków bo z jedynka to ni pies ni sabaka. Będziesz kucharką, sprzątaczką i Bóg wie kim.. Maminsynek będzie miał radoche.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Electra napisał:

Szkoda zadręczać się domysłami. Czasem lepiej nie wiedzieć.

Wolałabym wiedzieć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Fidodido napisał:

To jesteś jeszcze młodziutka. Nie ma się co śpieszyć i denerwować. Fajnych facetów nie brakuje. Unikaj jedynaków bo z jedynka to ni pies ni sabaka. Będziesz kucharką, sprzątaczką i Bóg wie kim.. Maminsynek będzie miał radoche.. 

Może i młoda, ale w moim otoczeniu praktycznie zdecydowana większość jest już po ślubie, ma dzieci, a ja nie mam nawet chłopaka. Jak się nie dołować? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Electra napisał:

Co mają czasy do szukania miłości? Pewnie mnie czytałeś wcześniej, wiesz co myślę o poszukiwaniach.

Wyobraź sobie że właśnie Ty masz dużo czasu na spędzaniu tutaj, a ktoś inny woli wykorzystać go na poszukiwaniu drugiej połówki. 

Ja wiem że szukając miłości po prostu jej nie znajdziesz ale pomyśl sobie ile jest par które się kochają. Miłość to nie tylko słowo ani zrobienie czegoś z obowiązku a z serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Solero napisał:

Wyobraź sobie że właśnie Ty masz dużo czasu na spędzaniu tutaj, a ktoś inny woli

Ja też wolę inaczej, wierz mi...

1 minutę temu, Solero napisał:

Ja wiem że szukając miłości po prostu jej nie znajdziesz

To po co szukać?

2 minuty temu, Solero napisał:

pomyśl sobie ile jest par które się kochają

Ile? Obstawiam dużo mniej niż Ty. Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Izabelinka napisał:

Wolałabym wiedzieć 

Wiesz ile ja bym rzeczy wolała? Nie ważne dlaczego, ważne że.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dołuj się. Lepiej być panną w wieku 23 lat niż samotną matką. Każdy ma swój czas na ożenek i zamąż pójście. Potraktuj to lajtowo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Electra napisał:

Ja też wolę inaczej, wierz mi...

Wcale nie wątpię

To po co szukać?

Może wcale nie szukają miłości a kogoś kto okaże się bliski

Ile? Obstawiam dużo mniej niż Ty. Niestety.

Myślę że możemy obstawiać podobnie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×