Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Syl30

Jestem w rozsypce z powodu przeszłości mojego chłopaka

Polecane posty

Cześć. Pierwszy raz pisze na takiej stronie, ale nie mam sie komu wygadać. Mam chłopaka jestem z nim 2 lata. Widzę że on kocha mnie bardzo, ale problem w tym że nie umiem pogodzić się z jego przeszłością. Jego była dziewczyna mieszka w tej samej miejscowości co ja, a on w pobliskiej. Wszyscy sie dobrze znają. Moja mama już nieraz usłyszała teksty no ale mu sie nie ułożyło z tą X ! Jego rodzeństwo obsypuje ją miłymi komentarzami i serduszkami na fb. Przyjechał jego brat zza granicy widział mnie pierwszy raz na oczy i zamiast sie ze mną przywitać zapoznać to on pierwsze co to pytanie o firmę jej brata. Jego siostra na takim festynie przetanczyła z nią pół nocy. Widać że ją bardzo lubią. Czuje sie upokorzona w tym wszystkim. Myślicie że powinnam to ciągnąć mimo wszystko? Bo strasznie się źle z tym czuje .. płaczę i ciągle sie o to kłócimy i nie pozwala mi to normalnie żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Syl30 napisał:

Myślicie że powinnam to ciągnąć mimo wszystko?

Myślę, że przejmujesz się tym niepotrzebnie. Może zwyczajnie ja lubią? Mają z Twojego powodu ją znienawidzieć? Lepiej postaraj się aby polubili też Ciebie.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 Mają prawo ją lubić, baaa może lubią ją bardziej niż Ciebie. Nie przejmuj się głupotami, bardziej interesowałoby mnie czy Twój facet jej nie lubi za bardzo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×