Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
wero0nika

Mój partner chyba mnie zdradza.

Polecane posty

Witam, mój partner wyjechał w maju do pracy za granicą, jak wrócił w lipcu znalazłam w jego etui od telefonu prezerwatywe, gdzie wcześniej ja brałam tabletki antykoncepcyjne, a teraz mam spiralę i nigdy nie używaliśmy prezerwatyw. Sprawdzilam również jego telefon, ale wszystkie historie miał usunięte. Powiedział, że sprzatal w samochodzie u brata i znalazł i że ją wyrzuci. Tak też zrobił. Później pojechał znowu i teraz wrócił i znowu zajrzałam i miał gumkę w etui, sprawdziłam historie przeglądania, a tam Badoo, Roksa i jakieś norweskie strony z paniami do wynajęcia. W galerii miał zdjęcia z jakimiś kobietami w restauracji. Dodam, że już kiedyś na początku związku miał Badoo, później przestał wchodzić i wchodził też na Rokse. Jeszcze z nim o tym nie gadałam. Nie wiem do końca jak się za to zabrać, strasznie mnie to męczy, bo mam nerwicę i nie mogłam spać przez to i boli mnie serce. 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bad Omen

Jak jeszcze nie zdradził to wkrótce zdradzi.

Dziękuję za uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Hotmoniczkaxxx napisał:

To weź i ty go zdradź  

Może wystarczy wzbudzić jego zazdrość, wielu facetów to psy ogrodnika. Pytanie tylko czy taki związek ma sens. Moim zdaniem nie. Ja bym skończył związek tak dla zasady, a dopiero później poszalał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba sama wiesz, co jest na rzeczy.....możemy potwierdzić Twoje obawy jedynie.

Chyba, że nie przeszkadzają Ci ciche zdrady faceta.  Jeśli jesteś z tym OK - nic nikomu do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×