Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Patrycja18

Problemy skórne, krosty na głowie i łupież

Polecane posty

Cześć,

Od dłuższego czasu zmagam się z trudnym problemem. Powychodziły mi krosty na głowie, które mogę wyczuwać palcem, swędzi mnie głowa i pojawił się obfity łupież. Nie bardzo wiem w czym tkwi problem - nigdy nie miałam problemów skórnych i tym podobnych. Moja koleżanka (choruje ona na atopowe zapalenie skóry głowy) wspomniała coś o szamponie healpsorin który jej bardzo pomógł, jednakże nie wiem czy jest to szampon dla mnie (wydaje mi się, że nie mam atopowego zapalenia skóry głowy, chociaż może lekarz powinien to sprawdzić też). Słyszeliście coś o tym szamponie ? Może jakieś inne macie do polecenia? Ewentualnie czy ktoś miał podobnie i udało to mu się zwalczyć ?

 

Będę wdzięczna za wszystkie odpowiedzi,

Patrycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Apropos szamponu healpsorin - ja gorąco polecam! Mi bardzo pomógł, skórę głowy mam praktycznie już zdrową. Systematycznie myje nim skórę głowy i muszę powiedzieć, że wart jest swojej ceny, zapomniałam o objawach atopowego zapalenia skóry głowy. Na aukcjach allegro jak wpiszesz frazę: "healpsorin szampon" to na pewno kilka ofert wyskoczy. Na niektórych aukcjach gratis można dostać nawet ich odżywkę do włosów. Gorąco polecam.

Edytowano przez kasia56901

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również polecam markę. Nie wydaje mi się, że jest znana stąd aż się zdziwiłam jak przeczytałam o tym na tym forum lol! U mnie sprawdził się idealnie w usuwaniu łupieżu, usuwaniu swędzenia skóry głowy i codziennej pielęgnacji. Gorąco polecam. A co do postu wyżej od Kasi - chyba zamawiamy u tego samego sprzedawcy na allegro haha. Też zawsze mam próbkę odżywki do włosów od hermz. Kasia czy może w paczce razem z szamponem masz takie miłe karteczki wydrukowane z życzeniami miłego dnia i śmiesznymi wierszykami? Nie powiem, troche mnie to bawi ale z drugiej strony bardzo fajne zachowanie sprzedającego haha - taka ludzka twarz allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi dziewczyny! Chyba wezmę też zamówie ten szampon w takim razie, zaraz poszukam na allegro co tam mają 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Lamparcica napisał:

Ja również polecam markę. Nie wydaje mi się, że jest znana stąd aż się zdziwiłam jak przeczytałam o tym na tym forum lol! U mnie sprawdził się idealnie w usuwaniu łupieżu, usuwaniu swędzenia skóry głowy i codziennej pielęgnacji. Gorąco polecam. A co do postu wyżej od Kasi - chyba zamawiamy u tego samego sprzedawcy na allegro haha. Też zawsze mam próbkę odżywki do włosów od hermz. Kasia czy może w paczce razem z szamponem masz takie miłe karteczki wydrukowane z życzeniami miłego dnia i śmiesznymi wierszykami? Nie powiem, troche mnie to bawi ale z drugiej strony bardzo fajne zachowanie sprzedającego haha - taka ludzka twarz allegro.

Taaaak ! Dokładnie ahahaha też mnie trochę śmieszą te karteczki chociaż jak dla mnie niepotrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie mylas glowe jakims drogeryjnym scieraczem dluzszy czas i załatwiłas sobie skalp. Ja tak mialam pare lat temu po szamponach typu fructis, pantene head&shoulders powracajacy lupiez, swedzacy skalp..

Teraz tylko naturalne bez SLS ( to jest najgorsze zlo) i nie wiem co to lupiez. Szampon z SLS mozesz raz na 3 tyg uzyc i nie zrobi krzywdy ale nie nadaje sie do codziennego mycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Healpsorin dobry, ale ciut drogi. Dla mnie lepszy okazał się PSORAX - polecam spróbować, zwłaszcza że trochę tańszy, Też można dostać na allegro za niecałe 60zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×