Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Madjuk

Czy smartwatch pomaga?

Polecane posty

Cześć, przychodzę do was z takim pytankiem - czy smartwatch pomógł wam w konktrolowaniu wagi i wiekszej aktywności fizycznej? Motywuje to? Znalazłam fajny smartwatch o nazwie Garett Ida, pokazuje że ma krokomierz, pulsomierz i przede wszystkim monitor braku aktywności. Mam wrażenie że będzie mnie to motywowało do sportu, bo trochę leniuchem jestem. Co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ten smartwatch o którym mówisz, garett ida. funkcje sportowe ma super, polecam ci go bardzo jezeli o to chodzi. mysle ze cie zmotywuje do ruchu 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałam smartwatcha w prezencie na urodziny i zmotywowało mnie to bardzo. Sciagniesz sobie appke, na przykład strave i będziesz śledzić statystyki swoich treningów.  Trening stanie się formą zabawy- polecam 😉  Teraz bez zegarka już nie wybiegnę 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie to nie zrobiło różnicy. Gadżet, który po kilku razach wylądował w szafie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.10.2020 o 20:17, Gaworyska napisał:

Ja mam ten smartwatch o którym mówisz, garett ida. funkcje sportowe ma super, polecam ci go bardzo jezeli o to chodzi. mysle ze cie zmotywuje do ruchu 😉

Mam ten sam zegarek i super sie sprawdza więc potwierdzam słowa 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się wahałem, w końcu kupiłem używaną opaskę fitness (Fitbit) - za kilkadziesiąt złotych na olx (teraz chyba kupi się w podobnej cenie nowego MiBanda), i u mnie sie przyjęła. Liczę kroki, sprawdzam ile śpię w nocy, i mam alarmy-wibracje przypominające, żeby wstac od komputera. Trzeba spróbować. I pamiętać, że samo noszenie opaski ruchu nie zastąpi 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×