Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
IMałyDiabełekI

Tabletki, złe działanie po czasie?

Polecane posty

Witam, już 3 miesiąc biorę tabletki antykoncepcyjne, przez około dwa miesiące (czy tam mniej) działały bardzo dobrze a teraz to jest jakaś tragedia..

Czuję się okropnie, słabo mi, mam wypryski na ciele, wymioty, biegunka, jestem nerwowa itd. 

Okres od początku miałam przez 10 dni przez dwa cykle, w drugim zapomniałam wziąć dwóch tabletek pod koniec (2 tydz, sobota a potem poniedziałek) ale to mało ważne..

Nie rozumiem czemu tak na mnie zadziałały skoro na początku wszystko było ok to i tak mogą być źle dobrane czy to coś ze mną jest nie tak??

2 lata temu brałam inne, ale przez kilka tygodni bo zrezygnowałam jak mój organizm dostał szału po hormonach.. było nawet gorzej niż teraz

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież w ciążę może zajść nawet podczas pierwszego razu. Także dziwi mnie, że aż tak chcecie ryzykować. Nawet ta prezerwatywa była by ok. Bo z czasem to Twoja dziewczyna mogłaby przejść na tabletki antykoncepcyjne które są zdecydowanie bardziej praktyczniejsze. Ja sama przyjmuję vines i są w porządku, tym bardziej jak jeszcze zawierają małą zawartość hormonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam migreny po tabletkach, na razie przestalam brac bo zrobily mi sie "androgenowe" jajniki w kierunku pcos po pigulkach, mysle nad inna metoda antykoncepcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to nie jest dla ciebie po prostu. Zastanów się, na ile potrzebujesz pigułek, może wystarczy ochrona barierowa, np. błona dopochwowa z żelem. Są takie wielokrotnego użytku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może spróbuj antykoncepcji mechanicznej? Osobiście polecam Diafragma Caya to taka wkładka silikonowa, łatwa w aplikacji i niewyczuwalna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×