Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Simon_enter

To skomplikowane

Polecane posty

12 minut temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Kobieto, poszedłem dalej! 😎 Gdyby to miała by być tylko koleżanka, to rozmawiając z nią zawsze mam spuszczony wzrok. Nigdy nie spojrzałbym jej prosto w oczy! Jeszcze przecież mogłaby sobie coś o mnie złego pomyśleć. Zresztą, za bardzo też nie umiem rozmawiać z kobietami. Seplenię, jąkam się i cały czerwienieję. My ortodoksyjni tak właśnie mamy. 

Pejsy chyba do kieszeni schowales.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, gwoli wyjasnienia napisał:

Pejsy chyba do kieszeni schowales.

Myślisz schematycznie i dziwnie skojarzeniowo. Moje ulubione Wiki:

"Ortodoksja – ścisła wierność doktrynie, dogmatowi, zwłaszcza religijnemu. Współcześnie jest tożsama rygorystycznemu przestrzeganiu jakiegoś zbioru zasad." 

Tam tylko pisze "zwłaszcza" a nie "zawsze" i bynajmniej nie jest utożsamiana z Żydami, raczej kojarzona. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Myślisz schematycznie i dziwnie skojarzeniowo. Moje ulubione Wiki:

"Ortodoksja – ścisła wierność doktrynie, dogmatowi, zwłaszcza religijnemu. Współcześnie jest tożsama rygorystycznemu przestrzeganiu jakiegoś zbioru zasad." 

Tam tylko pisze "zwłaszcza" a nie "zawsze" i bynajmniej nie jest utożsamiana z Żydami, raczej kojarzona. 

 

Nie chodzi o schematy a jedynie o poczucie humoru (sic!). Test zakonczony 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
49 minut temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Kobieto, poszedłem dalej! 😎 Gdyby to miała by być tylko koleżanka, to rozmawiając z nią zawsze mam spuszczony wzrok. Nigdy nie spojrzałbym jej prosto w oczy! Jeszcze przecież mogłaby sobie coś o mnie złego pomyśleć. Zresztą, za bardzo też nie umiem rozmawiać z kobietami. Seplenię, jąkam się i cały czerwienieję. My ortodoksyjni tak właśnie mamy. 

Co złego na przykład?:classic_rolleyes: Sugerujesz, że twój wzrok mógłby wzbudzać negatywne emocje? Skąd wiesz? Już tak miałeś (taką sytuację) czy tu sobie śmieszkujesz ze mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, pari napisał:

Co złego na przykład?:classic_rolleyes: Sugerujesz, że twój wzrok mógłby wzbudzać negatywne emocje? Skąd wiesz? Już tak miałeś (taką sytuację) czy tu sobie śmieszkujesz ze mnie?

Nie śmieszkuję, ale wolę nie patrzeć na lico kobiety, a nie daj Boże gdyby urodziwe było, bo przy tych wszystkich wadach, które wymieniłem, oczy mi się strasznie maślane robią i wtedy to już na bank wyglądam jak przygłup🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
1 minutę temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Nie śmieszkuję, ale wolę nie patrzeć na lico kobiety, a nie daj Boże gdyby urodziwe było, bo przy tych wszystkich wadach, które wymieniłem, oczy mi się strasznie maślane robią i wtedy to już na bank wyglądam jak przygłup🙂

Ok. Rozumiem. Najpierw badanie terenu poprzez inne formy zachowania. Eksploracja wzrokiem zachowana na koniec, jak już kobieta przekona się (zaakceptuje) do ciebie😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, pari napisał:

Ok. Rozumiem. Najpierw badanie terenu poprzez inne formy zachowania. Eksploracja wzrokiem zachowana na koniec, jak już kobieta przekona się (zaakceptuje) do ciebie😁

Ładnie to podsumowałaś. Konkretnie i na temat🙂

Kobietę wybiera się uchem nie wzrokiem, wtedy mam pewność, że nie trafię na Barbie😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×