Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Tomekk123

Oświadczyny Praga

Polecane posty

Część, otóż w listopadzie będziemy z moją kobietką w Pradze i chciałbym tam się oświadczyć. Na początek pospacerujemy i pozwiedzamy, następnie pójdziemy na kolację do Mlynca przy moście Karola, no i co dalej jakie miejsca polecacie na zaręczyny. Będzie to listopad i chciałbym aby była to późniejsza pora, wtedy Praga jest naprawdę piękna. W listopadzie trochę miejsc jest pozamykanych, bądź wstęp do godz 17:00, stąd moje pytanie.   Początkowo zastanawiałem się nad ogrodami królewskimi, ale wyczytalem, że od listopada są nieczynne, później myślałem nad mostem Karola, ale jest tam tłoczno i nie chciałbym tego robić pośród przeciskających się ludzi, co poradzicie? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanów się dobrze co robisz. Spełniasz jej wymagania i marzenia. A gdzie są twoje?

Pozew rozwodowy kosztuje 250pln i X lat twojego życia idzie do kosza.

Ja też byłem romantykiem i naiwnie wierzyłem w związek do śmierci.

A oczywiście mnie to miało nie spotkać.

Spotkało.

Dzisiejsze zycie jest inne i właśnie staruję ponownie po 50tce z poczuciem przegranego życia.

https://www.youtube.com/watch?v=pHPsB3UnDgU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanów się dobrze co robisz. Spełniasz jej wymagania i marzenia. A gdzie są twoje?

Pozew rozwodowy kosztuje 250pln i X lat twojego życia idzie do kosza.

Ja też byłem romantykiem i naiwnie wierzyłem w związek do śmierci.

A oczywiście mnie to miało nie spotkać.

Spotkało.

Dzisiejsze zycie jest inne i właśnie staruję ponownie po 50tce z poczuciem przegranego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
Dnia 27.09.2020 o 01:22, Tomekk123 napisał:

Część, otóż w listopadzie będziemy z moją kobietką w Pradze i chciałbym tam się oświadczyć. Na początek pospacerujemy i pozwiedzamy, następnie pójdziemy na kolację do Mlynca przy moście Karola, no i co dalej jakie miejsca polecacie na zaręczyny. Będzie to listopad i chciałbym aby była to późniejsza pora, wtedy Praga jest naprawdę piękna. W listopadzie trochę miejsc jest pozamykanych, bądź wstęp do godz 17:00, stąd moje pytanie.   Początkowo zastanawiałem się nad ogrodami królewskimi, ale wyczytalem, że od listopada są nieczynne, później myślałem nad mostem Karola, ale jest tam tłoczno i nie chciałbym tego robić pośród przeciskających się ludzi, co poradzicie? Pozdrawiam.

Może gdzieś nad brzegiem rzeki, gdzie jest w miarę luźno albo nie ma wcale ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,

może pod Tańczącym Domem ze słowami "obiecuję, że w naszym życiu nie będzie nudy jak w przypadku tego budynku" He he 🙂
Most Karola raczej odpada moim zdaniem, jest tam zawsze tłok. Chyba, że wybierzecie się w nocy 🙂 Znajdź fajnie miejsce, które będziecie mogli odwiedzać, np. w 20 rocznicę zaręczyn 🙂 

A tak serio to wiesz najlepiej, co lubi Twoja kobieta. Coś wymyślisz 🙂

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba moje marzenie, żeby facet oświadczył mi się w Pradze ja bym skakała z radości gdyby to był wieczór i np przy jakiejś kładce nad jęziorem, ale żeby było oczywiście widać oświetlone miasto. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie chciałbym żeby było to nad rzeką, jakis fajny widok na Prage, póki co patrzę tylko po zdjęciach z Pragi i staram się coś wybrać, no najwyżej pójdę na żywioł jak zobaczę coś ciekawego, jeśli coś wam się przypomni to piszcie 😀 No tańczący dom na pewno odwiedzimy 👌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A pierścionek zaręczynowy wybrałeś? Przepiękną biżuterię mogę Ci polecić w sklepie jubilerskim KubaGold. Bardzo duży wybór, niebanalne produkty. Napewno znajdziesz coś wyjątkowego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak pierścionek już zakupiłem jakiś czas temu, teraz to już i tak nie wyjdzie przez pandemię, skupiam się już bardziej na Polsce, jak macie jakieś pomysly z piękna panorama w tle, to piszcie 😅 dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×