Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
cjasiu14@interia.pl

Ginekomastia

Polecane posty

Do 14 roku życia wszystko było super, niestety później zaczęły mi rosnąć piersi. Jestem chlopakiem, mającym 175 wzrostu, szczupły bo waże 75 kg, mam widoczne mięśnie brzucha. Od 14 roku zauważyłem że piersi rosną do 16 roku dało się żyć, niestety od tego wieku bisut zaczął bardzo się rozwijać. Byłem u lekarza który stwierdził że do 21 roku ustanie. Problem był na tyle duży ze nie mogłem uprawiać sportów bo bardzo mnie bolały i skakał biust. Ponownie zawitalem do lekarza ten powiedział że w takim wieku nie ma opcji tego usunąć. I dał dziwną radę aby wytrzymać ten czas i chodzić w biustonoszu. Był to dla mnie dramat Ale musiałem innej opcji nie było. Na początku mama pożyczyła mi bisutonosz Ale po 3 dniach nie mogłem wytrzymać z powodu dziwne zbyt małego rozmiaru. Ciężko było się przyzwyczaić do takiego ubioru, więc postanowiliśmy Pewnego dnia z mamą pójść do sklepu z bielizną i wybraliśmy biustonosz. Pani w sklepie mnie zmierzyła i co ciekawe wyszło mi 75 D czyli bardzo wielki bisut jak na chłopaka 16 letniego. Zdziwiłem się bo mam większy rozmiar niż mama i 18letnia siostra. Dziwne. Po zmierzeniu przymieżałem kilka rodzaji I najlepiej czułem się w push upie bo był bardzo wygodny. Kupiliśmy biały i czarny żebym miał dwa. Pierwsze dni były spoko z dnia na dzień przyzwyczaiłem się do niego. Po kilku dniach rozpocząłem okres przygotowawczy w piłce nożnej, chlopacy znali mój problem i rozumieli to. Niestety nie wiedziałem że w normalnym staniku ciężko uprawia się sport. Pani I mama doradzila mi abyśmy kupili bisutonosz sportowy Ale powiedziałem że nie potrzebuje. Po tym treningu od razu pojechałem do sklepu i kupiliśmy sportowy. Po kilku treningach powiem że jest dużo lepiej. Później zaczęła się szkoła i to był ciężki czas, bo 1 września tzreba było ubrać koszulę i problem. Ubrałem biały biustonosz i koszulę. Po pierwsze ledwo co się zmieściłem w niej bo ogromne mam piersi na taką koszulę. Po drugie to że mam stanik było mega widoczne. Po kilku dniach kupiłem damską koszulę i bylo okej.  Śmieszne że moja wychowawczyni bardzo ładna Pani zaczepiłai mnie i doradzila mi abym kupił beżowy biustonosz żeby nie było tak widać. I tak się stało że od kilku miesięcy chodzę w bisutonoszu i żyje. Smutne jest to że mam większe piersi od mamy i siostry I od wszystkich koleżanek w szkole. Czasem śmiejemy się z siostrą z tego że gdy ma ona jakieś ubranie z dekoltem to jest idealne dla mnie. Jestem niestety jeszcze przez 5 lat conajmiej zablokowany. Biust wielki i strach też. Przez pierwsze trzy miesiące unikałem basenu Ale dalej już nie mogłem. Byłem zmuszony kupić strój kąpielowy. I tak to jest muszę chodzić w stroju kąpielowy aby jakoś wyglądać. Czasami słyszę jakieś śmiechy Ale nic nie poradzę bo tak niestety się stało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×