Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Sandra1983

Książka o ludziach z Kafeterii :)

Polecane posty

1 godzinę temu, KorpoSzynszyla napisał:

Kochana! Gdybym miała kogoś z talentem do pisania,  kto potrafiłby ubrać w ciekawe słowa to co przeżyłam i zadbać o wartkość  akcji,  to przysięgam, że powstałaby niejedna ciekawa książka o różnorodnej tematyce!

Jakby co to jestem 😀 wywiad pogłębiony możemy zrobić :classic_biggrin: Choć aktualnie mam tyle pomysłów, że głowa mała. A o Tobie i Twoich przygodach książka byłaby bardziej dramat, kryminał czy horror?  😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, zdrowie napisał:

 Dzieci masz? 

to akurat moja osobista sprawa, nie dla Twojej wiedzy 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, KorpoSzynszyla napisał:

horror to raczej nie, raczej komedio-dramat, wątki kryminalne z handlem ludźmi w tle, i chyba bardziej przygodowa...

zaintrygowałaś mnie bardzo, Szynszyla... Zwrócę się do Ciebie w potrzebie w razie w 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Masz od tego posty na forum. Ma dziewczyna talent. 

Nie w tym rzecz i ja nie neguje czyjegoś talentu. Ogólnie rzecz biorąc tego typu przedsięwzięcie nie jest takie proste jak niektórym się wydaje. 

A najlepsze perełki z tego forum można znaleźć na wykopie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Electra napisał:

Palca lub dupy. Nie bój się Piotrusiu słowa doopa. 

Mój atut tak się wyróżniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, *Piotr* napisał:

Mój atut tak się wyróżniam.

Chodź na kozetkę do Elektrusi. Tylko zastanow się dwa razy, bo stosuje szokoterapię. Mam lęk wysokości, więc poszłam na rollercoaster. Ty masz dupofobię, więc rimmingiem uleczę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Greatpetla napisał:

Może broń jakaś w tle? Hmm.. albo coś a'la James Bond. Jego prawdziwie męska postura z bronią w ręku. Ty Maestro raczej Bondem nie jesteś?Prawda? Popraw mnie, jeśli się mylę😉

Pewnie by chciał. Bond w każdej części miał do dyspozycji fajną panienkę 😀 Pewnie by nie wzgardził 😝

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Electra napisał:

Chodź na kozetkę do Elektrusi. Tylko zastanow się dwa razy, bo stosuje szokoterapię. Mam lęk wysokości, więc poszłam na rollercoaster. Ty masz dupofobię, więc rimmingiem uleczę. 

Szokoterapię jestem specjalistą,  paraliżuje nic nie zrobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, *Piotr* napisał:

Szokoterapię jestem specjalistą,  paraliżuje nic nie zrobisz.

Taki beznadziejny przypadek jesteś? No trudno, rozkładam więc nad Tobą ręce zrezygnowana🤷‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, PrinceOfPersja napisał:

Zresztą kto dziś książki czyta, a to też powinno być brane pod uwagę. 

No na pewno. W moim otoczeniu dużo ludzi czyta, i to bardzo różne gatunki. Każdy może znaleźć coś dla siebie, podaż jest duża. A wydanie książki też dziś nie jest takim problemem. Znam to z życia. Wystarczy mieć trochę kasy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Electra napisał:

Taki beznadziejny przypadek jesteś? No trudno, rozkładam więc nad Tobą ręce zrezygnowana🤷‍♀️

Odważna w necie potem zahipnotyzowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja się bardzo cieszę. Za każde oszczerstwo pozwę autorkę do sądu.  Może nawet sie dogadamy z innymi oczernionymi. 

Edytowano przez nowekonto.1234

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, *Piotr* napisał:

Odważna w necie potem zahipnotyzowana.

To akurat prawda😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Sandra1983 napisał:

No na pewno. W moim otoczeniu dużo ludzi czyta, i to bardzo różne gatunki. Każdy może znaleźć coś dla siebie, podaż jest duża. A wydanie książki też dziś nie jest takim problemem. Znam to z życia. Wystarczy mieć trochę kasy. 

Może zależeć od miejsca w którym przebywamy podaż na pewne rzeczy i oczywiście to co w obecnych czasach można zdobyć za hajs wydanie książki bynajmniej nie jest jakimś karkołomnym zadaniem. Kwestia czy ktoś to kupi, bo wybór jest ogromny i jeszcze cała piramida kwestii prawnych. Cóż dla chcącego nic trudnego i ja Ci mogę kibicować chociaż tego nie widzę 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Electra napisał:

To akurat prawda😅

Tylko nie walcz w kisielu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Bennie1 napisał:

Ja za to nie rozumiem jak można NIE czytać. 

