Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Hedorivka

Opowiadalam wam o moim był ym. On teraz chce

Polecane posty

Żebym z nim jechała na 3 dniowa delegacje do Zakopanego, już zupełnie go nie rozumiem. Nie kocha mnie, nie chce ze mną być, nie podobam mu się a mnie zaprasza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak chce daj szansę, ale wypytaj ''świadków'' o konkrety.Nie wierzysz mu to mus kobietko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo ze liczy na seks, pewnie nie ma innych opcji na horyzoncie to przypomniał sobie o Tobie. A Ty będziesz naiwna id.OTK.ka bez honoru jeśli się zgodzisz i z nim pojedziesz, po tym jak uslyszalas jaki on ma stosunek do Ciebie, jakie ma zdanie o Tobie. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Hedorivka napisał:

Żebym z nim jechała na 3 dniowa delegacje do Zakopanego, już zupełnie go nie rozumiem. Nie kocha mnie, nie chce ze mną być, nie podobam mu się a mnie zaprasza.

Czy to ten sam ktorego okreslilas 10/10 I twoje marzenie? I ten sam co stwierdzil ze nie chce juz z toba byc I cie nie kocha? Czy to zaproszenie na delegacje to znaczy ze on chce abyscie znowu byli para? S probowali jeszcze raz? Czy takie tam bez zobowiazan? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Zpaznokcilakier napisał:

To nie przeszkadza, żebyś rozłożyła  przed nim nogi. Co za kombinator!  Ohydny.  Koleś Ci jasno napisał, że wg niego jesteś nie taka, nie spełniasz jego oczekiwań. Jeśli nie popracujesz nad poczuciem własnej wartości, to on będzie się właśnie w ten sposób zachowywal. Miej honor. Do Zakopanego możesz pojechać z koleżanką, a nie z facetem, który sobie poru/ch/a i znowu Ci nagada, że jesteś nieatrakcyjna. Lecisz jak ćma do światła. Na swoją zgubę. Nie pompuj mu ego!!!! To jakiś ...iec. 

No a moze chlopak przemyslal ze jednak chcialby wrocic do autorki I ten wyjazd to taki na zgode? I on chce aby znowu byli para? Moze warto to wyjasnic przed wyjazdem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Hedorivka napisał:

Żebym z nim jechała na 3 dniowa delegacje do Zakopanego, już zupełnie go nie rozumiem. Nie kocha mnie, nie chce ze mną być, nie podobam mu się a mnie zaprasza.

Mój ex też proponował mi wspólny urlop, jakoś tak mają. Proponuję zabić śmiechem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serniczek

Zanim pojedziesz to nie zapomnij wrzucic fotki na ktorej widac twoj manicure i dlonie

No i nie zapominaj, ze na roksie za noc biora 1500zl. Twoj byly jest taki biedny, zr go nie stac na prawdziwa prostytutke?? Musi oszczedzac, pytajac sie ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Hedorivka napisał:

Żebym z nim jechała na 3 dniowa delegacje do Zakopanego, już zupełnie go nie rozumiem

I tak pojedziesz cała w skowronkach. Bawcie się dobrze.

😉

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Hedorivka napisał:

Żebym z nim jechała na 3 dniowa delegacje do Zakopanego, już zupełnie go nie rozumiem. Nie kocha mnie, nie chce ze mną być, nie podobam mu się a mnie zaprasza.

Jak mass okazję, to Korzystaj dziewczyno. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Malutka92 napisał:

Wiadomo ze liczy na seks, pewnie nie ma innych opcji na horyzoncie to przypomniał sobie o Tobie. A Ty będziesz naiwna id.OTK.ka bez honoru jeśli się zgodzisz i z nim pojedziesz, po tym jak uslyszalas jaki on ma stosunek do Ciebie, jakie ma zdanie o Tobie. 

Jeśli ją skrzywdził, to ty bardziej niech ona teraz pokorzysta. Niech jedzie, bawi się na maksa, korzysta, a jeleń niech płaci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×