Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
marek007

Pytanie do Pań żona ze staraponem

Polecane posty

Witam mam na imię Marek 43 lata. Jestem żonaty od 25 lat. Nasze życie seksualne jest super, uprawiamy sex 2 razy w tygodniu 1-2 godzin. Mamy dużo mnóstwo przebrań, butów, gadżetów, zabawek. Jednak niepokoi mnie zachowanie mojej żony, problem polega na zabawach analnych. Żona od jakiegoś czasu zaczeła się bardzo interesować moją dziurką, zaczęło się  od rimmingu, bylo ok, po jakiś czasie zabawy paluszkami, teraz już wkłada mi różnego typu wibratory, bardzo to ją podnieca, ja mam z tego przyjemność lecz zaczyna mnie to trochę krępować. Ostatnio zamówiła strapon jeszcze nie używany był i film typu shemale, powiedziała że chętnie zabawiła się by w 3 z shemale lub inną kobietą ze straponem w moim kierunku. Rownież zapytała czy nie mialbym ochoty pochodzić w damskiech ciuszkach. Co o ty sadziecie normalne to jest czy potrzebny jest specjalist, aby nasze małżeństwo nie rozpadło się.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, marek007 napisał:

Witam mam na imię Marek 43 lata. Jestem żonaty od 25 lat. Nasze życie seksualne jest super, uprawiamy sex 2 razy w tygodniu 1-2 godzin. Mamy dużo mnóstwo przebrań, butów, gadżetów, zabawek. Jednak niepokoi mnie zachowanie mojej żony, problem polega na zabawach analnych. Żona od jakiegoś czasu zaczeła się bardzo interesować moją dziurką, zaczęło się  od rimmingu, bylo ok, po jakiś czasie zabawy paluszkami, teraz już wkłada mi różnego typu wibratory, bardzo to ją podnieca, ja mam z tego przyjemność lecz zaczyna mnie to trochę krępować. Ostatnio zamówiła strapon jeszcze nie używany był i film typu shemale, powiedziała że chętnie zabawiła się by w 3 z shemale lub inną kobietą ze straponem w moim kierunku. Rownież zapytała czy nie mialbym ochoty pochodzić w damskiech ciuszkach. Co o ty sadziecie normalne to jest czy potrzebny jest specjalist, aby nasze małżeństwo nie rozpadło się.

 

Jeśli do tej pory nie wyraziłeś sprzeciwu to pewnie uważa, że takie zabawy cię kręcą. Kupiła strapon specjalnie dla Ciebie. Musisz się zastanowić kogo to bardziej kręci i czy tego naprawdę chcesz. Normalne jest wszystko to na co obie strony się godzą i co sprawia im przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał aby mnie żona straponem przeleciała ale mogę o tym raczej zapomnieć hi

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.10.2020 o 11:46, marek007 napisał:

Co o ty sadziecie normalne to jest czy potrzebny jest specjalist, aby nasze małżeństwo nie rozpadło się.

 

od czasu do czasu normalne i fajne. Masaż prostaty jest bardzo podniecający. Spróbuj i sam zdecyduj. Jak nie będzie ci odpowiadać zrezygnuj i asertywnie jej to powiedz. A jak będzie fajne to czemu nie. Przy czym najlepiej jak zaczniecie nie od straponu a masażu prostaty palcem. Początkowo zwykle nacisk na prostatę odbierany jest przez mężczyzną ambiwalentnie, czasami wręcz nieprzyjemnie. Potem dopiero gdy prostata przyzwyczai się odczucie jest nieziemskie. Dlatego zaczynanie od dużego dildo może cię zniechęcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbowałem ustaliłem  zasady  z żoną zaczeliśmy od małego straponu  oraz wibratora do seksu analnego - powiem tak nie żałuję, w trakcie zrobiliśmy kilka fotek do obejrzeniana zbiornku

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, marek007 napisał:

Spróbowałem ustaliłem  zasady  z żoną zaczeliśmy od małego straponu

musisz pamiętać, że masaż prostaty jak w jakimś sensie uzależniający. Póki tego nie doświadczyłeś nie będziesz się domagał aby mieć to robione (albo samemu sobie robić). Jeśli będziesz miał to robione regularnie z czasem zauważysz, że gdy będzie zbyt duża przerwa będziesz czuł dyskomfort - głównie w pupie i pęcherzu tak jakby ci się chciało sikać czy robić kupę. Zwykły wytrysk podczas seksu czy masturbacji do końca nie przyniesie ulgi. Ulgę a nawet zadowolenie przyniesie dopiero kolejny masaż prostaty.

https://im0-tub-com.yandex.net/i?id=441481fdcef8d1b3b30cb6c678994692&n=13

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest tu kobieta która chciała by spróbować przeleciec faceta straponem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×