Ja też nie rozumiem ale ludzie są różni. Niektórzy w ogóle tego nie czują, wolą np zasiąść przez TV. Ja nie mam telewizji, wolę 100 razy bardziej coś poczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, *Piotr* napisał:

Tylko nie walcz w kisielu.

Dałabym sobie radę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 Na pewno musiało by to być coś co wzbudza emocje, kontrowersje, nietuzinkowe osobowości etc. Problem w tym, że "ale to już było" i potencjalny czytelnik ma do wyboru ogrom z tego typu. 

Musiałabyś okrasic powieść w coś czego czytelnik nie ma na ogół, albo zejść z dziełem do podziemia jako literatura tabu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BoniBluBuka napisał:

To ja poproszę kryminal na podstawie losów Sylwii 50 twarzy Pjotera i cierpienia starego Andrzeja. I lgbt przygody benka. 

Kryminał to raczej o wieczornej co zjadła własne dziecko i hejtowała chorą na raka aż do jej samobójstwa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, BoniBluBuka napisał:

To ja poproszę kryminal na podstawie losów Sylwii 50 twarzy Pjotera i cierpienia starego Andrzeja. I lgbt przygody benka. 

fifty cent i parę murzynów

 

Edytowano przez *Piotr*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Bennie1 napisał:

Ja za to nie rozumiem jak można NIE czytać. 

Ja też nie rozumiem, ale statystyki są nieubłagalne i wskazują, że coraz mniej społeczeństwa sięga po książki. Czasy się zmieniają i to co kiedyś szokowalo dzisiaj nie robi wrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, PrinceOfPersja napisał:

Ja też nie rozumiem, ale statystyki są nieubłagalne i wskazują, że coraz mniej społeczeństwa sięga po książki. Czasy się zmieniają i to co kiedyś szokowalo dzisiaj nie robi wrażenia.

Myślę że to może też trochę z zabiegania. Dużo pracujemy, ciągle gdzieś się spieszymy, a wolny czas często spedzamy na łatwych rozrywkach i w necie. A czytanie jest wymagające. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Bennie1 napisał:

Czytanie niesie za sobą sporo pozytywów. W dodatku wszystko co czytamy dzieje się bardzo indywidualnie w naszych głowach, a filmy to wykreowana wizja, robota załatwiona. No ale fakt, ludzie są różni. 

Film nigdy nie odda tego co książka, bo to jest zupełnie inaczej podana potrawa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fifty Cent i parę murzynów 

50 Cent - Candy Shop (Official Music Video) ft. Olivia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Bennie1 napisał:

To ja chce być jakimś tajemniczym detektywem w prochowcu i kapeluszu. 

Bennie, inną rolę Tobie przypisałam 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Bennie1 napisał:

Pewnie jakiegoś prostytuta w roli pobocznej 😕

Absolutnie nic z tych rzeczy. Dużo nie zdradzę, tylko tyle że ma to coś wspólnego z gitarą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BoniBluBuka napisał:

Damian Petrov z Ilona rozmawiał już o rękopisie. 

Co ty tak o tym Petrovie? Jakiś pomyleniec kazał mnie sledzić? To dziwne, bo nie jestem w żadnym związku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, BoniBluBuka napisał:

Zwiazek małżeński się nie liczy?

Ty mnie ciągle z kims mylisz. 

Edytowano przez nowekonto.1234

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Sandra1983 napisał:

Myślę że to może też trochę z zabiegania. Dużo pracujemy, ciągle gdzieś się spieszymy, a wolny czas często spedzamy na łatwych rozrywkach i w necie. A czytanie jest wymagające. 

Dokładnie tak wyjełaś mi to z ust😉 

Mógłbym teraz coś czytać, a skupiam uwagę na tym co ktoś mi odpisze tutaj. Dlaczego? W świeżym tekście są emocje i jako że interesuje mnie hobbistycznie powiedzmy natura ludzka, to jestem u źródła i mogę na bieżąco komunikować się nawet z kimś z drugiego końca świata. Dobrodziejstwo techniki i zkewania się realu z rzeczywistością🙂 Dzisiaj niemal każdy gapi się w telefon, bo tam jest wszystko co potrzeba😊

Na marginesie świetny avek masz☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×