Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Hedorivka

Spotkałam wczoraj mojego eks u znajomych i trochę się działo

Polecane posty

Miał być tylko do 20 a ja się umówiłam ze znajomymi n 21. Nawet specjalnie przyjechałam o 21:30 ale Rafał (ex) wciąż tam był. Najpierw go unikałam a koło 24 zaczęliśmy gadać w ktoryms momencie i on mnie przepraszał że mnie nie kocha i że nie chce że mną być ale że jestem super z charakteru i na pewno kogoś poznam. Gorzej z wyglądem jak się domyśliłam, choć nie podkreślił tego. I około 2 znajomi poszli spać a my sobie jeszcze siedzieliśmy na sofie w salonie przy tv. Rafał nagle zaczął mnie całować i próbować mnie rozbierać. I całowałam się z nim kilka razy ale seksu nie było. Około 5 pojechał do domu a ja jeszcze spałam u znajomych na tym wypoczynku na którym się całowaliśmy. On mnie cały czas chwalił za charakter ale ani razu nie powiedział nic o wyglądzie. Najgorsze że on już się spotyka z inną kobietą. A ja wciąż go kocham i powiedziałam mu to że on jest dla mnie ważny i mnie odrzucił nadal. Czuję się jak gooovvvno. Boje się że wpadnę w jeszcze większa depresje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co wgl pozwoliłaś mu się dotknąć? Tu Ci mówi że nie kocha ale się z Tobą całuje. Poza tym wiesz że się z kimś spotyka. Baran jakiś miesza Ci w głowie a Ty sobie na to pozwalasz. 

Powinnaś go pogonić na 4 wiatry. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×