Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Chopaszek97

Kobiety i zauroczenie

Polecane posty

Witajcie miałem taki problem konwersowalem z dziewczyną z 4 5 miesięcy i spotkaliśmy się raz następne spotkania to nie wypal bo no brak czasu z jej strony   ostatnio zaproponowała 2 spotkania i mówię okey dla mnie miło i te 2 spotkania musiała zmienić plany bo coś.. Poznałem fajna dziewczynę przy okazji bo wiadomo..( Czemu się z kimś nie poznać jeszcze jeśli przy tamtej dziewczynie odczułem brak chęci może) i spotkałem się z nią ostatnio było miło zaprasza mnie jeszcze i dostałem ostatnio wiadomość od Tamtej Kobiety czy się nie spotkamy.. Co ja mam robić? Nie mówcie ze to co mi podpowiada intuicja bo mam pustkę 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam że Do jednej dziewczyny czuje jakiś żal bo tyle razy mieliśmy się spotkać i za każdym razem nagle jej coś wypadało w jednym  dniu to dopiero wieczorem napisała że nagle źle się czuła 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Chopaszek97 napisał:

Dodam że Do jednej dziewczyny czuje jakiś żal bo tyle razy mieliśmy się spotkać i za każdym razem nagle jej coś wypadało w jednym  dniu to dopiero wieczorem napisała że nagle źle się czuła 😞

Napisać, że coś komuś wypadło to chwileczka. Brak szacunku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2020 o 20:46, Electra napisał:

Napisać, że coś komuś wypadło to chwileczka. Brak szacunku. 

A w ten weekend co był nagle chciała się bardzo spotkać hmm.. Wydaje mi się że adoratorów to ma sporo.. I zapewne się zgubię między nimi bo większość z jej miasta hehe a wiecie że spotykać się raz na miesiąc czy 2 to straszna lipaaa 😕 co ja jej mogę napisać? Że chodziło mi troszkę więcej niż śmieszne pisanie? Bo pisanie to tylko pisanie także 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Chopaszek97 napisał:

Bo pisanie to tylko pisanie także 

Jej zależy na pisanym koleżeństwie, Tobie nie. Chyba macie rozbieżność interesów. 

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Zpaznokcilakier napisał:

Napisz otwarcie. Ze po kilku dniach konwersacji, chciałeś się z nią kochać. Ze mogliście popisać, ale ogólnie chodziło o coś innego. Kto nie ryzykuje... itp Bądź odważny. 

Napisałem to w sposób że raczej wolałbym mieć okazję częściej się spotkać jak klikać i chyba chciała uniknąć tematu bo troszkę na inny temat odpisała więc hehe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Electra napisał:

Jej zależy na pisanym koleżeństwie, Tobie nie. Chyba macie rozbieżność interesów. 

Hmm zapewne aczkolwiek wyszła sama z inicjatywą po długim czasie i tyłu zlewkach o spotkaniu w tym weekendzie co był no ale wyszło jak wyszło 🙂 2 weekendy mnie troszkę wyciulala więc no 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Zpaznokcilakier napisał:

Kto to wie, co kto lubi i czego chce. Nie nadążysz... 

W sumie może i masz rację może czas sobie odpuścić... Tylko czasami ciężko jak sama się odezwie coś 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Mała Syrena napisał:

nie każda jest odważną osobą może jest nieśmiała jeśli chodzi o spotkania twarzą w twarz albo woli być z daleka

Tutaj raczej to drugie.. Zresztą nie jestem jedynym chłopakiem z którym pisze więc no 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×