Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Sandra1983

Książka o ludziach z Kafeterii :)

Polecane posty

1 minutę temu, Bennie1 napisał:

Gratuluje lvla, chociaż teraz się już szybciej nabija niż kiedyś.

tylko to było parę lat temu, w topce wtedy byłem, czasy gdy miałem czas grać po 15h na dzień z taką jedną koleżanką xd 

jak mi całkiem odwali kiedyś to se kupie 1000 lvl bo w końcu to zalegalizowali i można bez przypału to robić  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, PrinceOfPersja napisał:

Polemizowałbym czy łapie się w ramki normalnego skoro mnie nie zdiagnozowano jeszcze ☺️ 

wstępna diagnoza forumowa jest pozytywna

2 minuty temu, PrinceOfPersja napisał:

Fajnie, że masz z czego być szczęśliwa i w jakimś stopniu spełnioną, ale to przecież wszystko nie przyszło na pstrykniecie tak od zaraz😉

Oczywiście że szczęście nie przychodzi na zawołanie. Moje buduję cegiełka po cegiełce, w domu, rodzinie i w towarzystwie. Różnie bywa, jak to w życiu. Czasem kłody pod nogi i takie tam. Grunt to mieć w tym wszystkim poczucie humoru i pasję 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Klaudia* napisał:

Wiem o czym mówisz. Doświadczyłam tutaj różnych momentów, tych groszych również, ale najbardziej zapamiętałam ten, gdy szukałam wsparcia. Otrzymałam go od nawet od trollików. Gadaliśmy do rana i dzięki temu stanęłam na nogi 😉

Bardzo pozytywne słowa, ucieszyły mnie niezmiernie. Jednak na ludzi można czasem liczyć. Również na obcych.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, zdrowie napisał:

Nie masz zezwolenia administracji, nic nie możesz napisać, a jak będziesz takie miała to was zaskarżę. Tyle w temacie. Skończ marzyć dziewczynko!!

Administracja chętnie udostępni swoje materiały za taką reklamę jaką zrobiłaby Sandra przez napisanie książki 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, PrinceOfPersja napisał:

Uzupełniając tak w skrócie, natura ludzka jeszcze długo nie zostanie tak do końca zbadana i ciągle coś powstaje chociażby kolejne zaburzenia 

myślę że niejeden psychiatra zdiagnozowałby nowe zaburzenia czytając całe forum i różne tematy tutaj. 

 

9 minut temu, PrinceOfPersja napisał:

 Człowiek jest taką bestią, że ma zakodowane aby przetrwać nawet w skrajnych warunkach poprzez właśnie elastyczność przystosowania się

fakt, choćby czasy wojny to pokazują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Bennie1 napisał:

O ku’rwa XD Tym bardziej gratuluje. Nawet nie wiedziałem, że można, w sumie nie mam tak aktualnych informacji. Kiedyś grałem też dużo ale na 110tym mi się znudziło. Potem trochę OTSy dla jaj i koniec.

moi dawni kumple co z nimi grałem mają teraz po 1200 i wieksze lvl 

gdybym się nie pokłócił i nie wyj.ebał z gildi to być może bym grał do tej pory Ale z drugiej strony bym se w realu innych rzeczy nie porobił 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Klaudia* napisał:

Administracja chętnie udostępni swoje materiały za taką reklamę jaką zrobiłaby Sandra przez napisanie książki 😛

Reklama dźwignią handlu 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Sandra1983 napisał:

wstępna diagnoza forumowa jest pozytywna

Oczywiście że szczęście nie przychodzi na zawołanie. Moje buduję cegiełka po cegiełce, w domu, rodzinie i w towarzystwie. Różnie bywa, jak to w życiu. Czasem kłody pod nogi i takie tam. Grunt to mieć w tym wszystkim poczucie humoru i pasję 

Przecież nie wygra nikt na loterii skoro nie gra. Czy wiedziala byś co jest dobre gdybyś nie doświadczyła zła. No owszem można posilkowac się definicjami, ale doświadczyć czegoś na własnej skórze to nie to samo. W tym wszystkim wydaje się, że najsilniesi przetrwają i ci mający chwilę słabości o ile podniesieni na duchu, albo losowo. To są obszerne i zawiłe tematy😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, PrinceOfPersja napisał:

