Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
KateZRzeszowa

Ubezpieczenia

Polecane posty

Cześć, powiedzcie czy jesteście ubezpieczone na życie, od chorob i wypadkow? W jakiej firmie jestescie ubezpieczone i ile wynosi was składka msc. 

Glównie prosiłabym o wypowiedź osoby mieszkające w Polsce,ponieważ bliska mi osoba pyta o takie ubezpieczenie i nie wiem jak to wygląda w Polsce, bo w uk się orientuję.

W tym tyg bedziemy kontaktowac sie z brokerem ubezpieczeniowym,ale chciaoabym poznać mniej więcej ceny.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja skorzystałam z oferty UNUM i akurat wtedy gdy podpisywałam umowę była taka oferta promocyjna - polisa na życie, z pakietem dodatkowych ubezpieczeń od chorób i wypadków, szpitalne oraz zwolnienie z opłacania składek w przypadku długotrwałej niezdolności do pracy. Ogólnie jest to polisa ze stawką zmienną co 5 lat do 65 r.ż. Wcześniej wychodziło mi 1400 na rok z mały haczykiem, teraz wchodzę na niższy próg i będzie to niecałe 900zł

Ale kwoty ubezpieczeń mam dość wysokie, więc warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miasto, w którym najlepiej się czuje to Wrocław. Pewnie dlatego, że je znam, bo jeżdżę tam od dziecka. Uwielbiam atmosferę, jest piękne. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gość_2 napisał:

Ja skorzystałam z oferty UNUM i akurat wtedy gdy podpisywałam umowę była taka oferta promocyjna - polisa na życie, z pakietem dodatkowych ubezpieczeń od chorób i wypadków, szpitalne oraz zwolnienie z opłacania składek w przypadku długotrwałej niezdolności do pracy. Ogólnie jest to polisa ze stawką zmienną co 5 lat do 65 r.ż. Wcześniej wychodziło mi 1400 na rok z mały haczykiem, teraz wchodzę na niższy próg i będzie to niecałe 900zł

Ale kwoty ubezpieczeń mam dość wysokie, więc warto.

Czemu tylko do 65rź? Czyli kolo 100 zł msc. W jakim wieku kupowałaś polise? Jestes paląca czy nie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, KateZRzeszowa napisał:

Czemu tylko do 65rź? Czyli kolo 100 zł msc. W jakim wieku kupowałaś polise? Jestes paląca czy nie? 

Do 75, źle napisałam.

Polisę wykupiłam jakoś w wieku 26 lat? Coś koło tego. Nie palę, mam za to zwyżkę za choroby przewlekłe (udostępniałam dokumentację medyczną do wglądu), ale przynajmniej jeśli w ich wyniku trafię do szpitala, to mam wszystko płatne zgodnie z zapisami polisy. Jeśli się tego nie ujawni ubezpieczycielowi, to może odmówić wypłaty świadczenia, a często-gęsto ubezpieczyciele sami o to nie pytają i jest podkładka, by nie płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×