Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Mmmm1111

Mi mogą odebrać syna

Polecane posty

Mam ciężką sytuację i nie wiem co mam robić, mąż mnie biję, a mamy syna 10 miesięcy, mąż jak wypiję to jest niekontrolowany , stała się taka sytuacja że przepraszał mnie i mówił że tak nie będzie namówił żeby z nim się napiła jedno piwo , ja tak to nie piję ale pomyślałam że nic strasznego się nie stanie, ale znowu mnie uderzył, ja zadzwoniłam na policję przyjechały sprawdziły no i wyszło tak że nie byłam trzeźwa, wiem że to mój błąd że znowu uwierzyłam, ale ja bardzo chciałam wszystko naprawić bo kochałam męża, teraz nas czeka sąd rodzinny i ja bardzo się boję że mogą odebrać mi syna, nad nim nigdy żadnej przemocy nie było, ale przez mój błąd boję się że mi go zabiorą. Wcześniej mąż miał założoną kartę niebieską, i czeka jeszcze inna sprawa na niego o ograniczonej władze rodzicielskiej, przez problemy z alkoholem, ja nie wiem co mam zrobić. Przy policji mąż wypierał się z wszystkiego, z dzieckiem została babcia ale tak to ja nim się opiekuję, mąż nigdzie nie pracuje. Moja wina że pozwoliłam siebie oszukać , napiłam się , ale ja się poprostu boję bo pochodzę z Ukrainy i nie mam tu nikogo absolutnie żadnego wsparcia i pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie są organizacje, które udzielają wsparcia takim osobom jak Ty i ja. Jest również niebieska linia, na którą możesz zadzwonić i uzyskasz poradę. Jeśli natomiast chodzi o kwestie prawne, rozwodowe czy dot. praw rodzicielskich to polecam się skontaktować z Marylą Mikołajewską. To adwokat, która mnie reprezentowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×