Czy wiedziala byś co jest dobre gdybyś nie doświadczyła zła. No owszem można posilkowac się definicjami, ale doświadczyć czegoś na własnej skórze to nie to samo. 

mimo wszystko człowiek z natury nie chce doświadczać złego, czuć dyskomfortu itp. Choć czasem pchamy sie jak ćmy do ognia, by doświadczyć czegoś ekscytującego 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Sandra1983 napisał:

Bardzo pozytywne słowa, ucieszyły mnie niezmiernie. Jednak na ludzi można czasem liczyć. Również na obcych.

Klaudia potrafi być urocza i ująć nawet tych siejących zło swoją szczerością gdzie mało kto jest sobą 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, zdrowie napisał:

Chętnie też zakończy funkcjonowanie w ciągu jednego tygodnia, bo działa na szkodę użytkowników. Celem tego typu strony miał być kontakt z ludźmi nie pisanie książek, nagminne dodawanie historii, stalkowanie i obrażanie ludzi. Strony miały zapobiegać samookaleczaniu, a są wyrazem przestępczości i idą w kierunku do zamknięcia. Zapraszam!!

Ojej jesteś prawnikiem czy pracujesz dla WP ? My się tylko dobrze bawimy, a ty tutaj wyjeżdżasz z takimi tekstami. Baw się z nami 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, PrinceOfPersja napisał:

Klaudia potrafi być urocza i ująć nawet tych siejących zło swoją szczerością gdzie mało kto jest sobą 🙂

Oj dziękuję 😙 Zabrakło mi reakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Klaudia* napisał:

Oj dziękuję 😙 Zabrakło mi reakcji.

ja też już się wydrenowałam z reakcji 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Sandra1983 napisał:

mimo wszystko człowiek z natury nie chce doświadczać złego, czuć dyskomfortu itp. Choć czasem pchamy sie jak ćmy do ognia, by doświadczyć czegoś ekscytującego 😎

System obronny i jak widzisz w ciemnej bramie powiedzmy kilku troglodytów to odbiera się ich jako mogące być zagrożeniem i instynktownie omijaniem 😄Chyba nadzieja jakaś albo ciekawość potrafi ciągnąć ludzi do "ognia"  😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, zdrowie napisał:

Bawię się z wami przecież. Zamykam g. warte strony. Nie cieszycie się ? 🤨

Cieszę się, że jesteś tylko nie zamykaj nam kafeterii 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Sandra1983 napisał:

ja też już się wydrenowałam z reakcji 😉

Wcale nie musiałabym ich mieć, ale jak już są to można ich użyć zamiast słów 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, PrinceOfPersja napisał:

System obronny i jak widzisz w ciemnej bramie powiedzmy kilku troglodytów to odbiera się ich jako mogące być zagrożeniem i instynktownie omijaniem 😄Chyba nadzieja jakaś albo ciekawość potrafi ciągnąć ludzi do "ognia"  😊

Nadzieja na pewno, na przeżycie czegoś ciekawego.

I ciekawość, jeśli jest możliwość doświadczenia czegoś nowego, czego się jeszcze nie zaznało, a stając w szczerości ze sobą samym, chciałoby się tego doświadczyć. Byleby tylko taki ogień nas nie spalił na maxa. Na pewno trochę może poparzyć, ale oparzenia szybko się leczą  😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Klaudia* napisał:

Oj dziękuję 😙 Zabrakło mi reakcji.

