Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość wiktoria91

Facet/ kobieta diler

Polecane posty

Gość wiktoria91

Czy moglibyście być z osobą, która sprzedaje narkotyki ? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BennieAndTheJets1

Czemu nie, jak nie bierze to niech sobie dorabia. Bycie pachołem to najmniejszy przypal. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BennieAndTheJets1
2 minuty temu, KLAUN96 napisał:

O w Zyciu...Nie zadaje sie z takimi ludzmi i automatycznie bym zerwala kontakt...:-X Tylko porzadni, ludzie... 

Dilerzy to często normalni ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BennieAndTheJets1
2 minuty temu, KLAUN96 napisał:

Ben- Uzasadnij...

Znam kilku ludzi z tego świata i w większości to nieszkodliwe dorabianie. A jak kogoś złapią to szukają głównego źródła, ja bym się bal ale co kto lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak są normalni ludzie do momentu jak sami nie biorą, lecz każdy diler bierze. A narkotyki każdy związek niszczą nawet te długoletnie. Albo godzisz się na toksyczny związek,bo jesteś ze względu na dzieci lub po prostu kochasz swojego partnera i jesteś zaślepiona tą miłością lub zrywasz z nim definitywnie..byłam z dilerem szkoda że ja pierwsza nie zerwałam z nim.. Przez dilerke zmienił się, zaczął brać więcej narkotyków, stał się aroganski itd a doświadczyłam to na własnej skórze przez rok czasu. Wcześniej czymś innym zajmował się.  Nigdy nie popieralam tego bo z taką osoba nie zbudujesz przyszłości. A jak zbudujesz to będzie toksyczny związek. Nie będzie cały czas twojego partnera w domu, a jak będzie to jakby go nie było klienci i te sprawy bez przerwy ktoś..poczujesz strach,  a w momencie pojawiłby się dzieci to byłaba jakaś maskara.. nie muszę pisać dalej. Człowiek mądry po fakcie. 

 

 

 

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SPLIT
1 godzinę temu, wiktoria91 napisał:

Czy moglibyście być z osobą, która sprzedaje narkotyki ? 

 

Osobiście jakoś nie wyobrażam sobie relacji z taką osobą, choć sklep zawsze blisko😁 tak czy siak,jest wiele takich par,czy to z przymusu czy innych powodów.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, SPLIT napisał:

Osobiście jakoś nie wyobrażam sobie relacji z taką osobą, choć sklep zawsze blisko😁 tak czy siak,jest wiele takich par,czy to z przymusu czy innych powodów.

 

Z innych powodów same cpaja i są dla korzyści materialnych. Ja osobiście nie miałam nic do gadania od początku nie chciałam żeby się tym zajmował się jego długi...

 

11 minut temu, Wsz91 napisał:

 

 

 

 

 

 

Edytowano przez Wsz91

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SPLIT

Nie neguję w żaden sposób tego czy ktoś z kim takim jest, był,czy będzie, każdy ma prawo wyboru jaką drogą pójdzie,ale dilerem się nie rodzisz,jest chyba pewien moment w którym potrzeby stają się nie do zaspokojenia a więc szuka się sposobów na pozyskanie funduszy na własne cele,w tym momencie pomoc staje się nieodzowna lecz często jest już za późno ,a i osoba uzależniona przecież nie widzi problemu w sobie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Wsz91 napisał:

Z innych powodów same cpaja i są dla korzyści materialnych. Ja osobiście nie miałam nic do gadania od początku nie chciałam żeby się tym zajmował bo to nie bezpieczne. Mial/ ma komornika i nie widział innego pomysłu.  

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×