Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Electra

Jeśli mógłbyś coś zmienić w swoim wychowaniu

Polecane posty

Chciałabym żeby rodzice wcześniej mnie wprowadzili w finanse rodziny, w sprawy urzędowe itp. Takie drobiazgi, co każdy glupi wie. A tak wyszlam z mego domu rodzinnego doopa wołowa, nauczona, że listów poleconych się nie odbiera, a jak policja przychodzi doprowadzić Cię na przesluchanie, to spier.dala się tylnimi drzwiami przez ogród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Electra napisał:

to co by to było?

Nic niechciałbym zmieniać. Byłbym kimś innym a lubię siebie takim jakim jestem. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Coś Ci napisze napisał:

Chciałabym tylko jednej rzeczy żeby ktoś zaszczepił we mnie trochę wiary w siebie, jak byłam dzieckiem. Może dziś moje życie wyglądałoby troszkę inaczej 

Niestety sprawdza się mądre powiedzenie chińskie (?) "Gdy dzieci są małe, daj im solidne korzenie, gdy są duże, daj im skrzydła". 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Onkosfera napisał:

Chciałabym żeby rodzice wcześniej mnie wprowadzili w finanse rodziny, w sprawy urzędowe itp. Takie drobiazgi, co każdy glupi wie. A tak wyszlam z mego domu rodzinnego doopa wołowa, nauczona, że listów poleconych się nie odbiera, a jak policja przychodzi doprowadzić Cię na przesluchanie, to spier.dala się tylnimi drzwiami przez ogród.

Czyli teraz już wiesz, że kredyty należy spłacać terminowo.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×