A proszę bardzo 😚 Po prostu Twoja bezpośredniosc w zależności od nastroju potrafi rozbroić i rozbawić😊Wyspałaś się? Jak spałaś podrzuciłem Ci niepostrzeżenie trochę uśmiechu  i teraz będziesz chodzić uśmiechnięta. Pomyślą że stuknięta jesteś to ja wtedy umywam ręce 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, PrinceOfPersja napisał:

A proszę bardzo 😚 Po prostu Twoja bezpośredniosc w zależności od nastroju potrafi rozbroić i rozbawić😊Wyspałaś się? Jak spałaś podrzuciłem Ci niepostrzeżenie trochę uśmiechu  i teraz będziesz chodzić uśmiechnięta. Pomyślą że stuknięta jesteś to ja wtedy umywam ręce 😄

Wiele razy palnę coś bez zastanowienia i jest wtedy śmiesznie.

Wyspałam się dobrze i dzięki za uśmiech, bo przykleił się do mnie i wygląda na szczery 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Sandra1983 napisał:

Nadzieja na pewno, na przeżycie czegoś ciekawego.

I ciekawość, jeśli jest możliwość doświadczenia czegoś nowego, czego się jeszcze nie zaznało, a stając w szczerości ze sobą samym, chciałoby się tego doświadczyć. Byleby tylko taki ogień nas nie spalił na maxa. Na pewno trochę może poparzyć, ale oparzenia szybko się leczą  😀

Później to już blizny które można dumnie nosić albo laserowo wymazać. Na twarz się jednak pracuje. 

Nie mam czasu już kontynuować a jest wiele ciekawych wątków i chętnie bym dołożył cegiełke 😊 Miłego reszty dnia Tobie i dla Klaudi🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Sandra1983 napisał:

Nadzieja na pewno, na przeżycie czegoś ciekawego.

I ciekawość, jeśli jest możliwość doświadczenia czegoś nowego, czego się jeszcze nie zaznało, a stając w szczerości ze sobą samym, chciałoby się tego doświadczyć. Byleby tylko taki ogień nas nie spalił na maxa. Na pewno trochę może poparzyć, ale oparzenia szybko się leczą  😀

Później to już blizny które można dumnie nosić albo laserowo wymazać. Na twarz się jednak pracuje. 

Nie mam czasu już kontynuować a jest wiele ciekawych wątków i chętnie bym dołożył cegiełke 😊 Miłego reszty dnia Tobie i dla Klaudi🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, PrinceOfPersja napisał:

Później to już blizny które można dumnie nosić albo laserowo wymazać. Na twarz się jednak pracuje. 

Nie mam czasu już kontynuować a jest wiele ciekawych wątków i chętnie bym dołożył cegiełke 😊 Miłego reszty dnia Tobie i dla Klaudi🙂

Dzięki, też dobrego dnia życzę😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Klaudia* napisał:

Wiele razy palnę coś bez zastanowienia i jest wtedy śmiesznie.

Wyspałam się dobrze i dzięki za uśmiech, bo przykleił się do mnie i wygląda na szczery 😁

I w tym właśnie jest ten urok gdzie człowiek lubi wrócić ☺️✋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, PrinceOfPersja napisał:

Później to już blizny które można dumnie nosić albo laserowo wymazać. Na twarz się jednak pracuje. 

Nie mam czasu już kontynuować a jest wiele ciekawych wątków i chętnie bym dołożył cegiełke 😊 Miłego reszty dnia Tobie i dla Klaudi🙂

Dzięki, miłego dnia 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, zdrowie napisał:

Byś dołożył gdybyś nie pisał dokładnie tak jak mówisz - ,, dla" . 

W skrócie. Nie ma ludzi doskonałych dlatego tak ważny jest kompromis. Spójrz ile jest na świecie konfliktów własnie z powodu braku kompromisu. Jak dziewczyna jest fajna to przymyka się oko na wszelkie niedoskonałości bo głupotą byłoby wymagać od kogoś ideałów i to działa w dwie strony. Jeżeli myślisz, że w Tobie nie znalazłby pozytywnych cech, to jesteś w ogromnym błędzie. Szukasz wojenek to trafiłaś pod zły adres. Owocnych przemyśleń życzę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Co zrobiliście z tego tematu?! 😎 

 

dziwię się że jeszcze w kosmos nie poleciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale emocje temat wzbudził, zaskoczyło mnie to. Nie tego się spodziewałam, zakładając ten topik. Zupełnie nie tego 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×