Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
igła25

Czy waszym zdaniem powinnam udać się na jakieś leczenie ?

Polecane posty

Chodzi o to, że jestem młodą, powiedzmy, że atrakcyjną dziewczyną (kilku chłopaków już chciało się ze mną umówić, ale zawsze odmawiałam) i mój problem polega na tym, że jestem osobą homoseksualną. Już od dawna zauważyłam, że zdecydowanie bardziej pociągają mnie dziewczyny, faceci w ogóle. Oczywiście nie zamierzam podrywać żadnych moich przyjaciółek, czy zagadywać do innych dziewczyn, również nie zamierzam szukać sobie faceta, jak dostanę jakąkolwiek propozycję to na 100% odmówię, po prostu zamierzam w takim wypadku zostać singielką do końca mojego życia, nie chcę też przed nikim zdradzać swoich prawdziwych uczuć. Piszę tutaj, bo wiem, że jestem anonimowa i mogę spokojnie napisać co mi leży na języku i jaki mam problem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BennieAndTheJets1

Po pierwsze przydałoby Ci się odpowiednie otoczenie, po drugie nie wykluczaj związku z kobietą. Jeśli masz problem z akceptacją samej siebie to udaj się do specjalisty ale nie neguj. Nikt Ci nie mówi jak żyć w XXI wieku. (przynajmniej tak powinno być) Życie zaskakuje i być może się po prostu zakochasz. Najważniejsze żebyś funkcjonowała ze sobą w zgodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, igła25 napisał:

[...] zamierzam w takim wypadku zostać singielką do końca mojego życia, nie chcę też przed nikim zdradzać swoich prawdziwych uczuć. [...]

Ale dlaczego? Miłość nie ma płci, to piękne uczucie i kiedy Cię dopadnie, nie duś w sobie. Jeśli nie możesz być sobą w swoim obecnym środowisku, zmień je, by nie zmarnować życia. Nie pozwól sobą manipulować i wyrzuć z głowy wszystkie te szkodliwe ograniczenia. Masz prawo do szczęścia. Nad samoakceptacją również warto popracować, nawet przy wsparciu psychologa. Miej na uwadze przede wszystkim swoje własne dobro, a nie czyjeś widzimisię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×