Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Mayor

Isc jutro na ryby ?

Polecane posty

Znowu bede musial wydać

30zł za wejscie na łowisko

Ok 30zł na paliwo

I 10zł za wypożyczenie maty na rybe ( bo bez tego nie można, trzeba mieć w w razie co)

Opłaca sie ? Czy w mojej słabej sytuacji finansowej lepiej nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SPLIT

🤣 poważny zgryz z tymi rybami,czyli kupę kasy trzeba wydać, stracić masę czasu bez gwarancji złapania czegokolwiek, zmarznąć jak g...  w trawie,a taniej ,szybciej byłoby do rybnego skoczyć.😁😁

Daj spokój, pójdziesz jak się ociepli 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, SPLIT napisał:

🤣 poważny zgryz z tymi rybami,czyli kupę kasy trzeba wydać, stracić masę czasu bez gwarancji złapania czegokolwiek, zmarznąć jak g...  w trawie,a taniej ,szybciej byłoby do rybnego skoczyć.😁😁

Daj spokój, pójdziesz jak się ociepli 😁

Masz racje... ciągle leje a taka miałem ochotę połowić 😂 kupiłem nawet robaki.. za 7zł ! Najwyżej zdechną.. i bede 7zł w plecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SPLIT
Przed chwilą, Mayor napisał:

Masz racje... ciągle leje a taka miałem ochotę połowić 😂 kupiłem nawet robaki.. za 7zł ! Najwyżej zdechną.. i bede 7zł w plecy

A to zmienia postać rzeczy,jak już robaki są 😁 coś z biedakami trzeba zrobić, myślałeś o hibernacji lodówką 😁 może dadzą się później wskrzesić jakoś,nie wiem czy one oddychają ale na pewno mały wstrząs bateryjką je wprawi w ruch 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SPLIT

Patrz a mówią że pieniądze drogą nie chodzą,a tu lipa , kłamstwo,robala to widziałem nie raz na chodniku 😁😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, SPLIT napisał:

Patrz a mówią że pieniądze drogą nie chodzą,a tu lipa , kłamstwo,robala to widziałem nie raz na chodniku 😁😁

Ja mam pecha w życiu, człowiek nastawił się na rybki to leje. I trzeba siedziec w domu i patrzeć w telewizor.. 🙄😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SPLIT
3 minuty temu, Mayor napisał:

Ja mam pecha w życiu, człowiek nastawił się na rybki to leje. I trzeba siedziec w domu i patrzeć w telewizor.. 🙄😂

To nie pech,to oszczędność w tym przypadku,ale fakt ,jak się człowiek nastawi na coś i to nie wypali to zostaje te przeklęte pudło,i jeszcze na złość pewnie ci puszczą dokumenty o tarle łososi,albo poławiacze na kutrach ,a reklama będzie grzmieć promocją na wędki w Lidlu 😁😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, SPLIT napisał:

To nie pech,to oszczędność w tym przypadku,ale fakt ,jak się człowiek nastawi na coś i to nie wypali to zostaje te przeklęte pudło,i jeszcze na złość pewnie ci puszczą dokumenty o tarle łososi,albo poławiacze na kutrach ,a reklama będzie grzmieć promocją na wędki w Lidlu 😁😁

Hahahaha oby nie !😂😂😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SPLIT

Nie życzę ci tego,lecz gdyby jednak , jakimś cudem (choć oni dobrze już wiedzą że zostałeś w domu bo leje)😁 będą ci puszczać takie motywatory to mam rozwiązanie, idź do sąsiada który np jest na emeryturze,(oni też to wiedzą już 😁) on ma normalne kanały w tym same nowości z kina na darmowym Netflixie 🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×