Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

4 minuty temu, Smoczyca1234 napisał:

Czasami nawet zareczeni ludzie do końca nie wiedzą co partner nie toleruje.  

masz racje ale tacy nie powinni sie zaręczać to nie piaskownica a partner to nie zabawka do prób czy wymiany ,ale takie wredne czasy nic nie znaczy słowo a przysiega tez nic ,

nie ma badań nad znecaniem sie psychicznym nad partnerem co on wytrzyma ,jak sie go testuje ,może i są ale inaczej interpretowanie sa skutki ze sie zmienia nie wytrzymuje i odreagowuje agresją czy odejsciem i niejednokrotnie on-ona  jest winna rozwodu a to tylko efekt a nie przyczyna ze zrobił to co zrobił , nikt nie pamieta początku ale efektu za nic mają co doprowadziło do rozpadu pamietaja tylko efekt koncowy a ból zadawany juz nie ,a zwykłe przepraszam za zdrade zaufania nigdy nie wystarcza to latami sie odnawia

pozdrawiam i miłej spokojnej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.10.2020 o 15:27, Justka napisał:

Witam. Jestem z mężem 7 lat po ślubie. Znamy się 15 lat. powiedzcie mi czy mając pierścionek zaręczynowy na palcu i pisząc z kolegą że mam ochotę z nim na sex to jest to zdrada,ja nie pamiętam czemu to pisałam to było z 10 lat temu. wtedy narzeczony te SMS widział, po czym ja je skasowałam. bo mąż twierdzi że jeśli pisałam takie rzeczy to jest to zdrada. wstydzę się tego bardzo. do niczego nie doszło było to tylko pisanie,w duszy mam sumienie spokojne bo wiem że męża nie zdradziłam. szczerze był moim pierwszym chłopakiem narzeczonym i mężem. to dzięki niemu straciłam dziewictwo. ale tak matałam że jest 3 mim chłopakiem że sama się pogubiłam. Proszę odpowiedzcie mi czy to jest zdrada?

.

Tak.

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.10.2020 o 13:23, Smoczyca1234 napisał:

Było pisanie nie spotkanie. Tak zrozumiałam.

i jakich rozmów,ile można gadać na ten temat. ja wiele sytułacji nie pamiętam z biegiem lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kto myslą, mową lub zaniedbaniem ...... Piszę to z pozycji faceta, cały problem polega że nie przepracowaliście twojej zdrady . Tak to była zdrada psychiczna bo jak to nazwac (propozycja seksu). Zamiecione pod dywan puchło , fermentowało aż wylało się i cuchnie. Moim zdaniem nie powinniście wtenczas brać ślubu aż ewentualnie nie wyjasnilibyscie sobie wszystkiego a nie kasować sms. W nim to tkwiło , wystarczyła iskra typu kolegi żona poszła w długą, tamta się puściła i mózg mu oszalał. Nikt nie uczy w szkołach ani rodzice nie tłumaczą jak się zachować w takich sytuacjach, uczymy się na własnych błędach które dużo kosztują. Co robić, na pewno do psychologa rodzinnego, szczera rozmowa na spokojnie z mężem i niestety z uwagi na twoje wtenczas bagatelizowanie i udawanie że nic się nie stało praca nad związkiem wielokrotnie większa niż by to się od razu zrobiło. To problem wielu związków w których doszło do niejasnych sytuacji lub zdrad emocjonalnych nie wspominając o fizycznych. A tłumaczenie że nie pamięta się co i jak nie wróży dobrego zakończenia bo wywołuje domysły i serię projekcji. Zaufanie bardzo łatwo stracić a odbudowuje się latami i nigdy w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam w kwestii tematu i mojej ocenie zdrady raczej nie było jesli to nie byłaś lojalna wobec partnera Jeśli się kogoś kocha nie szuka się odskoczni czy flirt na boku pisanie z innym Itp Można stracić zaufanie a bez tego trudno żyć Często wdaje się monotonia w związku ludzie się gubią mąż mniej mówi czułych słów itd a np kolega pisze smsy ze jak by miał taką kobietę jak ty to co by nie zrobił i tego typu puste słowa by osiągnąć cel Wystarczy myslec by potem nie żałować Można zranić bliska osobę a potem różnie w zyciu bywa Powodzenia życzę  pozdrawiam Nostradamus Życie to jedna wielka loteria szanujmy siebie i innych nie powinno się bawić uczuciami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam kobiet ktore chca zdradzic. mezatki to moje fantazj. ddyskrecja specjalnosc. umiem byc dominujacy ale jestem tez ulgly co tez lubiei otwarty. moge zalatwic mlodego chlopaka i zrobimy trojkat ale we dwojke tez chetnie. pozatymlubie lizac cipke i tylek mezatce. potrafie przy mezatce byc ulegly ze jesli by chciala to moge ssac wybrator wsadzac sobie w tylek i co zapragniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×