Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
aaaaaaaaaa1990

8tc i brak serduszka

Polecane posty

Witam. Wczoraj byłam na pierwszym USG i wg miesiączki był to równo 8 tc. Zarodek jest ale nie ma jeszcze serduszka. Z USG wychodzi że ciąża ma 6 tygodni i 2 dni. Myślicie że jest jeszcze szansa że serduszko się pojawi? Dodam że jestem już po jednym poronieniu :( 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co lekarz powiedział? Jak on to widzi? 

W 1 ciąży byłam na 1 wizycie u lekarza w 6tc+3 i serduszko jeszcze nie bilo. 2 tygodnie pozniej już tak. A w 2 ciąży byłam w 6tc+4 i serduszko już bilo 😊

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym przypadku raczej sugeruj się terminem wg USG, czyli te 6 tyg. U mnie było tak samo, z tym, że ja wiedziałam, że owulacja mi się przesunęła o 2 tyg, więc siłą rzeczy wiek ciąży zgadzał się z wielkością zarodka na USG i tylko ten termin bierzemy pod uwagę jako termin porodu i wiek ciąży. Terminu miesiączki nie biorę pod uwagę, przez przesunięcie owulacji w cyklu. Może u ciebie było tak samo?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość04 napisał:

6tc+3 wg ostatniej miesiączki czy z USG?

Edytowano przez aaaaaaaaaa1990

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Gość04 napisał:

A co lekarz powiedział? Jak on to widzi? 

W 1 ciąży byłam na 1 wizycie u lekarza w 6tc+3 i serduszko jeszcze nie bilo. 2 tygodnie pozniej już tak. A w 2 ciąży byłam w 6tc+4 i serduszko już bilo 😊

Edytowano przez aaaaaaaaaa1990

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, aaaaaaaaaa1990 napisał:

Ale tygodnie liczysz od ostatniej miesiączki czy wg USG

Według USG tylko i wyłącznie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sprawdziłam w karcie ciąży i jednak w drugiej ciąży serduszko bilo w 7tc+1 według usg jednak 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No pewnie, że jest nadzieja, tak jak mówię, mogła się przesunąć owulacja, zarodek jest młodszy, cokolwiek, u niektórych pojawia się jeszcze trochę później. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie denerwuj się, to się częściej zdarza niż myślisz. Pójdziesz za tydzień i będziesz słuchać bicia serduszka 🙂 Trzymam kciuki, daj znać! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, aaaaaaaaaa1990 napisał:

Poroniłam samoistnie

Jeszcze będzie dobrze. Bardzo mi przykro. Nie możesz tracić nadziei! ❤️ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzymaj się dzielnie! Mnie to spotkało w marcu tego roku.. ja serduszko usłyszałam, a po 4 dniach również poroniłam samoistnie. Na szczęście nie poddaliśmy się z mężem, dziś jestem w kolejnej ciąży, właśnie się zaczął 18 tydzień. Głowa do góry, wiem, że jest Ci ciężko, ale nie poddawaj się, jeszcze się wszystko ułoży pomyślnie, jakkolwiek by to nie brzmiało w trudnych chwilach obecnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wspolczuje. Bedzie jednak dobrze. Ja tez poronilam ciaze, po tym jak juz bicie serca bylo. 3 miesiace pozniej zaszlam w kolejna. Za mniej wiecej 2 tygodnie moj synek skonczy 2 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×