Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Pokucizna Pokuć

Jak często jeździcie do Kępna?

Polecane posty

Gość BennieAndTheJets1

Co to jest w ogóle Kępno XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, BennieAndTheJets1 napisał:

Co to jest w ogóle Kępno XD

Jak można nie wiedzieć co to jest Kępno? To miasto powiatowe w województwie Wielkopolskim 20 km od granicy z województwem Opolskim i Kępno i powiat Kępiński to największe zagłębie stolarskie w Polsce i w Kępnie jest Mcdonald i przez Kępno przebiega droga Ekspresowa S8 na trasie Wrocław - Łódź-Warszawa - Białystok 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BennieAndTheJets1
1 minutę temu, Pokucizna Pokuć napisał:

Jak można nie wiedzieć co to jest Kępno? To miasto powiatowe w województwie Wielkopolskim 20 km od granicy z województwem Opolskim i Kępno i powiat Kępiński to największe zagłębie stolarskie w Polsce i w Kępnie jest Mcdonald i przez Kępno przebiega droga Ekspresowa S8 na trasie Wrocław - Łódź-Warszawa - Białystok 

Nigdy mnie tam nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BennieAndTheJets1 napisał:

Nigdy mnie tam nie było

Ja niestety mam czasem nieprzyjemność być w Kępnie 😮 ale chyba znasz takie miasto jak Namysłów (województwo Opolskie) z Kępna do Namysłowa jest 30 km i całe Kępno jeździ masowo do Namysłowa na zakupy, bo u nich jest mało sklepów i supermarketów, a w Namysłowie jest ich pełno i w Namysłowie co drugie auto na Parkingach to PKE (PKE to tablica rejestracyjna Kępna) w Namysłowie bywam często i urodziłem się w Namysłowie, Kympnioki to wredni, zazdrośni, cwani oraz zawistni ludzie, my ich nie lubimy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BennieAndTheJets1
Przed chwilą, Pokucizna Pokuć napisał:

Ja niestety mam czasem nieprzyjemność być w Kępnie 😮 ale chyba znasz takie miasto jak Namysłów (województwo Opolskie) z Kępna do Namysłowa jest 30 km i całe Kępno jeździ masowo do Namysłowa na zakupy, bo u nich jest mało sklepów i supermarketów, a w Namysłowie jest ich pełno i w Namysłowie co drugie auto na Parkingach to PKE (PKE to tablica rejestracyjna Kępna) w Namysłowie bywam często i urodziłem się w Namysłowie, Kympnioki to wredni, zazdrośni, cwani oraz zawistni ludzie, my ich nie lubimy 

Znam takie piwo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, BennieAndTheJets1 napisał:

Znam takie piwo 

Namysłów ma 16 tysięcy mieszkancow, a Kępno 14 tysięcy, powiat Namysłowski (województwo Opolskie) graniczy z powiatem Kępińskim (województwo wielkopolskie) i z Namysłowa do Kępna jest 30 km, więc wszyscy mieszkańcy Namysłowa byli w Kępnie i wszyscy mieszkańcy Kępna byli w Namysłowie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Szyderca bezlitosny napisał:

Namysłów to nie żadne miasto, tylko piwo 😴

A kluczbork i Olesno (nie Oleśno) tylko Olesno przez S a nie przez Ś zapewne nie istnieją 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Szyderca bezlitosny napisał:

Olesno to nie wiem ale na pewno Kluczbork istnieje bo jak w 1997 byłem w Turawie i miałem jechać pociągiem do Krakowa a dworzec w Opolu był nieczynny po powodzi i wtedy najbliższa czynna stacja była w Kluczborku. I nawet w filmie Rejs mówili o Kluczborku. 

Olesno to takie miasto koło Kluczborka, wpisz sobie je w Google 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×