Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
fggd1

Czy w takiej sytuacji powinienem iść do lekarza ? Jeżeli tak, to czy mówić mu wszystko ?

Polecane posty

Chodzi o to, że boli mnie gardło i generalnie nie odczuwam normalnego smaku podczas jedzenia, w dodatku mam lekką gorączkę. Generalnie z bólem gardła i podobnymi objawami sobie radziłem zawsze tak, że jadłem kanapki z czosnkiem, syrop z cebuli, ewentualnie jakiś paracetamol i po 3-4 dniach wszystko normalnie przechodziło, do lekarza po antybiotyki udawałem się kiedy te domowe sposoby nie pomagały, bo było coś poważniejszego, ale tak sie zdarzyło tylko raz, w pozostałych przypadkach wizyty u lekarza nie były potrzebne. Dlaczego teraz zatem mam dylemat czy iść do lekarza ? Chodzi o to, że obawiam się, że przyczyna mojego złego stanu zdrowia jest inna, chodzi o to, że przedwczoraj dosłownie zrobiłem minetę swojej dziewczynie po raz pierwszy w życiu. Nie chcę pisać szczegółów, ale jeżeli chodzi o higienę to ona od razu była prostu po kąpieli. Nie wiem czy ja teraz za bardzo panikuje, może to przypadek i fakt, że zrobiłem to co zrobiłem nie ma nic wspólnego z moimi objawami. Nie wiem czy mam iść do lekarza czy leczyć się sposobami, którymi zawsze się leczyłem, dodam, że osobiśćie nie chcę iść do żadnego lekarza, bo przecież nie powiem lekarzowi, że mnie boli gardło, bo robiłem minetę swojej dziewczynie, spaliłbym się ze wstydu gdybym takie coś powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, fggd1 napisał:

przecież nie powiem lekarzowi, że mnie boli gardło, bo robiłem minetę swojej dziewczynie, spaliłbym się ze wstydu gdybym takie coś powiedział.

Dlatego nie? Lekarz też człowiek. Pewnie niejedną minetkę zrobił. Może Ci nawet by pozazdrościł. 

Edytowano przez Sandra1983

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, fggd1 napisał:

Chodzi o to, że boli mnie gardło i generalnie nie odczuwam normalnego smaku podczas jedzenia, w dodatku mam lekką gorączkę. Generalnie z bólem gardła i podobnymi objawami sobie radziłem zawsze tak, że jadłem kanapki z czosnkiem, syrop z cebuli, ewentualnie jakiś paracetamol i po 3-4 dniach wszystko normalnie przechodziło, do lekarza po antybiotyki udawałem się kiedy te domowe sposoby nie pomagały, bo było coś poważniejszego, ale tak sie zdarzyło tylko raz, w pozostałych przypadkach wizyty u lekarza nie były potrzebne. Dlaczego teraz zatem mam dylemat czy iść do lekarza ? Chodzi o to, że obawiam się, że przyczyna mojego złego stanu zdrowia jest inna, chodzi o to, że przedwczoraj dosłownie zrobiłem minetę swojej dziewczynie po raz pierwszy w życiu. Nie chcę pisać szczegółów, ale jeżeli chodzi o higienę to ona od razu była prostu po kąpieli. Nie wiem czy ja teraz za bardzo panikuje, może to przypadek i fakt, że zrobiłem to co zrobiłem nie ma nic wspólnego z moimi objawami. Nie wiem czy mam iść do lekarza czy leczyć się sposobami, którymi zawsze się leczyłem, dodam, że osobiśćie nie chcę iść do żadnego lekarza, bo przecież nie powiem lekarzowi, że mnie boli gardło, bo robiłem minetę swojej dziewczynie, spaliłbym się ze wstydu gdybym takie coś powiedział.

Pozostaje tylko teleporada. Ale linia przeważnie jest zajęta 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, fggd1 napisał:

Chodzi o to, że boli mnie gardło i generalnie nie odczuwam normalnego smaku podczas jedzenia, w dodatku mam lekką gorączkę.

To nic groźnego, wygląda na zwykły Covid. Kilka dni i Ci przejdzie. Zbieg okoliczności.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że cokolwiek to jest, przeżyjesz. W najgorszym wypadku jakiś gronkowiec, paciorkowiec czy coś, antybiotyk powinien pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Nemetiisto napisał:

To nic groźnego, wygląda na zwykły Covid. 

Nie strasz chłopaka. Na to się czasem umiera 😐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, fggd1 napisał:

Chodzi o to, że boli mnie gardło i generalnie nie odczuwam normalnego smaku podczas jedzenia, w dodatku mam lekką gorączkę. Generalnie z bólem gardła i podobnymi objawami sobie radziłem zawsze tak, że jadłem kanapki z czosnkiem, syrop z cebuli, ewentualnie jakiś paracetamol i po 3-4 dniach wszystko normalnie przechodziło, do lekarza po antybiotyki udawałem się kiedy te domowe sposoby nie pomagały, bo było coś poważniejszego, ale tak sie zdarzyło tylko raz, w pozostałych przypadkach wizyty u lekarza nie były potrzebne. Dlaczego teraz zatem mam dylemat czy iść do lekarza ? Chodzi o to, że obawiam się, że przyczyna mojego złego stanu zdrowia jest inna, chodzi o to, że przedwczoraj dosłownie zrobiłem minetę swojej dziewczynie po raz pierwszy w życiu. Nie chcę pisać szczegółów, ale jeżeli chodzi o higienę to ona od razu była prostu po kąpieli. Nie wiem czy ja teraz za bardzo panikuje, może to przypadek i fakt, że zrobiłem to co zrobiłem nie ma nic wspólnego z moimi objawami. Nie wiem czy mam iść do lekarza czy leczyć się sposobami, którymi zawsze się leczyłem, dodam, że osobiśćie nie chcę iść do żadnego lekarza, bo przecież nie powiem lekarzowi, że mnie boli gardło, bo robiłem minetę swojej dziewczynie, spaliłbym się ze wstydu gdybym takie coś powiedział

Jeśli to nie był analny bez lewatywy po którym wszedłeś do pochwy, a potem ją wylizałeś to nie ma to raczej związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, e l l e napisał:

Jeśli to nie był analny bez lewatywy po którym wszedłeś do pochwy, a potem ją wylizałeś to nie ma to raczej związku.

przy braku smaku lepiej nie uprawiać rimmingu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×